poodleman
13.10.15,19:10
Zdravím,potreboval by som poradiť akú novú panvicu si mám kúpiť na pečenie hemendexu,momentálne mám len nejakú lacnú z kauflandu,ktorá má na povrchu keramickú vrstvu,zo začiatku to bolo ok,ale už teraz ak dám piecť hemendex tak nie a nie ho dať dole z povrchu panvice tak sa prilepí...Taktiež by ma zaujímalo na aký materiál prípadne značku sa mám zamerať a ktorému sa vyvarovať. Čo sa týka ceny nemôžem si dovoliť príliš drahú,no keď už kúpim novú tak aby už aj za niečo stála.Ďakujem
buchač
13.10.15,17:15
Takú istú jak na palacinky alebo na placky....alebo trebárs aj na rezne...

Kúúúwa...panvica LEN na hemendex ???
babka - ježibabka
13.10.15,17:18
Predbehol si ma :D Na každú vec iná panvica a nakoniec používam takmer na všetko jednu. A druhú iba na lokše.
misoft
13.10.15,17:26
Detto..... jedna nízkostenná - palacinky, druhá normál (bežná) - to ostatné..... Prvá je Tefal, druhá je keramika....
ivka70
13.10.15,17:39
Dobru :)
Tweety
13.10.15,17:49
kukučka
13.10.15,17:53
Nám slúži Fissler panvica niekoľko rokov, je to jediná teflónová, ktorú používam.
Kúpená v akcii tuším v Tescome.
Peggynka
13.10.15,20:15
Mám takmer 40 rokov liatinové panvice: http://www.lacnekotliky.sk/Liatinova-grilovacia-panvica-24-cm (prečítaj si dole,ako sa ošetruje).Panvicu po použití len vytriem papierovou servítkou a odložím.Pokiaľ ju potrebujem umyť,tak ju vytriem dosucha a prázdnu položím na sporák "vypáliť".Hemendex po dopečení musíš chvíľu nechať na panvici a až tak ti pekne zíde z panvice.Robím na nich všetko:zemiakové placky,palacinky,mäso na minútky,zapekám v nej jedlo v rúre atď.Moja rada,doporučujem :)
kukučka
13.10.15,21:44
Nuž hej, na jednej kvalitnej panvici sa dá urobiť všetko, no je ťažká a jej rúčka je horúca.
poodleman
18.10.15,09:24
Diky :) nemusí byť len na hemendex,len aby neboli také problémy ako som uviedol vyššie :)