sam3
02.11.15,11:08
Zam-tel nariadil zam-com nadcas - 1 zmena v mesiaci oktober.
drviva vacsina zam-cov sa ho aj zucastnila, niektori nepritomni dostali absenciu, vytykaci list a krateny narok na dovolenku a niektori v dochadzke nemaju ziaden pohyb.
nemala by som to tak nechat, vsak?

bud by na tej zmene malo byt Ačko, resp. čerpanie dovolenky a pod., len nie bez zaznamu.

Dakujem za Vas nazor, resp.potvrdenie.
veronikasad
02.11.15,10:11
išlo o nadpracovanie smeny, napr. za volno počas vianočných sviatkov ? Alebo len potreba práce nadčas zo strany zamestnávatela ?
sam3
02.11.15,10:15
naliehava potreba prace - preto bola zmena naruiadena mimo pracovneho kalendara.
veronikasad
02.11.15,10:19
Ak sa nepýtaš ako zástupca zamestnávatela, skús napísať dotaz na Inšpektorát práce. Nemyslím si, že je v právomoci zamestnávatela udeliť za tento deň absenciu s krátením dovolenky. Vytýkací list s príp. krátením prémii a odmien je OK.
Dav
02.11.15,10:30
Nariadenie nadčasu sa nemuselo týkať všetkých zamestnancov, preto je možné, že niekto nemá žiaden záznam.
sam3
02.11.15,10:34
viem, ze aj tych bez zaznamu sa nariadena zmena tykala, teda ako je to podla Teba v tomto pripade?
Dav
02.11.15,11:30
Kým nevidím na papieri, že "Na deň XX.XX.XXXX nariaďujem pracovnú zmenu pre týchto zamestnancov :1. Anička,2. Janko 1., 3. Janko 2., atď, kým nemám prečítaný Pracovný poriadok firmy a ešte prípadne hodiny nadčasov u zamestnancov, tak sa môžem vyjadriť len vo všeobecnej rovine. Takže - ak sa bojíš o správnosť dochádzky, nech sa k chýbajúcim údajom vyjadrí zodpovedný alebo nadriadený. Ak patríš medzi tých, čo neprišli, a nafasovala si kárne - stojí za cirkus upozorňovať šéfov na seba? Ak si prišla do roboty a niekto "beztrestne" nie, nerieš. Ak si nebola v práci pre nejaký vopred známy a oznámený dôvod, bráň sa.
sam3
02.11.15,11:46
ja som zodpovedna za spracovanie dochadzok :) a chcem rovnym metrom ich spracovat :) viem, ze urcite vsetci dosatli nariadenu zmenu, riadne pisomne o tom boli oboznameni zam-ci, su oboznameni riadne aj s Prac.poriadkom spolocnosti. Vnimam to ako chybu supervizora, ze si nevsimol, ze niektori v dochadzke nemaju nic nahodene, aj ked mali nariadenu zmenu - len som sa chcela uistit, ze ak nie su pritomni na nariadenej zmene, ze mozem udelit ako Acko tak aj suhlasit s cerpanim dovolenky. uz by som sa spojila aj so SV, len ma az nocnu zmenu dnes.
Tweety
02.11.15,11:50
Ty, ako zodpovedná za dochádzku máš právo dávať A? Určite nie, na to sú nadriadení tých, ktorých dochádzku riešiš.
Dav
02.11.15,12:01
"Viem, že určite všetci" neznamená to isté, "vidím, že všetci písomne" A dávať dovolenku na nariadený nadčas je nezmysel. Dávať krátenie dovolenky, ak sa na zmenu dalo A-čko, je iné.
sam3
02.11.15,12:04
Ja tou celou komunikaciou som len potrebovala zistit ci zam-tel je opravneny schvalit dovolenku na nariadenu zmenu. tak aby som mohla posunut info na SV, ktori spracovavaju dochadzky svojich podriadenych.
Tweety
02.11.15,12:06
ale veď na to som už odpovedala dávnejšie, už si sa raz na to pýtala,to. čo sa dnes pýtaš, už si sa raz pýtala,
http://www.porada.sk/t273531-nariadena-zmena-dovolenka.html#post2783924
sam3
02.11.15,12:16
Ja viem Tweety, stale dobre poradis, ale na toto som sa pytala aj inou cestou a nedostala som jednoznacnu odpoved, preto som skusila sa este raz opytat na nazory poradakov a sama vidis, ze sa najdu aj taki ktori radia opacne.
veronikasad
02.11.15,12:31
Prepáč nerozumiem tomuto komentáru : a tou celou komunikaciou som len potrebovala zistit ci zam-tel je opravneny schvalit dovolenku na nariadenu zmenu. tak aby som mohla posunut info na SV, ktori spracovavaju dochadzky svojich podriadenych.

Prečo by mal mať zamestnanec ktorý neprišiel na nariadenú prácu nadčas - ak má odpracovaný mesačný fond prac.času - na tento deň vykázanú dovolenku ... To bude mať potom jednu smenu z riadneho prac.času preplatenú ako nadčas ?
sam3
02.11.15,13:03
nestotoznujem sa s Tvojim postojom... Ty mas pocit, ze sa mam s takymito radami uspokojit? ked sa tu nazory rozchadzaju???? ci mam sa priklonit k rade, ktora mi viac vyhovuje??? ano, obratim sa na IP, resp. firemneho pravnika, len som myslela, ze touto cestou skor dospejem k vysledku. ak budem mat odpoved od kompetentnych, nebudem vahat sa tu s ich riesenim podelit.....