Potášová-Polanska Viki
03.11.15,13:38
prosim vas o radu, na fb som si vytvorila stranku ktoru som nechala aj propagovat, ale pomýlila som si datumya tak mi z pay apl uctu zacalo sathovat peniaze, teda z mojej platobnej karty..kartu som neautorizovala ale peniaze boli stiahnute.. v historii tranzakcii pay pal mi pise DENIED, ze prijemca odmietol moju platbu,, kde sa nachadzaju moje peniaze? dakujem za kazdu radu a pomoc
Potášová-Polanska Viki
03.11.15,12:45
Kabaka123 dakujem..na pay pal ucet mi pise 0 eur..z osobneho uctu odisli a uz je to asi tri týzdne tak neviem ako dalej ale aj tak dakujem za reakciu
Kabaka123
03.11.15,12:47
Kabaka123 dakujem..na pay pal ucet mi pise 0 eur..z osobneho uctu odisli a uz je to asi tri týzdne tak neviem ako dalej ale aj tak dakujem za reakciu

pozri si výpis účtu na internet bankingu, či tá platba bola stiahnutá, či tam figuruje... aj priateľovi sa stalo, že mu stiahlo platbu 2x ale bola zúčtovaná len raz aj príjemca ju dostal len raz

skús kontaktovať banku
Potášová-Polanska Viki
03.11.15,12:49
ano z uctu mi peniaze stiahli, ale pay pal teda prijemca platbu neprijal...
Potášová-Polanska Viki
03.11.15,12:50
nie ze neprijal ale odmietol prijat pretoze som nemala autorizovanu kartu a to som si myslela , ze ma zachranilo od mojej hluposti , ktoru som urobla .. ale z mojho os. uctu peniaze stiahli..
Kabaka123
03.11.15,12:55
nie ze neprijal ale odmietol prijat pretoze som nemala autorizovanu kartu a to som si myslela , ze ma zachranilo od mojej hluposti , ktoru som urobla .. ale z mojho os. uctu peniaze stiahli..

ak príjemca peniaze neprijal, resp. odmietol prijať - nenašla sa zhoda s partnerom... tak by sa Ti mali peniaze vrátiť späť...

kontaktuj banku
misoft
03.11.15,14:40
kde sa nachadzaju moje peniaze?
Ešte sú v banke. Ale! Zadaním platby cez IB si dala príkaz na vykonanie platby. Protistrana platbu odmietla - dôvod si uviedla (neakceptovanie tvojej karty), takže tá suma je stále ešte v banke a čaká na realizáciu. Pokiaľ sa pozrieš cez IB na zadané platby kartou, alebo príkazom - istotne tam bude svietiť, že stále nerealizované a čaká. Neviem istotne, ale pokiaľ sa do 30 dní platba nerealizuje - automaticky by sa tento príkaz mal zrušiť a peniaze by sa mali vrátiť späť na účet. Takto sú a aj nie sú na účte - sú niekde medzi.....
Potášová-Polanska Viki
04.11.15,11:07
dakujem vam , snad po 30 dnoch sa peniaze znovu ukazu na mojom ucte... dakujem
dolomiti
04.11.15,11:50
jedna vec tu asi vsetkym usla a to je FB
Ak si propagovala stranku na FB a chybou (vedome ci nevedome), a platba bola zadana cez paypal, ktory zase je spojeny s Vasou kartou je mozne ze tie peniaze uz su zaplatene FB, preto nefiguruju ani v PP ani v banke.
Skuste skontrolovat FB Billing ucet, myslim si ze tam bude vysvetlenie.
Ak FB tie peniaze nedostal, urcite ich bude pozadovat, lebo ich chybou to nedoslo, potom mozete hladat peniaze v Banke.
Ak uz mate billing saldo 0 tak potom je transakcia hotova a uz si davajte pozor na datumy, a robte taketo veci cez den, nie vecer neskoro :)
Kabaka123
04.11.15,17:10
presne tak ako hovoríš
Kabaka123
04.11.15,17:11
aj to je jedna z možností