Daniel Alliedko Demeš
21.10.15,20:27
Dobrý deň,

Predávame internetový obchod so zameraním na darčekové predmety, detský tovar, gadgets, mobilné a pc príslušenstvá. Internetový obchod má históriu 15 mesiacov, za tú dobu si dokázal získať množstvo fanúšikov. Pre prevádzkovateľa je veľkou výhodou, že nie je finančne zaťažený z hľadiska skladových zásob, keďže ma viacero dodávateľov a pri niektorých z nich nie je potrebné mať tovar skladom.
Internetový obchod beží na operačnom systéme Opencart. Je spoľahlivý a vyladený, jednoduchý na ovládanie aj pre menej technicky zdatných. Doména je nastavená tak, aby do budúcna bolo možné expandovať do zahraničia.
Eshop je monitorovaný službou Google Analytics a priložíme konto k tomu.


V cene je zahrnuté:
1. Doména
2. Know how
3. Facebook fun page
4. Obchodné a dodávateľské kontakty
5. Široká databáza zákazníckych mailov
6. 2x šablona OpenCart
7. 1x šablona Worldpress – Woocommerce – rôzne nakúpene moduly
8. Účet na porovnávači cien Heureka ( 57 recenzii/overený zákazníkmi)
9. Účet na porovnávači cien Pricemania.sk – feed spravený na mieru u programátora
10. Účet na porovnávači cien Najnakup.sk
11. Účet na porovnávači cien Pesiazona.sk
12. Predplatené marketingové služby od spoločnosti Updience na rok(zostáva 9mesiacov)
13. Tovar na sklade v hodnote EUR
14. Google analytics účet



V prípade záujmu dodám názov a cenu na mail.
misomiso
21.10.15,19:09
Napriklad tu.
jslancik
22.10.15,06:36
veď daj ponuku, pripoj nejaké grafy. a povedz, z čoho si stanovil cenu, my ti povieme, či je primeraná, alebo si to prestrelil. A možno motyka vystrelí a nájde sa záujemca, ktovie.
Consultix
23.10.15,08:55
Nemas problem zneuzivat portal na pro bono rady na inzerciu, ale mas problem stanovit cenu? Tvoja otazka znela, kde predat a nie ze za kolko predat, takze asi mas predstavu o cene.
Neviem, ci by som si kupil nieco od niekoho, kto nevylozi karty na stol a zatajuje jedno z najpodstatnejsich parametrov: cenu :)
jslancik
23.10.15,09:12
nebude dávať cenu na verejné fórum, ja sa mu nedivím. do správy nemá problém poslať. tak kľud.
Consultix
23.10.15,09:50
:)
misomiso
27.10.15,19:01
Mna by skor zaujimali obraty ak by som sa mal rozhodnut. To, ze je eshop zaregistrovany vsade je fajn, ale nic to nehovori o tom, kolko ludi a v akych mnostvach tam aj realne nakupuje.

Aha - az teraz som si vsimol tu tabulku. No vyzera to, ze obraty aj navstevost klasaju a to dost prudko. Ani sa nedivim, ze je to na predaj. Neviem, kolko prsne stalo cele to zriadenie, ale musi to byt stratove. Asi je tych eshopov uz privela na takyto maly trh.

Asi sa naseries, ale ja to vidim tak, ze by si mal niekmu skor platit za to, ze to preberie.
Dáša_
27.10.15,19:59
z toho, čo tu boli chvíľu dáta mám pocit, že tento obchod zarobí na doménu. Ale aby zaplatil niekoho, kto musí spravovať objednávky, baliť, chodiť na poštu či vybavovať kuriera, to ani omylom.
viktorviktor
28.10.15,11:16
gadgetworld sk
jslancik
28.10.15,11:43
FB pomohol?
profesional
22.11.15,15:56
Skús na webtrh.cz