Mirco12
01.11.15,16:47
Často si zamrazujem väčšie množstvo naporcovaného mäsa, uvažujem nad kúpou vakuovčkou potravín, je vhodné odsať vzduch, uzavrieť a dať zamraziť čersvé mäso, jaternice, atď ?
buchač
01.11.15,18:03
Jééééžiškové husličky...

Veď vravím, že ODPOVEĎ FORMOU OTÁZOK...či ?

To potom len dilino nepochopil, čo sa realizoval.
...a dilino dal aj otázku.
...či ???
--------------------------------------
Takže odpoveď dľa pravidiel, aby som ulahodil dilinom.

1. Predajne mäsa sú plné balíčkovaného mäsa, ktoré nie je zmrazené a je vo vákuovom balení.

2. Ak by to nebolo podľa hygienických noriem, tak by sa to asi nedalo ani predávať.

3. Viď vákuovanie http://www.vakuove-balicky.sk/m-vakuovanie
Ale niekto asi nemá google.
lujza.j
01.11.15,18:12
ja si viem vakuovačku potravín predstaviť....aj ked nemyslím,že je to nutnosť...ak by som mala svoje dopestované-dochované produkty či už od masa...alebo zelenina,ovko....
buchač
01.11.15,18:46
Vzhľadom k hygienickým normám, možnosti predaja naporcovaného mäsa v bežných obchodoch uvažujem o normálnosti a vhodnosti danej otázky.
arizona
01.11.15,19:23
Ja tiez nakupujem vo velkom,balickujem a zamrazujem.
Ale iba rukou vytlacim zo sacku vzduch a sacok uzavriem.
S vakuovackou by sa mi to zdalo zdlhave a pracne.
Znama ju ma,tiez po prvotnom nadseni vakuovacka stoji na polici a balickuje rucne.
buchač
01.11.15,19:45
Ale Ty si predsa normálna...či ? ;) :D :D :D
Mirco12
04.11.15,07:54
Mna to zaujima z ineho dovodu, cerstvo zabite prasiatko po rozobrati je nutne nechat niekolko hodin odlezat aby stieklo a sa dalo dat do sackov a zamrazit, inac by sa sacky dali vyberat len sekacom, na druhu satranu upecene cestve masko je tri krat chutnejsie ako to odlezane, skusim si taketo maso zatavit do folie a uvidim ci to ma zmysel
arizona
04.11.15,08:03
nechapem,aky je rozdiel v chuti,ci ukladani do mraznicky ,ak maso zabalim do sacka rucne,alebo zatavim vakuovackou.
Mirco12
04.11.15,08:08
ked zabalim neodtecene maso do sakov a dam zamrazit, tak stava z nich vytecie a vsetky sacky sa zmrazia dokopy (jedna sa asi o 40 kg masa)
arizona
04.11.15,08:59
ale ved odtiect maso musis dat tak, ci tak. Je jedno,ci ho potom zabalis rucne,ci strojcekom. Stale nechapem o co ti ide a aky rozdiel vidis v tom rucne a strojcekom zabalene maso. Ved predosly postup musi byt rovnaky...
Mirco12
04.11.15,09:03
ale mne predsa ide o to, že ja ho nechcem dat odtiect, ale mate pravdu, tato debata je o nicom
lujza.j
04.11.15,09:49
....no ked mas v tom svoju pravdu a svoju logiku...tak?!minies svoje penge.....
buchač
04.11.15,10:46
Mirco12 (Dnes 08:54) Mna to zaujima z ineho dovodu, cerstvo zabite prasiatko po rozobrati je nutne nechat niekolko hodin odlezat aby stieklo a sa dalo dat do sackov a zamrazit,
----------------------------------

Mirco12 (Dnes 10:03) ale mne predsa ide o to, že ja ho nechcem dat odtiect, ale mate pravdu, tato debata je o nicom
=======================
Nechcel by som, aby si ma pozval na obed...

Čerstvé mäso sa necháva totiž z iného dôvodu odležať a stiecť...

ALE to by si sa musel aj niečomu poučiť...
-----------------------------------

Fakt debata o trte a o tom druhom...jeden by ešte pri nej aj odtiekol...(Ale ja to veru nie som).