Lendy189
28.10.15,12:07
Chcem sa opýtať idem si dať vybrať respektíve chcem si dať vybrať znamienko z tváre nachádza sa vedľa nosa. ako dlho sa bude cca hojit a či mi ostane jazva? ako myslím že už máme dosť modernú techniku takže by nemala ale ak máte niekto nejakú skúsenosť prosím napíšte ďakujem
Anika61
28.10.15,12:12
Záleží aj od veľkosti znamienka-vačšie znamienko-trošku viditeľnejšia môže byť jazvička a tiež záleží dľžka hojenia od toho či nenastanú komplikácie-napr.zápal v okolí ranky-čo sa samozrejme nemusí stať-sestra bola odstranovať pomerne veľke znamienko až viac ako 1 cm a veru nie je to na pohľad viditeľné dľžka hojenia bola asi 3 týždne
ivka70
28.10.15,12:20
Vedla nosa to vidiet nebude, splynie to s tou ciarou nosa .... a hojenie je dost individualne, ale na tvari sa hoja rany na pocudovanie velmi dobre a rychlo.
Max 2 tyzdne tipujem do odpadnutia poslednej chrasticky.
Lenka298
28.10.15,12:40
Ja som si tiež bola odstraňovať znamienko z tváre a ostala mi malinká jazva, ktorú vôbec nie je vidno.
buchač
28.10.15,12:52
Čítať pozorne a brať zreteľ na nadsádzku...ale aká otázka, taká odpoveď...;)

Čiže...mne brali znamienko ako malému chlapcovi zo zadnej časti tela.
Vtedy ešte nebola taká technika na úrovni, takže zostali aj viditeľné následky na inkriminovanej časti tela.

Proste jednoducho a jasne povedané, odvtedy mám zadok rozdelený na dve časti a už to veru nezrastie...:rolleyes: