Miriama91
28.10.15,11:00
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či je možné v MRP exportovať výstupy z účtovníctva do excelu. Nemám prístup k MRP softwéru, tak ak by bol niekto taký milý, by som ho požiadala o excelovské súbory (samozrejme stačí len hlavička - teda riadok s názvami stĺpcov) pre dodávateľov, odberateľov poprípade koncové stavy na účtoch a otvorené položky. Jediné, čo by som potrebovala je vidieť štruktúru exportovaného dokumentu. Ďakujem
Vlasta
28.10.15,10:31
áno, výstupy môžu byť aj vo forme excelovského súboru.
Miriama91
28.10.15,10:55
Ďakujem, to som si aj myslela. Len by sa mi zišli tie hlavičkové súbory z exportu.
Vlasta
28.10.15,11:15
konkretne, ktorý výstup Vás zaujíma?
Miriama91
28.10.15,11:42
kmeňové dáta odberateľov, kmeňové dáta dodávateľov, zostatky na účtoch HK a otvorené položky (napr. dodávateľská faktúra). Pre hlavičku súboru, čo MRP exportuje, potrebujem urobiť v inom programe interface, aby som tam neskôr vedela natiahnuť dáta.
Miriama91
29.10.15,14:40
Ďakujem za výstup účtov HK. Je možné urobiť výstup HK aj pre analytické účty? Či len takto všeobecne na syntettické? A ak by ste boli ochotná, mohli by ste mi prosím exportovať aj nejakú otvorenú položku? Ďakujem.
Vlasta
30.10.15,05:33
Doplnila som aj HK analyticku. Neviem, čo myslíte pod dodávateľskou faktúrou. Pri prijatych faktúrach sú možné výstupy: zoznamy faktúr - rôzne, pokladničný doklad, likvidačný list, príkaz na úhradu...
Miriama91
30.10.15,08:51
Tym, ze budem prenasat uctovnictvo z MRP do ineho systemu, budem potrebovat exporty kmenovych dat odberatelov a dodavatelov, zostatky k 01.01.2016 a otvorene polozky, ktore su v uctovnictve zadane. Neviem presne v akom formate by sa tieto otvorene polozky mohli z MRP exportovat. Je v MRP mozne exportovat otvorene polozky, kde by boli aj cisla uctov aj polozky dokladu? Neviem si inak predstavit, ako by sme do noveho systemu naimportovali otvorene polozky.
Vlasta
30.10.15,08:56
viete si exportovat zoznam adries, zoznam faktur vydanych aj zoznam faktur prijatych - neuhradenych, cize tych, ktore sa prenasaju do noveho roka. Taktiez je vo vystupoch aj pociatocny ucet suvahovy.
Miriama91
30.10.15,09:10
A keď Vás poprosím, ak by ste mali čas, mohli by ste mi exportovať aspoň na ukážku nejakú otvorenú faktúru? Potrebovala by som vidieť ten výstup z MRP, aby som mohla prispôsobiť program pre import k tomuto výstupu. Poprípade by som Vás požiadala aj o výstup nejakého odberateľa resp. dodávateľa. Tým, že nemám prístup do zdrojového MRP si tieto výstupy nemôžem urobiť sama. Ďakujem Vám.
Vlasta
30.10.15,09:30
doplnila som prilohy.
Miriama91
30.10.15,12:09
Bude to zrejme ešte zaujímavé, keďže tieto výstupy neobsahujú všetky pre mňa potrebné údaje. Každopádne Vám ďakujem za ochotu a Váš čas.