terezakln
27.10.15,17:03
Dobry den. V maji sme si vsimli, ze 4 rocna dcera ma zhorseny sluch, bez dalsich komplikacii. V juni sme si v CK Invia kupili letecky zajazd s poistenim od AXA. V juli sa dcerin zdravotny stav skomplikoval a musela byt preliecena ambulantne. V auguste vsak Dr. zakazal let, tym padom sme museli dovolenku stornovat zo zdrav. dovodov. Dnes nam prislo vyjadrenie od poistovne AXA, ze nam peniaze nevratia, nakolko uz v maji bol zisteny zhorseny sluch. Ako prosim vas napisat odvolanie, alebo ako to dalej riesit? Nakolko nikde v podmienkach AXA nie je napisane, ze zdravotny stav dietata v case zakupenia zajazdu musi byt 100%. Predajca v Invia, ktory nam predal aj poistenie, nam cely cas tvrdil, ze dovolenku mozme stornovat aj den pred odletom a 80% sumy nam bude vratene. Ako dalej? Dakujem
Martuk
28.10.15,13:05
keď ste v júni kupovali ten zájazd, nepýtali ste sa aj na tento prípad? Totižto ste už vedeli, že dcéra má problém so sluchom, hoci ste ešte nevedeli, či sa to dá do poriadku alebo nie. V tomto prípade by som povedal, že má AXA pravdu, pretože ak ste do zmluvy neuviedli, že dcéra už tento problém má, tak ste zatajili dôležitú informáciu a v takom prípade má poisťovňa právo neplniť. To isté sa píše aj v Občianskom zákonníku. Ďalšia vec, predajcovia zájazdov v CK málokedy vedia podrobnosti a detaily o poistení a rôznych špecifických prípadoch, ako je napríklad aj tento. Prečo ste nešli priamo do poisťovne alebo poisťovní, a nech sa na mňa nikto nehnevá, že robím reklamu alebo vykreslujem poisťovne ako dokonalé, (nie sú, každá má svoje muchy a nájdu sa aj spokojní, aj nespokojní klienti) zástupcovia poisťovní predsa len vedia viac (neberiem do úvahy nováčikov). Tu by som poradil asi takúto vec: Napísať odvolanie s tým, že nech Vám odpíšu, kde presne v poistných podmienkach (mám na mysli presný odstavec a riadok), na základe ktorých alebo ktorého zamietajú plnenie. Niečo v zmysle: Neúhlasím s Vaším stanoviskom a žiadam o jasné vyjadrenie, na základe akého paragrafu zamietate plnenie storna zájazdu, nakoľko v poistných podmienkach nie je o zdravotnom stave žiadna zmienka. Ako sa k tomu postavia, no, to je vo hviezdach. A hlavne si z tohto odvolania nechajte spraviť kópiu pre seba ako doklad, prípadne si takéto odvolanie napíšte doma, urobte z toho dve kópiu, jednu do poisťovne a druhú, samozrejme orazenú, si nechajte pre seba. Ťažko sa robí nejaký záver a ťažko radiť, pokiaľ neviem, ako majú postavené jednak poistné podmienky a jednak celý ten produkt.
terezakln
28.10.15,13:28
Dakujem za odpoved. Dcera mala tento zdravotny problem v roku 2013. Bola preliecena a od vtedy zdrava. V maji sme si vsimli ze zrejme horsie pocuje, ale inak bola ok. Ale to ze horsie pocuje, bol len nas subjektivny nazor, nepotvrdene lekarom a my lekari nie sme. A prave na zhorseny sluch sa odvolava poistovna vo svojom stanovisku, ze to bolo pozorovane uz v maji.... co moze a nemusi byt pravda, lebo lekar to nepotvrdil. Podla ich akoze podmienok by malo byt zrejme dieta od narodenia do kupy zajazdu na 100% zdrave?? Mne logicky vychadza, ze mam male deti, ktore byvaju obcas chore, tak si priplatim a pre tento pripad si kupim poistenie. Ci sa mylim? Ide o dost velku sumu, takze budem vdacna za kazdu radu.
Chobot
28.10.15,13:49
Mne len vŕta hlavou, že odkiaľ vedela poisťovňa, že dcéra mala problémy so sluchom už v máji?

Inak tu sú VOP pre cestovné poistenie od AXA:

https://www.axa.sk/getattachment/412d3745-0d92-4efd-86cf-353335b973b5/Vseobecne-poistne-podmienky-cestovneho-poisteni.aspx

a tam je v článku 13 ods. 1 uvedené:

Článok 13. Výluky z poistenia
1. Cestovné poistenie sa nevzťahuje na prípady:
a) ....
b) keď škodová udalosť mohla byť predvídaná alebo
bola známa v čase pred začiatkom platnosti poistenia;

Takže ak ste boli na vyšetrení sluchu v tom máji u lekára, tak je záznam, že v čase uzatvárania poistenia ste vedeli o problémoch so sluchom a preto poisťovňa uplatnila tento odsek. Ak ste neboli s tým u lekára, stále zostáva v platnosti moja prvá otázka.
Martuk
28.10.15,14:30
ako píše Chobot nižšie: AXE ste dali vedieť, že dcéra má tento problém? Pretože ak nie, AXA na to mohla prísť až vtedy, keď ste si uplatnili nárok na plnenie a doň ste napísali, že dcéra mala tieto problémy so sluchom už v máji. A pokiaľ to tam nebolo, tak len Boh vie, odkiaľ sa to AXA dozvedela.
Martuk
28.10.15,14:31
chcel som napísať vyššie
ivka70
28.10.15,14:33
Asi s nou uz v maji boli u lekara a poistovna si vyziadala vypis zo zdravotnej dokumentacie k tomu dovodu storna ...tym padom vydedukovali ,ze problem bol znamy pred objednanim zajazdu a teda sa nan poistenie nevztahuje.
terezakln
28.10.15,17:39
Nie, neboli sme v maji u dr. V maji sa nam len zdalo ze horsie pocuje. U dr. sme boli az v juli, po zakupeni zajazdu. Poistovna ma o tom informaciu, lebo si od nas vyziadala lekarske spravy od juna 2014, cize rok do zadu. V uvedenej sprave z jula 2015 je spomenute doslova: mamina uvadza ze asi od maja dcera horsie pocuje. Co bol ako som spominala len moj subjektivny pocit-nazor. Nepotvrdeny lekarom. Prave preto ma zaraza, ze sa prave toho poistovna chytila.