mareček anjelik
04.11.15,13:59
dostal som od nich zmluvu ale žiadaju odo mna 5 percent zo sumy ktoru požadujem a jednu mesačnu splatku vopred tak ak ma niekto s tymto skusenosti nech poradi dakujem vopred
Peggynka
04.11.15,13:56
Ako môže mať s nimi niekto skúsenosti,keď v tomto "podnikajú" od konca septembra 2015 ? Pozri si na stránke NBS,či vôbec majú licenciu (povolenie) na poskytovanie pôžičiek:http://www.nbs.sk/sk/dohlad-nad-financnym-trhom-prakticke-informacie/zoznamy-subjektov-registre-a-formulare/zoznamy-subjektov/veritelia
ivka70
04.11.15,14:02
a nie ste s martinkou ta ista osoba? zaujimave, oba profily zalozene v jeden den a len tento jeden problem ...hmmmm
martina.85
04.11.15,14:15
Dobry den, ja este zmluvu nemám,dnes mi len volali ohladom toho,ze som opravnena dostat pozicku a posielaju mi zmluvu.Som zvedava ako tam budu vysvetlene podmienky.Inak v telefone su ustretovi,ale clovek nikdy nevie..vela som sa o nich na nete nedozvedela preto som zalozila tuto temu,som rada,ze aspon niekto sa ozval
buchač
04.11.15,14:55
Tak sa pýtam....alebo nech si každý jeden záujemca o takúto ponuku položí nasledujúce otázky :

Mám ešte zvyšok rozumu ?
Viem ešte rozumne uvažovať?
Som ešte vôbec normálna/y ?
Snaží sa ma niekto odrbať ?

P.S.:
Zatvorte niekto obe témy...alebo hoďte na tých dvoch siete a zatvorte do blázinca.
mareček anjelik
05.11.15,09:08
ja som sa pytal normalne a nikoho neuražam a ked sa to niekomu nepači tak nech ho siet na seba Pan buchač
buchač
05.11.15,10:10
Noooo.....
Podľa reakcie si myslím, že som trafil fest presne.

Takže ešte inak.
Nie sieť hodiť...ale dať zvieraciu kazajku, zatvoriť do blázinca a zahodiť kľúč,
---------------------------------
Páči sa Ti hentaká "pôžička"..?

Že vopred máš dať 5% z požičanej sumy a aj prvú splátku.
Pri sume 10.000€ je to 500€ a povedzme splátka 200€...čiže dokopy 700€.

To si neuvedomuješ ? To je čo za podmienka ?
Veď ten, čo chce pôžičku, tak nemá na nejaké výdavky...a už vôbec nie vopred.
ALE ak myslíš, že je výhodná,tak si ju vezmi.

Potom bude nová téma..." Ako sa dostať k svojim peniazom,lebo ma odrbali ?"
jslancik
05.11.15,10:14
mareček a aj martinka, vy ste fakt ******. To na každú ponuku, ktorú dostanete, budete zakladať tému na porade? firiem poskytujúcich nebankové pôžičky je habadej. a u každej máte nárok, každá vám milerada poskytne pôžičku.
misoft
05.11.15,11:07
...a každá z vás milerada kožu zoderie.....
jslancik
05.11.15,11:36
a vo tom to je...
bjuty smis
05.11.15,14:00
ja nemám skúsenosti, ale v palbe na markíze každý týždeň plače nejaká babka, ako ju odr.ali....
Oliwa
06.11.15,09:21
keby len babka...
branislavp
08.11.15,09:32
Ak máš tak moc euráčov, tak si požičiavaj stále a stále im aj poplatky plať, ak Ti to nebude vadiť. To je Tvoje rozhodnutie. Ak to podpíšeš tú zmluvu, musíš potom plniť z nej to, čo si svojim podpisom potvrdil. Splácať, splácať, nech sa Ti darí.
Akl tomu nerozumieš, maj s nimi radšej pokoj, môj názor.
branislavp
08.11.15,09:36
oliva, pravdu máš, keby len babka oplakávala svoje ťažko nažgrlené peniaze. Naletela aj kolegyňa ekonómka paradoxne, ktorá prišla o celé dedičstvo po svojej mame. Fakticky prišla o dom.
misoft
08.11.15,09:41
mimotemy
Paľba už nie je - je to Reflex.... ale s plakaním - súhlas.... furt sa to spomína "Dajte si pozor" a furt niekto naletí.....
Oliwa
09.11.15,06:29
Dědictví aneb...
Ľahko prišlo, ľahko odišlo...
Ešte to bolo "len" dedičstvo, a nie vlastná strecha nad hlavou...