Letko
13.10.15,07:57
Ahojte,

viete mi poradiť, či existuje vysúvací, tlačidlový mobil s GPS navigáciou (ako napr. Nokia E66, ktorú mám teraz a sa pokazila)?
jslancik
13.10.15,06:07
dlho očakávaný Blackberry Priv. Inak sa už niekoľko rokov mobily s HW klávesnicou nerobia (okrem BB). A s výsuvnou... Naposledy som manželke kupoval nejaký Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Displej má ale asi iba 2", takže na navigáciu by to bolo asi málo :D
Letko
13.10.15,07:16
SE X10 mini pro mala manželka a úspešne sme sa ho zbavili, keďže hovor sa ukončil aj pri nechcenom dotyku obrazovky o líce.
Na veľkosti displeja až tak nezáleží. Moja Nokia E66 má malý displej a na navigáciu to stačí.

Škoda, že sa všetko tlačí len do dotykáčov :(

S výsuvnou sa stále dajú kúpiť, ale sú bez GPS :(
lujza.j
13.10.15,07:20
Uz sa odputaj od tlacidlovych mobitelov....moja 68 r mama....uz fici na druhom:)...gugli si a piseme si cez wocápko....
Letko
13.10.15,07:25
Môj otec má tiež dotykový a pri určitých podmienkach má problém zodvihnúť hovor (ťahá prstom po displeji a nič).
Tlačidlové sú aj menšie, vo vrecku nezavadzajú, batéria vydrží omnoho dlhšie a sms môžem písať aj bez toho, aby som sa pozeral na displej.
Netvrdím, že dotykový nie je dobrý, podľa mňa je funkciami oveľa lepší ako tlačidlový, len to chce ešte čas, aby prišiel na trh taký, ktorý sa "vyrovná" základným funkciám pri tlačidlových.
lujza.j
13.10.15,07:35
No vies tiez som myslela...ze si nezvyknem.....a bez nokie umrem,ale pod "tlakom"okolia fubgujem na tretom kuse.....ale ty vies:)zakladne funkcie su vsade priblizne rovnake.....nemozes si mysliet ze sa pri mobiloch pretocia hodinky o 10r nazad....a daju zakladne funcie z tvojej nokii do čajfónu:D....telku doma mas na dialkove....ci ladis stanice tym cervenym količkom a prepinas rucne...:)
brodozz
13.10.15,08:55
jslancik
13.10.15,08:58
a ktorý z nich je vysúvací?
viktorviktor
13.10.15,12:22
daj na aliexpres vyhľadať slider phone nokia e66 a najlacnejší /repasovaný/ máš za 34€ + pri dodávke zaplatíš 20% dph
alebo Sony Ericsson Hazel J20i ale ten za podobnú cenu ešte najdeš