bambulka26
15.10.15,20:07
Ahojte mam taky problem... Mam SOS s maturitou s ,,novym,, chemickym odborom Farmakologia a nemozem sa s nim uplatnit v lekarni ako laborant. Dalo by sa urobit ze by som sla na strednu skolu Farmaceuticky laborant ale individualne cize by som sla iba na skusky inak by som nebola na dennej ucasti? A maturovala by som iba z predmov ktore su pre mna nove? Nap Slovensky jazyk a Cudzi jazyk uz mam aj chemiu.. potrebujem iba odborne predmety. Mate s tym niekto skusenost?
Momentalne pracujem v lekrani ale sefka tlaci na mna aby som si nieco urobila bud vysoku alebo nieco podobne lebo ma prepusti nakolko nie som kvalifikovana.
Dakujem
ivka70
15.10.15,18:14
Najjednoduchsie je spytat sa na skole, kde sa to da studovat.
Mat 2 maturity nie je problem, ci budes musiet chodit do skoly alebo robit celu maturitu, to vie povedat len skola.
Sissi1944
17.04.16,15:03
Ahoj Bambulka,


Prosím Ťa ako si to riešila? Mám presne ten istý problém a neviem si rady. Všade kde som sa pýtala (školy, úrady) mi nevedeli povedať čo mám robiť. Druhú maturitu nechcem, už jednu mám, je mi na nič a zabila som kopu času.
Napíš mi prosím ak vieš že sa s tým dá niečo robiť, alebo niekto kto by náhodou poznal riešenie. Ďakujem
Sisa