arizona
15.10.15,08:17
Par dni pouzivam novy pausal od Telekomu a novy mobil Samsung. Pri prichadzajucich hovoroch mi pise iba "nezname", nezobrazuje ani cislo,ani meno,ak mam osobu v konktoch. Uz som vyskusala viacero moznosti,ale neviem,kde moze byt chyba. Nic ma uz nenapada. Vedel by niekto poradit,kde moze byt chyba?
misoft
15.10.15,06:28
Pozri tu: http://www.porada.sk/t272237-preco-volanemu-nezobrazuje-cislo-alebo-meno.html
Máš NOVÝ paušál, teda všetky služby sú deaktivované. Teda i CLIP!
arizona
15.10.15,08:36
Diky misoft. Skusila som deativovat sama,podla cisla co si zadal,ale nejde to,pise nejaky chybny kod.
Skusim cez operatora. Toto ma ozaj nenadlo,ze taketo zakladne sluzby su blokovane.
A co ma dorazilo,ze aktivacia u operatora tejto sluzby je 11,70€ !!!! To som doteraz u ostatnych operatorov nezazila. Objednam si drahy pausal a este im je malo,nenazrancom!!!
Žabinka
15.10.15,08:40
neviem ako funguje samsung, ale ja som mala takýto problém s xperia.. bol to môj prvý mobil beztlačitkový :D:cool: tak som nevedela, ako to funguje.. predtým stačilo že som mala kontakty na sim karte, ale tu už nie, musela som ich importovať do telefónu.. až potom sa mi zobrazovalo meno aj číslo..
kopretinka
15.10.15,09:45
čo to máte za operátorov :eek: veď teraz je štandard, že CLIP je zadarmo a automaticky.....mám nie najnovší mobil a nič som nemusela exportovať,fšecko vidím,kto mi volá....
arizona
15.10.15,10:16
Ja mam teraz 1x v zivote mobil.pausal od Telekomu.Ani ma nenapadlo,ze u nich si to treba extra aktivovat. Boze! Ved aktivacie Clip- ka sa riesili hadam pred 15mi rokmi,odvtedy je to standart. Len Telekom asi zaspal dobu. Pred hodinou som tam volala,typek mi povedal,ze to nemam aktivovane vraj som si nepoziadala. To ma teda ani len nenapadlo,brala som to ako samozrejmost. A ja som vcera travila tri hodiny hladanim chyby v mojom nastaveni a skusala vsetko mozne...Inak,pred hodinou mi povedal,ze to je zalezitost jednej minutky,ale doteraz nic,hmmm
buchač
15.10.15,11:07
Hm...otázky a poddžub dokopy.
Taká akcia kvôli tebe, že 2 IN 1 ...;)

Na kerú máriu sa drbeš do Telekomu ?
Druhý telefón si pôjdeš vziať od "4-ky"...?
..a Ty si čo ? Nepevná ???
arizona
15.10.15,11:11
buchacko,mali pre mna vyhovujuci pausal-hlavne roomingy a pod..A u nas na "lazoch" maju zial najlepsi signal,nebavi ma behat po dome ked s niekym volam... :-/ Preto som musela zrusit O2 a orange zas nema pre mna vyhodne pausaly
buchač
15.10.15,11:17
Dobre,beriem...

Ale čo je to nevyhovujúci paušál ?
Ja osobne mám Panter 40.
To znamená, že platím 40€...nekonečné hovory do všetkých sieti, SMS, MMS a k tomu 6 GB pripojenie na internet.
kukučka
15.10.15,11:17
volaj tam znovu, fungujú tuším do 21.00
misoft
15.10.15,12:51
S tým T-debilom - máš pravdu - zaspali dobu, zaspali. Oranžový i Modrý toto dávajú automaticky. Len Fialoví si prachy za to pýtajú (možno i preto som od nich pred pár rokmi zdupkal....)
arizona
16.10.15,18:54
Konecne mam po niekolkych dnoch,dvoch spravach cez formular a po dvoch telefonatoch na zakaznicku linku problem odstraneny!!! Telekom si ziada za spojazdnenie tejto podla mna dnes uz samozrejmej sluzby 4,99€. Fakt ubohe...
lacotinka
16.10.15,19:14
jáááááááááááááj Buchy

Nie každý už má (na rozhadzovanie )
a väčšina má a bude mať zásluhový a NIE výsluhový
a dostane 500 a NIE 1500
(lebo si iba 500 zaslúžia, pretože neslúžili :D )
buchač
16.10.15,20:59
Jááááááááááááááááj Lakocinka

...a koľko platíš Ty za mobil, za internet ?

...a mýliš sa. NIE 1500, ale do 2500...;)

...a mohol (skoro) každý slúžiť, ba si aj zaslúžil.
No niektorí len súložili robotu, tak si nezaslúžia...:D
lacotinka
16.10.15,21:29
a či ti ja viem !
teraz asi 2 týždne som k 2 mobilom a optonetu pricapol aj magentu
(maďari sa nedohodli s čechmi a pred cca rokom a polrokom na 2x prehlušili šecky české stanice)

tak mi poslali faktúru - - - vari aj 15 riadkov
Consultix
16.10.15,23:04
Aky mas pausal?
arizona
17.10.15,06:05
Happy XL
misoft
17.10.15,12:10
Hmmmm.... paušál Happy XL (akože Veľmô šťastný) a pýtajú za *ujovinu päť evri (za bežnú samozrejmosť). .... veď som písal - dobu zaspali.....
A bokom doplním.... moja fazuľka išla k Oranžovým - paušál.... a od začiatku CLIP mala aktivovaný - ani pýtať nemusela.... i moja 3/4 u modrých - detto - automaticky nahodené....
arizona
17.10.15,15:25
Misoft,ja som doteraz mala viacero kariet,ci pausalov od inych operatorov. A nejaku aktivaciu Clip som riesila naposledy minimalne 15 rokov dozadu....Preto som v uvodnom prispevku pisala aj znacku mobilu,lebo ja som myslela,ze mam nieco v nastaveniach zle. To,ze ten moloch potrebuje aktivovat dnes uz takuto samozrejmost za extra priplatok,ma ani vo sne nenapadlo. Boze! Kolko nervov som stratila,pokym som sedela s mobilom a hladala chybu v nastaveniach!
misoft
17.10.15,19:37
Na nich by asi toto platilo
( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) ▄︻̷̿┻̿═━一