mmk
22.10.15,19:05
Viem, že zamestnávateľ mi nemusí vyplatiť výplatu, čo je v pohode, čo rešpektujem. Čo ďalej sa mi môže stať ? Počul som, resp. hovorí sa veta "dáme mu paragraf" čo by malo znamenať, že ma nahlásia na nejaký úrad, kde si môžu potenciálny zamestnávatelia pozrieť, či som nespravil niečo zlé.

Viete mi to prosím potvrdiť, popr. ďalšie info dať, popr. poradiť ?

Chcem zmeniť prácu a zmena sa mi oplatí aj, ak by mi terajší zamestnávateľ nevyplatil ani cent, "napolovicu" som už dohodnutý s novým zamestnávateľom.
Tweety
22.10.15,17:07
Skús sa na skončení PP dohodnúť .
veronikasad
22.10.15,17:10
Okamžité skončenie pracovného pomeru pre hrubé porušenie pracovnej disciplíny, ktoré budeš mať uvedené v zápočtovom liste, nebude tvojou dobrou vizitkou pre budúceho zamestnávatela.

Požiadaj zamestnávatela o ukončenie prac.pomeru dohodou v zmysle § 60 Zákonníka práce. Ak mu sám ponukneš náhradu za nedodržanie výpovednej doby (musíš ju mať ale v pracovnej zmluve), možno bude s ukončením prac.pomeru súhlasiť a prebehne bez problémov.
misoft
22.10.15,17:12
Pre začiatok - okamžite sa ani pes nevy**rie.
Ale k problému.
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2001-311 §60
A k tomu:

Počul som, resp. hovorí sa veta "dáme mu paragraf" čo by malo znamenať, že ma nahlásia na nejaký úrad, kde si môžu potenciálny zamestnávatelia pozrieť, či som nespravil niečo zlé. - kecy!
Zamestnávateľ i zamestnanec má právo rozviazať pracovný pomer - viď Zákonník práce. Pri ukončení je zamestnávateľ povinný dať odchádzajúcemu všetky doklady, súvisiace s doterajším pracovným pomerom (zápočtový list).
Žiadne hlásenia na "nejaký úrad, kde sa potenciálni zamestnávatelia môžu pozrieť" sa nedávajú. Zamestnávateľ len podá odhlášky do SP a ZP (čo je jeho povinnosťou).
Okrem toho - zamestnávateľ si nemôže dovoliť nevyplatiť mzdu (ako nejakú pokutu) - môže ti ju však krátiť (napr. aj pre absenciu a pod,.)
veronikasad
22.10.15,17:16
Ale môže, pokial to má dohodnuté v pracovnej zmluve. Pozri § 62 odst. 8 ZP

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu najviac v sume, ktorá je súčinom priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca a dĺžky výpovednej doby, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
misoft
22.10.15,17:20
No veď - to je to krátenie. Ale nemôže zamestnávateľ povedať, že mu nevyplatí, lebo je to pokuta (ak to nemá v lajstre).
veronikasad
22.10.15,17:44
To nie je krátenie, to je peňažná náhrada za nedodržanie výpovednej doby.
pavol54
22.10.15,17:58
Okamžitú výpoveď môžeš dať ak si nedostal výplatu alebo jej časť do 15 dní od riadneho výplatného termínu, alebo vážne ohrozenie zo strany zamestnávateľa.
zamestnávateľ môže dať pre hrubé porušenie pracovnej disciplíny a pod, (budem ironický podpáliš halu alebo ho fyzicky napadneš (lenže tam to končí s medzizastávkou) Ale dá sa povedať slušne, že chceš končiť dohodou, ale upozorni ho že ťa pichá a že asi budeš nemocný a to mu je potom taký pracovník zbytočný a spravidla na tvoj návrh pristúpi
Tweety
22.10.15,18:02
ZP nepozná termín okamžitá výpoved.
pavol54
22.10.15,19:30
no dóbre, teda okamžité skončenie pracovného pomeru