avalik
14.10.15,10:40
V posledných dňoch mi začali do firemneho emailu chodiť emaily z ebay. Mam pocit, ze niekto registroval moju emailovu adresu, bez mojho vedomia.

Ako overit v ebay kedy bol moj email registrovany a z akej IP adresy? Hladam na ich stranke ale kontakt som nasla len cez prihlasenie sa do ich systemu - a to ja nechcem.
lujza.j
14.10.15,09:41
Nie si registrovana niekde...kde by boli oni s ebay nejako prepojeny...
avalik
14.10.15,10:08
Nie, na tuto emailovu adresu sa neregistrujem, ale je to oficialna stranka, takze vselijake "sluzby" ju zverejnuju aj bez mojho vedomia ... a samozrejme mi tam chodia spamy ... prave preto na registracie vyuzivam iny email, aby som si vedela odsledovat, kde som sa registrovala a kde nie.
avalik
14.10.15,21:37
co je alliesse?
avalik
15.10.15,05:38
Aliexpress a alliese je rozdiel, ci? ... a nie, nesurfujem a ani nie som prihlasena s touto firemnou adresou do takychto portalov. Na prihlasovanie mam samostatne adresy, mam viac firemnych aj sukromnych adries, ktore pouzivam na rozne ucely a niektore adresy zasadne nepouzivam na registraciu na rozne portaly - a tato, kde mi zacali chodit emaily, ze som udajne niekomu nieco predala, patri medzi ne.