Oldi
28.10.04,12:42
Len malý oznam pre OLYMPákov, čo to ešte nepostrehli, už je k dispozícii nová verzia 5.51 so zapracovanými zmenami vrátane záležitostí okolo zmeny minimálnej mzdy.
Janca
28.10.04,10:45
Mam uz zaplatenu ZF tak uz len cakam na CD. Hlavne ze mam uz 2 upgrady a este som v nom nerobila.
Oldi
28.10.04,11:02
A prístup na internet nemáte ? Lebo ak áno, potom je podľa mňa lacnejšie a ľahšie si stiahnuť upgrade z internetu, než objednávať CD s upgradom...
vladan
28.10.04,11:05
A prístup na internet nemáte ? Lebo ak áno, potom je podľa mňa lacnejšie a ľahšie si stiahnuť upgrade z internetu, než objednávať CD s upgradom...Oldi, to je fakt "hlúpa" otázka .... :D ... veď keď Janca odpisuje, tak asi je na nete, však? (je to myslené zo srandy, nie som vôbec rozčúlená:p )

... pobavilo ma to, ďakujem :D
vladan
28.10.04,11:07
Jani, ale fakt, sťahovanie upgradu z netu je veľmi pohodlné a rýchle :-) ... a pritom ušetríš Krosu poštovné :-)))
Janca
28.10.04,11:07
Software som kupila, lebo som mala od leta spracovavat mzdy. Ale ako to niekedy vypali, zakazka neprisla. Tak si tie upgrade zbieram a budem musiet s tym nieco urobit, lebo to tazko obhajim v nakladoch. A preco som to nestiahla z internetu. Lebo co ked to raz dam na iny PC a co ked budem musiet nieco robit spatne pocas kal. roka a navyse mam radsej "hmatatelne veci". Tak asi tolko. Napr. MRP si stahujem, ale s tym robim stale.
Oldi
28.10.04,11:19
Oldi, to je fakt "hlúpa" otázka .... :D ... veď keď Janca odpisuje, tak asi je na nete, však? (je to myslené zo srandy, nie som vôbec rozčúlená:p )

... pobavilo ma to, ďakujem :D
Vladi, veď to aj bolo cielené na pobavenie... Moje počudovanie bolo veľké, až také, že som tam naschvál nedal žiadne smajlíky :-)
A nemáš za čo... Aj na budúce...
Oldi
28.10.04,11:20
Už som si tak zvykol na takéto smajlíky :-)

že som zabudol na tieto : :) :D
Oldi
28.10.04,11:21
To Janca:

to je škoda, že ste na ňom nezačali robiť, Olymp je fajn programík...
vladan
28.10.04,11:22
Vladi, veď to aj bolo cielené na pobavenie... Moje počudovanie bolo veľké, až také, že som tam naschvál nedal žiadne smajlíky :-)
A nemáš za čo... Aj na budúce...
... hm, ta ty si výmyselník :D , ty srandista jeden ... :p
Oldi
28.10.04,11:34
Ta jako ? ;) Sranda musí byť ! :D
Janca
28.10.04,11:48
OLYMP mam doma, a v robote mam iny software a iny net.
Janca
28.10.04,11:49
A samozrejme tym, ze ho vlastne este nepouzivam, tak pozabudnem na plynutie roznych lehot. Som ja ale statkar-zmatkar. A navyse, vsetka robota mi stoji a odsuvam ju bokom odkedy je PORADA.
Oldi
28.10.04,12:07
Že by sa umiestnilo na úvodnú stránku varovanie ?
POZOR! WWW.PORADA.SK (http://www.PORADA.SK) SPôSOBUJE ZÁVISLOSť! :D
Janca
28.10.04,12:14
Prehlasujem, ze som ZAVISLA ! Ste moja velka rodina.
Oldi
28.10.04,12:26
Sme veliká "poraďácka rodina" :D
M0NIKA
29.01.05,18:56
Poraďáci, potrebujem poradiť, pomóóóóc...vie mi niekto povedať, ktoré zostavy z Olympu som povinná archivovať? Nechce sa mi tlačiť všetko, ale nechcem niečo opomenúť.
Ďakujem.
UCET
30.01.05,10:38
Poraďáci, potrebujem poradiť, pomóóóóc...vie mi niekto povedať, ktoré zostavy z Olympu som povinná archivovať? Nechce sa mi tlačiť všetko, ale nechcem niečo opomenúť.
Ďakujem.
no toho je dost co by si mala mat zaarchivovane. Ale v olympe ti udaje ostanu navzdy takze mozes sa k nim vratit a vytlacit znova. I ked Olymp si nezachovava stare neplatne tlaciva ale udaje su tam takze dokazes vypisat aj spätne.
UCET
30.01.05,10:39
Sme veliká "poraďácka rodina" :D
som novacik ale paci sa mi v poradackej rodine;) ked si ludia radi poradia tak to je super;)
M0NIKA
30.01.05,10:44
no toho je dost co by si mala mat zaarchivovane. Ale v olympe ti udaje ostanu navzdy takze mozes sa k nim vratit a vytlacit znova. I ked Olymp si nezachovava stare neplatne tlaciva ale udaje su tam takze dokazes vypisat aj spätne.A vieš ma, prosím, odkázať niekam, kde to všetko zistím? Výkazy všetky vytlačené mám. Jedná sa mi o výplatné pásky, dochádzku, prehľady o cene práce a pod.
UCET
30.01.05,10:46
A vieš ma, prosím, odkázať niekam, kde to všetko zistím? Výkazy všetky vytlačené mám. Jedná sa mi o výplatné pásky, dochádzku, prehľady o cene práce a pod.
skusim zistit o nasej mzdarky ak si dobre pamatam tak mala dajaku publikaciu kde to bolo vypisane. A potom ti dam vediet. OK?:p
M0NIKA
30.01.05,11:02
skusim zistit o nasej mzdarky ak si dobre pamatam tak mala dajaku publikaciu kde to bolo vypisane. A potom ti dam vediet. OK?:pBudem Ti veľmi vďačnááááááááááááááá. :D :D :D
karci
30.01.05,13:20
Odporúčam ti uchovávať mesačne: Výplatné pásky, Výkazy na na poisťovne vrátane prehľadov po zamestnancoch, dobrá zostava je aj Podklady pre odvod - podrobné, ďalej nejakú zostavu ohľadom daní momentálne ma nenapadá ako sa volá, ale je tam taký podrobný prehľad za všetkých pracovníkov koľko mali hrubú mzdu a koľko dane a ešte nejakú tú zostavičku o zrážkach. Ročne si potom uchovaj Mzdový list a nebudeš mať problém v budúcnosti kedykoľvek zrekonštruovať mzdu, vrátane nastavenia správnych odvodov.
M0NIKA
30.01.05,13:27
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem. :D
Idem tlačiť... (zostavy- samozrejme)
UCET
31.01.05,14:22
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem. :D
Idem tlačiť... (zostavy- samozrejme)
co dodat karci ma predbehla hlavne ze uz mozes tlacit
M0NIKA
31.01.05,14:28
co dodat karci ma predbehla hlavne ze uz mozes tlacit
Ešte som nezačala.... :o
Ale aj tak ďakujeeeeeeeeeeeeeem.
anet
13.02.05,15:49
hm...nezabudli ste nahodou v Olympe aktualizovat tlacovu zostavu do ZP?

Vykazy su stare,je uz na stranke novy upgrade?;)
vladan
13.02.05,16:10
hm...nezabudli ste nahodou v Olympe aktualizovat tlacovu zostavu do ZP?
Vykazy su stare,je uz na stranke novy upgrade?;)anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
Manual
13.02.05,16:27
anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
Vladan, došla mi z Krosu správa, že na velké ohlasy sa pokúsia zapracovať výkazy do ZP už v 7 týždni a dať na NET, tak by sa aj januárové výkazy stihli dať v origináloch...
Pekný večer želám...
vladan
13.02.05,16:30
dík za info :cool:
anet
13.02.05,16:57
Manual,to je dobra sprava.:)

Vladan,kupovala som Olymp len v pondelok,tak prepac ze som cakala aktualnu verziu.:p
anina
16.02.05,15:12
anet, asi si nebola na školení Olympu, však? ... týkalo sa hlavné upgradu a tvorcovia programu sa dali počuť, že v období tvorby upgradu ešte žiadna ZP nemala nové výkazy, ktoré by zodpovedali náležitostiam, ktoré určil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. A podľa vestníka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je možné posielať staré výkazy v období do 30. apríla 2005, v termíne do 31. mája 2005 sme povinní dodatočne predložiť úplný výkaz.
To je fajn, ale musela som sa v VšZP hádať, aby mi staré výkazy vôbec zobrali!Dáma v podateľni sa mi aj tak vyhrážala, že mi všetky vrátia späť na prerobenie. Tak neviem, ako mi to prejde na budúci mesiac.
Manual
16.02.05,19:39
Anina, mal som rovnaký problém na VZP ale pevne verím že to nevrátia a verím, že Olymp tento týždeň dá na net novú verziu aj s výkazmi pre ZP, držme si palce.
Pekný večer želám...
Janette
16.02.05,19:58
Ahojte kolegovia, ja len upresňujem, že nová verzia Olympu je nie 5.51 ale 5.71.
Manual
16.02.05,20:09
Ale to je stará, tá je už od 28.1.2005... Alebo sa mýlim ???
Ahoj.
vladan
17.02.05,11:34
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte :D
UCET
17.02.05,14:31
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte :D
hej pome mame nove vykazy:)
Manual
17.02.05,16:00
Poďme a dorobme výkazy na ZP, lebo ja som ich dal na starých tlačivách. Ozaj sú tam nové tlačivá pre ZP???
Pekný večer želám...
Heleč
17.02.05,18:24
Akurát dnes som tam volala a nové tlačivá tak skoro NEBUDÚ.
Majú nejaký problém zo zaokruhlovaním po jednotlivých zamestnancoch a s prepočtom na celok.
Ozaj! A čo v poisťovni . . . berú staré tlačivá v pohode bez prílohy. Lebo treba vypísať ručne?
babenko1
17.02.05,18:46
Olympionisti, nová verzia OLYMPU na nete - verzia č. 5.72. ... pome, sťahujte :Dsakra...mne dnes došla reg. verzia a tam iba 5,71... asi im vynadám, xixi
a nové výkazy tam nie sú a zlatí moji...ani mzdové listy... sú prázdne... ide ma šľak trafiť...
Heleč
17.02.05,18:52
Buď taká dobrá a sprav to!!!

Raz som nevydržala a povedala som im niečo v tom zmysle, že mi napálili starú verziu a taky mladík mi povedal - nato je internet aby som si stiahla novú. Najprv som chcela zmeniť firmu, ale po pravde nič mi tak nevyhovovalo. Takže sťahujem. . . .
babenko1
17.02.05,19:00
Ved to čaká aj mňa.. ale cez víkend budem sťahovať.. ked sa mi nerátajú sťahované MB, xixi
w.i.p.
17.02.05,19:23
Nové výkazy vraj budú, pokúsia sa to dorobiť do konca februára, aby sme mohli v marci februárové už odovzdávať na nových tlačivách. Vraj aj zdravotky budú ešte do konca tohto mesiaca prijímať staré výkazy. A vraj ak máte viac, ako 20 zamestnancov, tak prílohy nemusíte odovzdávať, to bude postačovať v máji, keď bude elektronické zasielanie. Uf. To zas bude švanda - myslím to elektronické zasielanie.
Kimáková
18.02.05,06:08
Ahoj všetci Olympionisti. Rada by som pridala niečo za firmu Kros, konkrétne za Olymp:

Vo verzii 5.72 je opravené Hlásenie o vyúčtovaní dane, kde v r.00 bola prenášaná nesprávna čiastka. .
Vzhľadom k tomu, že z časového hľadiska nebolo možné do tejto verzie ešte zapracovať nové mesačné výkazy poistného do zdravotných poisťovní, tieto budú dopracované do ďalšej verzie. (chrípka neobchádza ani programátorov:)))) Našou snahou bude zapracovať nové výkazy čím skôr, teda v takom termíne, aby ste v marci, kedy budete odovzdávať výkazy za mesiac feburár, už tieto mohli odovzdať na nových výkazoch.

Informatívne:
Po telefonickom rozhovore so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou Bratislava som bola ubezpečená, že všetky pobočky tejto poisťovne sú inštruované v tom smere, že za mesiac január (výkazy odovzdávané vo februári) prijímajú aj staré výkazy.

Zamestnávateľ, ktorý má viac ako 20 zamestnancov nemusí v tomto čase odovzdávať ani nové prílohy k výkazom, čo odôvodnili tým, že od mája je povinnosť pre takéhoto zamestnávateľa zasielať výkazy elektronicky, pričom tieto zašlú aj za spätné obdobie.

Zamestnávateľ, ktorý má menej ako 20 zamestnancov by mal postupne od februára odovzdávať už výkazy nové aj s prílohami.
Kimáková
18.02.05,06:16
sakra...mne dnes došla reg. verzia a tam iba 5,71... asi im vynadám, xixi
a nové výkazy tam nie sú a zlatí moji...ani mzdové listy... sú prázdne... ide ma šľak trafiť...
Vzhľadom k tomu, že verzia 5.72 bola dokončená dňa 17.2.2005 o 10.30, tak preto Vám včera došla verzia 5.71. Pretože nová verzia v čase vybavovania Vašej zásielky ešte nebola hotová. V prípade, že Vám program netlačí mzdové listy, je to len vec Fontov. Stačí ak sa nám ozvete a pošleme Vám mailom Fonty potrebné na vytlačenie mzdového listu a všetko bude v poriadku.
anet
18.02.05,10:07
Vcera som stiahla novu verziu 5.72,ako tu uz bolo napisane nove vykazy tam nie su.

A tak som si zasla po nove do poistovne.
Stare brat nechcu a nove mi neda,lebo sami nemaju a musia si fotit. Mam si ich vraj stiahnut z netu.
A tak stahujem.:)
Esteze mame zamestnancov "len" v styroch ZP.;)
urs
18.02.05,10:57
Nápodobne.... Vypisujem a ešte mi súčet nesedí ( v prílohách). Ide ma šľak trafiť .. . ..
Kimáková
18.02.05,11:13
Nápodobne.... Vypisujem a ešte mi súčet nesedí ( v prílohách). Ide ma šľak trafiť .. . ..
Ak Vám mozem poradit s druhou stranou. Pomoze Vám v Olympe dokument Zdravotné poistenie po pracovníkoch. Nájdete ho cez Dokumenty - Odvody poistného - mesačné a Zdravotné poistenie po pracovníkoch (pozor treba zakliknúť členiť podľa typu). Tu Vám program vypočíta výšku odvodu zamestnávateľa za zamestnanca na dve desatinné miesta.
urs
18.02.05,11:24
Ó Ó Ó Vrelá vďaka.
Len neviem, každého mám zaokruhiť ináč? Aby mi výpočet sadol na prepočet za odvod zo všetkých zamestnancov. Lebo oni sú to len haliere ale keď sa nasčítajú tak sú to 4 koruny. . .
Kimáková
18.02.05,13:05
Ó Ó Ó Vrelá vďaka.
Len neviem, každého mám zaokruhiť ináč? Aby mi výpočet sadol na prepočet za odvod zo všetkých zamestnancov. Lebo oni sú to len haliere ale keď sa nasčítajú tak sú to 4 koruny. . .
Na druhú stranu sa sumy nezaokrúhľujú, môžte tam nechať uvedené čísla na dve destinné miesta. Takto to vyžadujú aj zdravotky na dve desatinné miesta. Teda presne tie čísla ktoré sú v dokumente v Olympe prepíšem na druhú stranu výkazu a ak ich sčítam tak dostanem odvod za zamestnávateľa, v rovnakej výške ako je suma na prvej strane.
Heleč
19.02.05,06:00
Ktorá zdravotná chce ne desatiné miesta rozpis? Vo VŠZP v Ba chcú celé koruny. Tak som výkaz zbalila a poslala poštou !!! ha - ha asi mi ho vrátia povedala panička pri okienku. . .
Pekný deň.
babenko1
19.02.05,13:21
Vzhľadom k tomu, že verzia 5.72 bola dokončená dňa 17.2.2005 o 10.30, tak preto Vám včera došla verzia 5.71. Pretože nová verzia v čase vybavovania Vašej zásielky ešte nebola hotová. V prípade, že Vám program netlačí mzdové listy, je to len vec Fontov. Stačí ak sa nám ozvete a pošleme Vám mailom Fonty potrebné na vytlačenie mzdového listu a všetko bude v poriadku.Ďakujem za informáciu... Ale tie mzdové listy mám prázdne, ked si ich dám ukázať na obrazovku... a doteraz som s tým nemala problémy....žeby sa niečo zmenilo tou novou verziou?
luba3
20.02.05,13:08
V Žiline mi okrem ZP Apollo nikde nechceli vziať staré výkazy.Mám si ich stiahnuť z internetu.Ešte nie sú jednotní v tom,koľko dní sa píše na riadok 4 vo výkaze.Či počet kalendárnych dní za daný mesiac,alebo počet kalendárnych mesiac x počet zamestnancov za ktorých sa podáva výkaz ZP. V Apolle povedali,že na r.4 dať 31 kal.dní za 1/2005 a vo VŠZP vraj zrátať všetky kalend.dni za zamestnancov,napr. 5 zamestnancov x3=155dní.V Krose mi 11.2.205 telefonicky povedali ,že nové výkazy tak rýchlo nebudú.
sway
27.02.05,16:27
[QUOTE=Kimáková]Ahoj všetci Olympionisti. Rada by som pridala niečo za firmu Kros, konkrétne za Olymp:


Zdrvím p. Klimíková,

som rada, že ste tu - :o !!!! a našli ste si čas na nás - dík.

a k výkazom, bez problémov mi vo všetkých ZP brali staré....:)
Kimáková
28.02.05,13:36
Ahoj vsetci Olympionisti.

Práve sme dali novú verziu 5.80 na Internet. Máte tam nové výkazy. HURá na to.....:)))))
Kimáková
28.02.05,13:44
V Žiline mi okrem ZP Apollo nikde nechceli vziať staré výkazy.Mám si ich stiahnuť z internetu.Ešte nie sú jednotní v tom,koľko dní sa píše na riadok 4 vo výkaze.Či počet kalendárnych dní za daný mesiac,alebo počet kalendárnych mesiac x počet zamestnancov za ktorých sa podáva výkaz ZP. V Apolle povedali,že na r.4 dať 31 kal.dní za 1/2005 a vo VŠZP vraj zrátať všetky kalend.dni za zamestnancov,napr. 5 zamestnancov x3=155dní.V Krose mi 11.2.205 telefonicky povedali ,že nové výkazy tak rýchlo nebudú.
Podľa najnovších Info (aj z VSZP a aj ostatné ZP) do políčka kalendárne dni na 1. stranu sa uvádza počet kalendárnych dní v mesiaci. Teda nie počet kal. dní x počet zamestnancov. Nemusíte sa báť ak tam aj uvediete niečo iné. Myslím si že zdravotnej poisťovni tento údaj aj tak nič nepovie. Veď predsa Zákon o ZP nepozná pojem kalendárne dni.
jess
28.02.05,15:16
Ahoj vsetci Olympionisti.

Práve sme dali novú verziu 5.80 na Internet. Máte tam nové výkazy. HURá na to.....:)))))
supééééééééér :D :D :Dhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif , lebo akurát mi písali zo Sidérie, že neakceptujú moje staré tlačivo a mám to prepísať !
sway
28.02.05,15:44
supééééééééér :D :D :Dhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif , lebo akurát mi písali zo Sidérie, že neakceptujú moje staré tlačivo a mám to prepísať !
aj ja podávam novučičké - pekné....:o fajn!!
UCET
01.03.05,14:29
aj ja podávam novučičké - pekné....:o fajn!!
viac nez pekne;)
medulina
05.03.05,12:31
Kúpila som si OLYMP a som z toho na nervy, včera som celý deň zabila výpočtom a následným vymazávaním miezd. Našťastie len pre 2 zam! Chcela som si to urobiť spätne za rok 2004, ale nešlo to zosúladiť s mojou "písanou" verziou.
Ako v čase PN zamestnanca?...a i.
Nateraz to už nechám tak, lebo doladiť DP je dôležitejšie.
Nemohla by som niekoho poprosiť o osobnú pomoc po 31. marci? Z Košíc.
Ďakujem
sway
05.03.05,13:43
Kúpila som si OLYMP a som z toho na nervy, včera som celý deň zabila výpočtom a následným vymazávaním miezd. Našťastie len pre 2 zam! Chcela som si to urobiť spätne za rok 2004, ale nešlo to zosúladiť s mojou "písanou" verziou.
Ako v čase PN zamestnanca?...a i.
Nateraz to už nechám tak, lebo doladiť DP je dôležitejšie.
Nemohla by som niekoho poprosiť o osobnú pomoc po 31. marci? Z Košíc.
Ďakujem
no ja som ďaleko TT - možno niekto je bližšie, ale neboj - po 2 mesiacoch budeš nadšená, skús ísť na začiatočnícke školenie do Krosu - nájdi si na nete www.kros.sk (http://www.kros.sk) kedy bude - určite to zvládneš!!! ja som nahadzopvala 3 firmy kôli zúčtovaniu a hláseniu a fajn mi to vyšlo... - držím palce aj tebe !!!;)
vladan
06.03.05,13:06
Nemohla by som niekoho poprosiť o osobnú pomoc po 31. marci? Z Košíc.
ahoj medulina, ja som z Košíc a ak máš záujem, tak mi napíš SSku a nejako sa už dohodneme
Danka Kosibová
17.03.05,08:09
prosím vas, kde v novej verzii olympu 5.8 zazancim, v ktorej poistovni má uzatvorenu zmluvu na starobne doch.sporenie...to som nasla, kde zakliknem ze vobec ma...ale neviem, kde vpisat nazov, aby mi to vypisovalo výkaz do SP...ohladom sporenia
vladan
17.03.05,10:00
skutočnosť, že tvoj zamestnanec je sporiteľom zaznačíš iba v personalistike (tuším mzdové údaje), to je všetko ... neviem aký názov máš na mysli, ak chceš niekde napísať názov dôch. správcovskej spoločnosti, tak to nemá význam ... taká kolonka ani v Olympe nie je (vo výkaze SP sa názor DSS nevypisuje)
Danka Kosibová
17.03.05,10:55
no v olymp ponuka vytalacit....rozpis platieb od zamestnavatela napr. do credit swiss....ci si to s niecim mylim....lebo je tam presne....c. zmluvy, rod.c., meno, myslela som ze to treba....
vladan
17.03.05,11:14
aha Danka, takže myslíš III. pilier - doplnkové dôchodkové (teraz už) sporenie ... to značíš v Personalistike-Zrážky-Pridaj ... tu zadáš číslo položky, potom zaklikneš poistné - vyberieš doplnkové dôchodkové sporenie - vyberieš poisťovňu (cez F7 - ak ju nemáš v zozname, tak treba pridať aj poisťovňu), vyplníš percento alebo čiastku (podľa zamestnaneckej zmluvy a zmluvy so zamestnávateľom) a potvrdíš OK, potom ti to už bude tlačiť ... len upresním, že toto nemá nič spoločné so Sociálnou poisťovňou
Danka Kosibová
17.03.05,11:34
jáj, ja teliatko...ja som vedela, ze tam cosi nesedi....dakujem vladan za vysvetlenie....dakujem
petra:-)
03.01.06,09:19
Mám teraz trochu problém s novou verziou Olymp 6.12 - po nainštalovaní sa nemôžem dostať do opravy údajov v personalistike, zakaždým program vyhlási chybu a spadne. Má niekto, kto robí s Olympom podobný problém s novou verziou?
Nedá sa mi dnes ani pripojiť na stránku Krosu :mad: a neviem si s tým poradiť. Neviete niekto náhodou mailovú adresu Krosu na ktorej by sa dal prekonzultovať daný problém?
Ďakujem. :)
liba2
03.01.06,09:31
olymp@kros.sk
vladan
03.01.06,09:34
Mám teraz trochu problém s novou verziou Olymp 6.12 - po nainštalovaní sa nemôžem dostať do opravy údajov v personalistike, zakaždým program vyhlási chybu a spadne. Má niekto, kto robí s Olympom podobný problém s novou verziou?
Nedá sa mi dnes ani pripojiť na stránku Krosu :mad: a neviem si s tým poradiť. Neviete niekto náhodou mailovú adresu Krosu na ktorej by sa dal prekonzultovať daný problém?
Ďakujem. :)

Peti, mne to ide normálne ... teda som skúšala opraviť nejaký údaj v personalistike a bolo to v pohode ...
Manual
03.01.06,10:16
Ide bez problémov, skús preinštalovať
petra:-)
03.01.06,10:23
Nejde mi to ani po preinštalovaní :mee: , a nefunguje mi ani stránka Krosu :mad: Zatiaľ Vám ďakujem :) , idem to prekonzultovať s Krosom mailom.
Manual
03.01.06,10:27
Nejde mi to ani po preinštalovaní :mee: , a nefunguje mi ani stránka Krosu :mad: Zatiaľ Vám ďakujem :) , idem to prekonzultovať s Krosom mailom.
Mne stránka krosu ide
deha
23.02.06,12:53
Tlačí niekto diskr.obálky-/výpl.pásky zamestnancov/z tohto programu? Možte mi stručne zadať parametre tlače?
SilviaS
22.01.07,11:53
Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia:)
Manual
22.01.07,11:57
Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia:)
Sále je platná v. 6.50 z 25.10.06 a funguje v poriadku
tinaM
22.01.07,11:57
Chcem sa opýtať neviete náhodou či je už nová verzia UPGRADE
na stiahnutie z internetu OLYMP - KROS????
Lebo ja ju ešte stále nemám ?????
Vopred vďaka Silvia:)
Aj dnes som pozerala na internete, ale zatiaľ nie. Dokonca ani betaverzia. Ja verím, že sa dočkáme čím skôr. Doteraz nasklamali.
SilviaS
22.01.07,12:01
Vďaka za odpoveď.
Ja sa pýtam len preto lebo mám zamestnanca,ktorý je od januára v poisťovni UNION a nie je ta poisťovňa v OLYMPE!!!
Tak teraz neviem či tá nová verzia bude mať aj novú poisťovňu!!
Neviete o tom niečo???:)
Danka Kosibová
22.01.07,12:01
to: SilviaS....ale aj tým, čo nevedia, vzdy sa da aktualna verzia programu skontrolovat na stranke www.kros.sk....
Manual
22.01.07,12:04
Vďaka za odpoveď.
Ja sa pýtam len preto lebo mám zamestnanca,ktorý je od januára v poisťovni UNION a nie je ta poisťovňa v OLYMPE!!!
Tak teraz neviem či tá nová verzia bude mať aj novú poisťovňu!!
Neviete o tom niečo???:)
Je príslub od Krosu, že mzdy za 1/07 sa v pohode stihnú !!! Tak netreba sa znepokojovať:)
LubenaK
22.01.07,12:23
Nová poisťovňa tam bude určite.
SilviaS
22.01.07,12:34
Ja len dúfam,že tam bude!!
Lebo ked som bola začiatkom januára jedného nášho zamestanca prihlasovať a aj našu firmu prihlasovať bola tam taká fronta ľudí no neskutočne niečo!!!:) :) :)

Poisťovňa UNION je v Košiciach neskutočne malá pobočka a ľudí no hroznééé
Nutricia
22.01.07,13:20
Mám info z Krosu, že licencie na nový rok budú zasielat od 22/1/2007 a nová verzia bude 25/1/2007 zverejnená na nete.
Manual
24.01.07,19:42
Pre nedočkavých je tu dobrá správa, na nete je už nová verzia Olympu aj s novými poisťovňami a ďalšími novinkami... !!! Takže hurá na výplaty za 1/07
miriza
29.01.07,10:07
Ahojte, kde v Olympe by som si mohla vytlačiť nejakú zostavu, kde by bol uvedený priemerný hodinový zárobok?
LubenaK
29.01.07,18:13
Na mzdových listoch máš priemerky.