JAJA11
27.10.15,10:06
končí mi zmluva u dodávateľa internetu a zvýšil mi cenu za interntet (Slovanet) :eek:.... som si tým nepočítala, tak ho chcem vymeniť (5 Mbit) .....
zisťovala som si ceny u iných poskytovateľov a sú lacnejší o cca 2 Eurá na mesiac..... aké máte skúsenosti s inými poskytovateľmi? ktorý z nich je najspoľahlivejší :o
ivka70
27.10.15,09:14
Zavisi od miesta, typu poskytovaneho internetu a aj od tvojich ocakavani ....

Porovnaj si niekde, ake mas moznost, stranok je viac, napr.
http://www.porada.sk/t272120-velmi-zaujimave-porovnanie-cien-internetu.html
a potom sa pripadne spytaj na skusenosti s tym, koho sluzby mas moznost vobec vyuzit.
Lebo popisovat, ze ja mam dobru skusenost s XXX na optike, ked ty si optiku od neho nemozes dat zaviest je zbytocne.
misoft
27.10.15,10:37
Mnoho miest, mnoho poskytovateľov, mnoho možností, mnoho cien. JAJA11 - ako máme poradiť, keď vieme len to, že Slovanet? Lebo na Plute je stráááááášne pomalý internet......
JAJA11
27.10.15,10:50
ďakujem za tip, ten prvý link je skvelý a dal mi hádam všetkých, ktorí sú v našej oblasti :-) mám už niektoré vytipované, chcem len bežný dsl internet 5Mbitový, doma sme už len dvaja, občas cez víkend, keď sú deti doma, tak sa brzdíme, ale stačilo nám to doteraz :-) len v tomto období, keď každý robí akcie a znižuje ceny, tak sa mi nepáči, ak mi niekto dvihne cenu :-( tak hľadám inde a porovnávam :-)
Chobot
27.10.15,10:57
My máme optiku od Orange a som spokojný.

Na tvojom mieste by som si zistil a spísal všetkých dostupných poskytovateľov, ich služby a potom z toho vyberal.
JAJA11
27.10.15,11:25
ja viem, už som si to hodila do toho porovnávača, ale nerozumiem tým cenám a Slovanet tam má nižšie ceny ako mi dal do zmluvy......
erik555
29.10.15,09:22
a to su ake ceny? Idealne pripojenie je cez optiku, zial ale nie kazdy ma k tej sieti pristup.