kamak1
31.10.15,12:17
Bola som oklamaná Martinom Kušnírom a nechce mi vrátiť peniaze. Takýmto spôsobom by som chcela upozorniť všetkých ostatných nech si od neho nič nekupujú a neposielajú peniaze na účet 3290348104/3100.
lujza.j
31.10.15,11:22
díky...ale mne toto nehrozí....
nemala si sa dať oklamať.....
misoft
31.10.15,11:24
kamak1
31.10.15,11:25
Neviem či je to on, ja som na bazoši kupovala mobil a predával tam ovela viac vecí ako som potom zistila.
kamak1
31.10.15,11:26
ale email mal MK-stav
misoft
31.10.15,11:27
Nuž v tom prípade - Bazoš - upozorni tento portál, aby ONI vedeli, čo je to zač. Toto je Porada - nie Bazoš!
buchač
31.10.15,11:28
Neviem či je to on, ja som na bazoši kupovala mobil a predával tam ovela viac vecí ako som potom zistila.

Nekúpiš mobil odo mňa ???
Ja Ťa neodrbem...;)
arizona
31.10.15,11:45
A ako vies, ze je to jeho prave meno? Ved nick, ci meno si moze kazdy vymysliet, nie?

Ak ta niekto oklamal na Bazosi, treba presne napisat ako to bolo, adminom na Bazos,oni eviduju mobilne cisla podavatelov inzeratov...Kontakty najdes na Bazosi.
drobecboy
08.01.16,11:31
dobrý deň, s týmto pánom som dopadol podobne. tiež išlo i toto číslo účtu.
Dajte si na neho pozor.
fungoval na telefónnom čísle 0940930396.
drobecboy
08.01.16,11:34
keď sa smiem spýtať o akú sumu ste prišli? u mňa to stále nieje suma, ktorá by bola riešená ako trestný čin.
nada.m
13.01.16,09:42
Dobrý deň,treba ísť na políciu,podat oznámenie,už o ňom vedia,je to známa ,,,firma".Musí byť poddaných viac oznámení,aby tá čiastka presiahla sumu 266€.
Marceloooo
13.01.16,15:37
Aj mňa podviedol... Iphone 5s 200eur, ten isty ucet. Treba to začať riešiť ! Kriminálnik ! Podte niekto pojdeme za ním trošku sa s ním porozprávať hh:cool:
Marceloooo
13.01.16,15:40
Nemáte tu niekto známeho v Sberbank? Aby zistil adresu....
buchač
13.01.16,15:48
Aj mňa podviedol... Iphone 5s 200eur, ten isty ucet. Treba to začať riešiť ! Kriminálnik ! Podte niekto pojdeme za ním trošku sa s ním porozprávať hh:cool:

Zle, všetko zle.....

ON vás nepodviedol...VY (všetci) ste sa nechali napáliť a skočili ste dotyčnému na háčik a zožrali ešte aj udičku.
Na vašom mieste by som sa niekde schoval a plakal na svojou hlúposťou, kde ma nik nevidí.

Prečo ?
NEEXISTUJE, aby som kúpil niečo cez inzerát v takej hodnote bez :
1. Ošahania
2. Vyskúšania
3. Na dobierku
Platbu vopred ani nevravím....
Marceloooo
13.01.16,15:52
Napíšte prosim všetci informácie čo máte oňom... dopátrame sa už :) Kamak1 aký mal e-mail ? Martin Kušnír je jeho pravé meno???
U mňa:
Iphone 5s 200e
č.u. 3290348104/3100
tel. č. 0940 930 396
0904 312 792
e-mail: (jarovitalos1@gmail.com) zrejme FAKE
Marceloooo
13.01.16,15:53
buchač nebudem teraz plakať nad rozliatym mliekom...stalo sa mi to prvý krát a to si dávam fakt pozor. Je dobrý no čo už :D Ale však mi si ho už nájdeme :)
lujza.j
13.01.16,16:41
no aký si vysmáty:---:D
buchač
13.01.16,16:43
buchač nebudem teraz plakať nad rozliatym mliekom...stalo sa mi to prvý krát a to si dávam fakt pozor. Je dobrý no čo už :D Ale však mi si ho už nájdeme :)

Hehehe...
Nájdeš-nenájdeš...hubu rozbiješ ?

Inde som písal...mne jedna osoba iné love visí...aj súdy som vyhral...aj exekútora poslal...a aj viem, kde býva.
...a prd platné....rozbiješ hubu a pre dilina sa dostaneš do krimu. Ublížiš chorému a fásneš trest za zdravého.

Ďalej nepokračujem (dalo by sa :cool: )...ale mlyny melú pomaly, no isto... ;) :rolleyes:
duves
13.01.16,19:23
duves
13.01.16,19:25
Aj mňa podviedol... Iphone 5s 200eur, ten isty ucet. Treba to začať riešiť ! Kriminálnik ! Podte niekto pojdeme za ním trošku sa s ním porozprávať hh:cool:

Zle, všetko zle.....

ON vás nepodviedol...VY (všetci) ste sa nechali napáliť a skočili ste dotyčnému na háčik a zožrali ešte aj udičku.
Na vašom mieste by som sa niekde schoval a plakal na svojou hlúposťou, kde ma nik nevidí.

Prečo ?
NEEXISTUJE, aby som kúpil niečo cez inzerát v takej hodnote bez :
1. Ošahania
2. Vyskúšania
3. Na dobierku
Platbu vopred ani nevravím....
Vieš čo, vela podvodov je hlavne pri mobiloch, smartfonoch.
Ja trochu robím okolo foťakov a zatial to bolo OK. Rovnako aj predavam, a dost toho bolo.
buchač
13.01.16,19:55
Vieš čo, vela podvodov je hlavne pri mobiloch, smartfonoch.
Ja trochu robím okolo foťakov a zatial to bolo OK. Rovnako aj predavam, a dost toho bolo.
Málo Ťa zabiť ... za ten začiatok " Vieš čo.." ...;) ...ešte si mal pripojiť "akože" a "ako"...a si mašľu hodím...

Predávaš, kupuješ...ale ako je to s platbami ?
Pýtaš vopred, alebo dobierka ? Nie je jedno.
Onehdá som kupoval kameru do auta...smiešnych cca 25€...no predajca LEN osobne, čo som vrelo privítal...ešte mi aj predviedol.

Vieš čo ...;) :D...ja objednávam z Číny vecičky pre svoje účely (slovenskí "podnikatelia" majú smolu = nemienim ten istý tovar preplácať) a som veru fakt spokojný.

Bazoš nie je od veci, ale po poriadnom preverení...
duves
14.01.16,04:28
:D
Raz som kupil na dobierku objektív, okolo 300€. Služi stale.
V čechach som nakupoval tak, že som ponukol vždy peniaze vopred.
Zatial ma nikto nenatiahol.
S tymi foťakmi to nie je take rizikove. Podvodnici vedia, že len určite veci letia a to akože ponukaju. No foťaky to nie sú.

A ked som predaval, často som to do čiech robil presne podobne. Museli mi poslať peniaze vopred. Vyše roka však využívam zasielkovnu.sk/zasilkovna.cz - tam funguje dobierka v pohode.
buchač
14.01.16,05:18
:D
Podvodnici vedia, že len určite veci letia a to akože ponukaju. No foťaky to nie sú.

Šak predsa mobilné oné...Ajfóny...;) :)
Podvodník nahodí smiešnu cenu (návnadu) a debo (kupujúci) sa na ňu chytí....lebo šak selfie budú parádne... :---
Lenže výsledok je parádny ojesex... :rolleyes: :cool:
misoft
14.01.16,07:09
Šak predsa mobilné oné...Ajfóny...;) :)
Podvodník nahodí smiešnu cenu (návnadu) a debo (kupujúci) sa na ňu chytí....lebo šak selfie budú parádne... :---
Lenže výsledok je parádny ojesex... :rolleyes: :cool:
Šak aj selfie si potom môže urobiť ... stačí pred zrkadlo sa postaviť.....:D
buchač
22.02.16,12:40
Ahojte ak chcete vedieť viac o martinovi volajte poviem o nom vsetko čo potrebujete 0902847600
VIEŠ tak veľký TRT...
misoft
14.11.16,19:06
Seruste,chcel som kupit mojmu chlapcovi telefon iphone 5s a tiez som sa nechal oklamat tymto hajzlom,ale je uz na neho podane tresne oznamenie no policii to nejako dlhotrva .Nastastie som zistil o koho ide,vola sa Martin XXXXXXX,narodeny ********* r.č.********** ,bydlisko:**********************,***************** *.ucet na ktory okradal ludi xxxxxxxxxx SBERBANK.Prajem si,aby dostal to co si zasluzi.
Práve si porušil platné zákony! Ochrana osobných údajov ti nič nevraví? Stačí, aby ten "onen" sem zavítal a máš prokurátora na krku.
Budeš vylúčený! Porušenie Etikety Porady.
Splitcoronet
14.11.16,19:53
Čaute.
Mňa tento kretén podviedol cca pred rokom.
Dnes som mal telefonát z kriminálky a vyzerá že sa to už konečne rieši.
Prosím všetkých nech ma kontaktujú.
Kriminalista nás potrebuje čo najviac, aby to bolo na trestné stíhanie a nie len ako priestupok.
Ďakujem.
Tweety
19.04.17,06:50
kopretinka
19.04.17,07:14