Anka Čeňková
28.10.15,14:19
Ahojte,

vedeli by ste mi poradit naozaj obstojny pocitac (najradsej all in one. cize ta obrazovka co ma v sebe hardware) s ktorym mozem robit vizualizacie, videa 3D na interierove programy ako napriklad Vray 3ds max. Najradsej by som bola aby nebol velmi drahy, ale neviem ake parametre su obstojne, rada si necham poradit, hlavne nech sa "netrapi" pri tom ako moj herny notebook.

A este by som sa chcela spytat na grafiku Nvidia Iray co je teraz akoze vyborna na rendrovanie, ju uz niekde podporuju, ci mam pockat par mesiacov, alebo ako.

Vdakaa
misoft
28.10.15,14:07
mimotemy
PC all-in-one by som osobne neodporúčal!
Pokazí sa zobrazovacia jednotka, všetko musí do opravy. Pokazí sa matičná doska - všetko musí do opravy.
Okrem toho - all-in-one PC ako také (vzhľadom na obmedzený priestor) nebudú mať v sebe super výkonnú grafiku....

Rozmýšľaj radšej na klasickej PC zostave (desktop), pretože tá sa dá dokonca postupne upgradovať lepšími komponentami. V prípade poruchy jedného komponentu, nie je potrebné dávať do servisu celý PC, chýbajúce sa dočasne dá nahradiť.
mecky
29.10.15,10:30
all in one nieje velmi dobra volba, tym ze vsetko musi byt vtesnane do maleho priestoru tak su pouzite menej vykonne komponenty, za podobnu cenu dostanes v podobe obyc stolneho pc vykkonejsi stroj

iray nieje graficka karta ale technologia od nvidie,ktora dokeze vyuzivat na render graficke karty nvidia. v 3dsmax by to malo byt funkcne

taka celkom slusna pracovna stanica na render cca 1000-1200€