olgy
29.10.15,19:57
som nova personalistka potrebujem zistit kde si stiahnem a ako sa vola tlacivo ktore obsahuje vsetky udaje o zamestnancovi , jeho deti,...atd je to vraj dvojlist ktory mam mat v spise kazdeho zamestnanca. dakujem
ivka70
29.10.15,19:56
Take tlacivo si mozes vyrobit.
Peggynka
30.10.15,08:13
Tweety
30.10.15,08:27
Zrejme Ti ide o toto:
ivka70
30.10.15,08:30
To tazko, chce personalne udaje na jednom tlacive ....nie vyhlasenie k daniam
kn-alka
30.10.15,09:05
aj podľa mňa hľadá vyhlásenie: však to je predsa "vraj dvojlist, ktorý mám mať v spise každého zamestnanca" :D :D :D

.... toť nová personalistka - ani nevie, čo sa ako volá
kn-alka
30.10.15,09:07
a čo tak sa kuknúť do spisu predchádzajúceho zamestnanca a kuknúť sa, ako sa to tlačivo volá a zadať jeho meno do google?

budeš to mať omnoho rýchlejšie, než kým zistíme čo vlastne chceš.
kvjetecko
30.10.15,09:20
a nemyslí náhodou klasický osobný dotazník?
kn-alka
30.10.15,09:25
veď to: ktovie, čo vlastne hľadá
Tweety
30.10.15,09:27
sama nevie a ani my nevieme, no proste des a hrôza
kn-alka
30.10.15,09:34
ivka70
30.10.15,09:36
to by mohlo byt ono :)
mzdarka renca
30.10.15,09:44
dievčatá, veštiarská guľa to istí :D
Tweety
30.10.15,10:01
a kto má tú guľu, nech sa dobrovoľne prizná.
ivka70
30.10.15,10:03
Niektori poradaci maju ... aj dve :D
olgy
04.11.15,06:55
dakujem ale takéhoto komentara sa radsej zdrz, nevies o co ide kritizujes a vysmievas sa dik ale od teba uz pomoc nepotrebujem. myslela som ze je tato stranka na pomoc inym ktory zacinaju a dozviem sa to co neviem lebo som pracovala v inej oblasti.
Dav
04.11.15,08:05
Najjednoduchší spôsob zistenia : pozrieť do spisu niektorého zamestnanca a zadať do Googla názov tlačiva.
Tiež pomerne jednoduchý spôsob - napísať svoju otázku tak, že uvedieš rezort, v ktorom robíš. Lebo iné požiadavky na spis zamestnanca má napr. školstvo, iné agentúra a iné mzdárka v súkromnej firme. Ktorá v spise nezhromazďuje, čo jej prikáže iniciatívny nadriadený, ale len nevyhnutne potrebné údaje. V pracovnej zmluve všetky potrebné osobné údaje a vo Vyhlásení k zdaneniu potrebné údaje o rodinných príslušníkoch. Údaj o ZP si zistí pri prihlasovaní od zamestnanca, alebo overením v registri poistencov, lebo prax ukázala, že aj keď ZC tvrdí , že je poistený v A, je poistený v B.
S presne formulovanou otázkou vzrastá aj pravdepodobnosť správnej odpovede a klesá pravdepodobnosť vzájomných invektív medzi pýtajúcimi a odpovedajúcimi.
kn-alka
04.11.15,08:45
veď práve - nikto tu NEVIE o čo ti vlastne ide, môžeme len hádať, čo vlastne hľadáš, lebo tvoje zadanie otázky je nedostačujúce
marika111
08.03.16,18:32
Spis zamestnanca musí obsahovať:
Dotazník (dostaneš kúpiť v Ševte)
Zápočtový list od predchádzajúceho zamestnávateľa,
Doklady o vzdelaní, (overené originály), Súhlas so spracovaním osobných údajov, Posudok od predchádzajúceho zamestnávateľa (nemusí byť), platové dekréty-výmery,
Register trestov,
doklady pre mzd. účtareň napr. rodné listy detí, z dôvodu ak budeš poberať prídavky, číslo účtu.
To sú základné prvotné doklady pre zamestnávateľa.
Zamestnávať môže vyžadovať i iné individuálne doklady.
Nikde nie je predpísaný tzv. dvojlist na údaje.
Dav
09.03.16,07:03
Žiaden zákon nepredpisuje obsah spisu zamestnanca. Preto netreba zbytočne zhromažďovať to, čo nie je nevyhnutne potrebné. Overené originály dokladov o vzdelaní sú zbytočná šikana. Ak je potrebný doklad o vzdelaní, mzdárka si ofotí originál a sama napíše "Súhlasí s originálom" - pre účely pracovnoprávne to stačí. To isté aj rodné listy detí k DB, stačí, keď ich overí mzdárka. Zápočet z predchádzajúceho zamestnania je tiež viac-menej nepotrebný. Nárok na dovolenku je podľa veku, nie odpracovaných rokov. Posudok z predošlého zamestnania tiež väčšina zamestnávateľov nepožaduje. Výpis s registra trestov tiež len pre tie profesie, kde to vyžaduje priamo zákon.
kn-alka
09.03.16,07:05
súhlasím s Dav
kn-alka
09.03.16,07:09
mimochodom, marika, reaguješ na tému starú 3 mesiace - odvtedy to už určite poriešila
marika111
09.03.16,12:30
Prepáč, neuvedomila som si dátum. Ja som písala z pozície personálnej agendy v školstve. Ahoj