Ikkka
20.10.15,21:09
Dobrý deň,
prosím o radu, dala som prať, pračka si natiahla vodu , ale po pár minutách sa sama vypla. Je zablokovaný bubón, neviem prečo. Absolútne sa nedá pohnúť ani silou. Poraďte prosím čo s tým?
lacotinka
20.10.15,19:11
Odblokovať
buchač
20.10.15,19:11
Najprv predsa musí ísť preč voda a až potom riešiť.
Ikkka
20.10.15,19:14
poraď ako dať voeu preč, keď sa s bubnóm nedá pohnúť a teda vlastne pračku sa neda dať do pohybu
buchač
20.10.15,19:19
KAŽDÁ práčka má nastavenie " vypúšťanie vody".
AK funguje motor, tak vodu vytlačí.
lacotinka
20.10.15,19:21
vodu ?
-prepínaj program až kým nezačne čerpadlo bežať
- zavolaj servisáka
-nájdi si normálneho chlapa
PS
Nabudúce dávaj prádlo do bubna a nie vedľa !
babka - ježibabka
20.10.15,19:32
Možno neporadím. Akú máš práčku? Vkladanie zvrchu? Raz sa stalo susede, že sa jej otvorili (zrejme nezavrela dobre) bubnové dvierka a zostali zablokované dolu v tom výhrevnom telese. Vodu sme vypustili tak, že sme dali dole hadicu, voda vytiekla do lavora na zemi. Následne sme vybrali to bubnové rebro, alebo ako by som to nazvala, ktoré bolo navrchu a tadiaľ sme povyťahovali prádlo. Bola to pekná štrapácia, ale podarilo sa to. Následne jej to dokončil synovec asi o 3 dni, keď došiel domov.
peterkos2
25.10.15,09:56
Nedávno sa to stalo aj manželke-dvierka sa otvorili a zachytili sa o sponu v ktorej je špirála na ohrev vody.Musel som rozobrať zboku práčku,potom nádobu bubna a uvolnil dvierka.Nič sa nestalo,práčka perie ďalej.Ale ak je bubon natočený tak,že sa dá vybrať ten plast,tak sa to dá spraviť aj tade.Ja som volil zložitejšiu cestu,aby som sa uistil,že vnútri nieje nič poškodené
buchač
25.10.15,10:21
Minulý týždeň mi manželka volala.
Tiež problém s bubnom. Vodu čerpadlo vytlačilo...
Prišiel som domov, pozrel na práčku, potočil bubnom...

Hm...ideme kúpiť novú...starú zrecyklujem dľa možností ďalšieho využitia.
Peterkrk
28.11.15,07:31
podľa mňa spadol a zasekol sa remeň...