jozko mrkva
30.10.15,20:37
chcem sa spytat, ci je este mozne dodatocne napadnut susedom novopristaveny vchod s novym oknom, ktory je otoceny do nasho pozemku, kde mame obyvacku s velkymi oknami, uz pri stavbe domu nedodrzal zakonom stanovenu vzdialenost od hranice pozemku, nic s nami nekonzultoval, nic sme mu nepovolili a teraz ked ja staviam plot tak sa mi vyhraza stavebnou komisiou a sudom a zburanim, ja si myslim ze pri takom zasahu do stavby ako som vyssie uviedol by malo byt asi potrebne aj stavebne povolenie a suhlas mna ako suseda, ak sa spravne domnievam a dalej na zaujma ci je mozne pri vyhroteni situacie ziadat aj odstranenie tohto dorabaneho vchodu
buchač
30.10.15,19:51
Málo infa.

Ale v podstate je jasné z riadkov, že sa "máte veľmi radi" so susedom...
bodliak
30.10.15,19:52
Takze ty sa z obývačky pozeráš cez veľké okná na jeho vchod. A to je OK ?
buchač
30.10.15,19:55
...a dokonca ...." nic sme mu nepovolili "....čiže si veľa dovolili.

Choré, chorí ľudia...nenormálna doba.
jozko mrkva
30.10.15,20:15
presne tak vsetko je ok, ale iba z jeho pohladu
jozko mrkva
30.10.15,20:16
a to ze ja teraz staviam plot, ktory je iba reakcoiu na jeho predoslu akciu uz akosi nevonia panovi
ivka70
30.10.15,20:17
ty si stale este nepochopil, ze? :)
jozko mrkva
30.10.15,20:36
ja chapem vsetko velmi dobre a dokonca aj tychto posmeskarov, ktori su nad vecou ale iba v pripade ze sa to nedotyka ich krasneho nekonfliktneho ega, ja ziadam iba o radu a nepotrebujem tu riesit vas vysmech, byvam v tomto dome iba pol roka aj ked stal uz skor ako ten ich a nieje to prijemne ked ti sused pozera pod pokryvku, nikdy som s nikym nemal takyto konflikt a myslel si ze ani mat nebudem, nuz vsetko je raz prvy raz a na margo pana "buchaca" a "bodliaka" pokial ma niekto niekde nieco uz skor a niekto iny ma moznost sa prisposobit a ma viacero moznosti, tak si myslim ze by to mal spravit tak aby boli spokojne obe strany a kedze niesom svina a jeho riesenie som niako prehryzol, tak som cakal aj jeho ustretovost tak preto taka reakcia
jozko mrkva
30.10.15,20:57
to nieje nova lokalita, ani novy dom, akurat nebol obyvany a ano realita dnesnych dni je presne taka ty podas ruku a tebe sused oserie plot a dikes ze si mi vysvetlit ze TRT chapem a pokial je ten sused ok a ma aspon trosku sudnosti tak to moze byt fajn aj s tym barovym pultom, ale pokial ta chce tahat po sudoch, na zaklade toho ze on spravi pixxvinu a ty si chces vytvorit aspon kusok sukromia za nemaly financny obnos, tak sa s nim asi treba bavit na rovnakej inteligencnej urovni pann buchas s najvac fajn radami
jozko mrkva
30.10.15,21:07
hodnotit svoju vlastnu inteligenciu je ubohe..

ale vdaka ze si sa s nou so mnou podelil, zostal som z teba uneseny..