Maťúš25
05.11.15,13:54
Prosím Vás o radu som mzdová u. v školstve, potrebujem 1 deň prerušenie tak som si dala žiadosť riaditeľke o neplatené náhradné voľno z osobných dôvodov. Jej sa tam nepáči t že neni definovaný dôvod, tak som jej povedala že tam napíšem z dôvodu sťahovania alebo z dôvodu že idem do školy /ktorú robím externe/. Na sťahovanie mi povedala že to jej musím ale podložiť dáky doklad / aak by ma stahoval priateľ aký iný doklad môžem predložiť?/ a že to mi môže dať iba ak nemám už dovolenku .... ako to môžem urobiť? Ja si myslím že na to mám nárok i keď mám dosť dovolenky je len na zame-ľovi či mi to schváli alebo nie. Ako inak môžem dosiahnuť neplatené pracovné voľno?
Vopred ďakujem
Tweety
05.11.15,12:58
NV môžeš čerpať aj keď ešte nemáš vyčerpanú riadnu D, ale v každom prípade potrebuješ na to súhlas zamestnávateľa.
Maťúš25
05.11.15,13:17
a musí stačiť zam-ľovi len žiadosť že to potrebujem kôli osobným dôvodom,alebo to musím špecifikovať?? a Keby prišla dáka kontrola tak sa zam-ľ nemusí báť že mi takéto dačo schválil? Ďakujem
Tweety
05.11.15,13:20
nemusíš uviesť dôvod, stačí len dať žiadosť o NV na schválenie a mať to schválené, inak zostáva len čerpanie D
ivka70
05.11.15,13:21
Zamestnavatel ti to musi schvalit. Ak neschvali NV nebude, tak poziadaj o cerpanie dovolenky.
bessy
05.11.15,16:01
no, asi sa mylite vsetci, bud chce nahradne volno alebo chce neplatene volno, to su dve rozdielne vec
avalik
05.11.15,16:14
Neplatene náhradné voľno?

Môžeš mať neplatené voľno - ospravedlnené prekážky v práci podľa § 141

(3) Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi

b) pracovné voľno z iných dôvodov ako podľa odseku 2 s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy,
c) pracovné voľno na žiadosť zamestnanca s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy,

alebo aj § 141 ods 3, písm d) pracovné voľno s náhradou mzdy, ktoré si zamestnanec odpracuje.

alebo náhradné voľno za prácu nadčas podľa § 121.