Katka41
19.10.15,10:21
Ahojte robil už niekto z vás otváraciu súvahu pri založení spoločnosti v softwéri Omega?? Viete mi s tým pomôcť? Ďakujem
avalik
19.10.15,08:26
Softver ma urcite navod, napovedu - pomocnika, na svojej stranke ma aj riesene priklady, riesene konkretne otazky aj tu na porade to uz bolo urcite zodpovedane - staci pouzit vyhladavac.
Katka41
19.10.15,10:41
v návode nie je to, čo potrebujem, nič tam nie je doriešené, preto som otvorila novú "diskusiu"
evuš
19.10.15,10:48
Nahodenie počiatočných stavov do programu Omega sa robí cez ID, príp. zID, ak ide o hodnoty v cudzej mene. Doklad je potrebné uložiť do obdobia Otvorenie. Zároveň je potrebné nahodiť saldokontné doklady cez menu Evidencia - Účtovné doklady - Funkcie - Ďalšie funkcie - Počiatočné saldkonto... v prípade potreby u nich funguje Hotline..musím povedať, že vždy, ochotne a rýchlo pomôžu....

tu je link na videonávod : http://www.kros.sk/27393
avalik
19.10.15,11:28
Neotvorila si diskusiu ale zalozila si otazku.

Dole na stranke mas okrem navodu aj etiketu porady a tam sa uvadza:
Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Katka41
19.10.15,11:30
OK, pardon, každý niekedy začína. Ospravedlňujem sa Vám pani/pán. Keď nemáte k veci odpovedať nemusíte to ani komentovať. Namiesto zbytočných rečí sa nájde niekto, kto odpovie aj napriek tomu, že to bolo v roku 2004 už riešené. Pekný deň
avalik
19.10.15,11:40
Dala si vseobecnu otazku, tak si dostala vseobecnu odpoved, takze sa ukludni a pouzi vyhladavac alebo upresni otazku co konkretne nevies. Nikto ti tu diplomovu pracu o otvaracej suvahe so vsetkymi moznymi variantami pisat nebude.
Katka41
19.10.15,12:00
neviem čo je nejasné na otázke urobenia otváracej súvahy v omege. Ked v tom neúčtuješ a v živote si v tom nerobila, tak to nekomentuj. Pani pod tebou nemala problém.