Livitka7
05.11.15,10:53
Potrebujem získať podrobný prehľad o využívaní pracovného času, no žiaľ nemám priestor na to, aby som si dôkladne odsledovala prácu každého jednotlivca na oddelení.
Vidím len výsledky a tie nie sú žiaľ veľmi priaznivé :mad:
Jedná sa o prácu administratívnu viac-menej rovnorodú.
jslancik
05.11.15,10:07
a čo by si teda rada? poznám veľa ľudí, ktorí pri kancelárskej práci posielajú týždenné reporty svojim nadriadeným. čomu sa konkrétny deň/hodinu venovali. Väčšinou to funguje ako "výstup" z ich diára - každý si tam zapisuje úlohy konkrétneho dňa a ich splnenie, a čo iné ešte sa vyskytlo.
Livitka7
05.11.15,10:18
Presne ten výstup, čo mám od nich žiadať. Mám nejakú predstavu, vyrobím si nejaké "tlačivko", kam budú každý deň vypisovať - na čom robili, koľko času tomu venovali ....
Ako by mal vyzerať ten report, nejaký vzor ...
jslancik
05.11.15,10:21
vyrob si tlačivko podľa svojich požiadaviek. ale najlepšie je to elektronicky robiť, nie na papier. vyrob si tabuľku, na 5 dní, každý deň 10 - 20 riadkov, podľa potreby, časom upravíš. Ak chceš, môžeš to rozdeliť na hodiny - jeden riadok pol hodina/hodina.
Ozaj, ty si vedúca pracovníčka? A pýtaš sa takéto základné veci? Toto vie každý rádový zamestnanec - od ktorého to vyžaduje nadriadený.
Livitka7
05.11.15,10:27
Áno som. Len možno neskúsená. Nemala som doteraz problémy s pracovnými výsledkami a pracovným nasadením podriadených. A nakoľko táto forma nebola v našej "firme" zatiaľ používaná a viem, že nebude pozitívne prijatá, zbieram rady a skúsenosti zdatnejších vedúcich pracovníkov.
Ďakujem Ti za odpoveď
jslancik
05.11.15,10:31
no, to je čaro vedúcich pracovníkov, ktorí majú niekoho pod sebou :) Ale ak ti niekto dáva iba spraviť špinavú robotu, tak veľa šťastia...