novakovk
27.10.15,09:44
Dobry den, chcela by som sa popytat na Thyrozol. Moja sestra ma 22 rokov a prave jej diagnostikovali zrychlenu stitnu zlazu a lekar jej naordinoval Thyrozol 3x denne na 5 tyzdnov. Vraj sa po tomto lieku extremne pribera a sposobuje aj depresie. Ak ma niekto nejake skusenosti, pripadne pozna nejaku alternativu za tento liek, tak by som prosila o vase vyjadrenie. Velmi pekne dakujem.
Terezia13
27.10.15,09:01
nepribrala som ani kilo, jedla som všetko a v obvyklých dávkach, sestra nič nepokazí, ak sa bude stravovať zdravo, viac zeleniny, menej sladkostí, ja som mala zo začiatku pocit, že mi puchne v krku, ale to je len pocit,
novakovk
27.10.15,09:05
super, dakujem za info...vsade citam, ze sa od toho strasne pribera...teraz jej na mesiac lekar preto zakazal sportovat...pred tym ako zacala sportovat, bola baculka, tak ma z toho obavy
Mária27
27.10.15,09:10
Nepriberá sa od lieku ale v dôsledku normalizácie štítnej žľazy - ak sa prejedá. Pri zrýchlenej funkcii žľazy sa totiž bezzáslužne rýchlo chudne.
Thyrozol je dobrý, dávka sa bude znižovať až do vysadenia, môže ho mať v zálohe "pre prípad".
Terezia13
27.10.15,09:22
teraz nech je viac v kľude, nemala aj búšenie srdca? ja som mala
novakovk
27.10.15,09:47
busenie srdca ani nie, ale bola dost dychavicna
novakovk
27.10.15,09:49
dakujem za reakciu :D tak ak to spravne chapem, tak ak bude mat upravenu stravu nebude priberat? alebo skor az ked sa stitna zlaza upravy, prestane aj priberani?