normalnyčlovek
05.11.15,14:09
Zdravím vas som na polovičnom dochodku manželka tiež..ja som aj szčo manželka mala okrem dochodku prijem za opatrovanie 110 eur plus diety 1000eur ...chcem sa opytat či diety sa započitavaju do prijmu. dcere vyratali 10 eur štipko ...od domu je vzdialena škola 400 km ....minuly rok mala dcera tiež štipendium ja som predminuli rok tiež niečo zarobil a dostavala 180 cca eur štipendium ...ked porovnam zarobky z dvoch rokoch na posudienie tak su totožne ...len neviem prečo je tak velky rozdiel ....za odpovede dakujem
Mila123
05.11.15,13:32
normalnyčlovek
05.11.15,14:32
vdaka za odpoved .. dal som tam udaje ktor esme davali na školu vyšlo 200 eur daval som tam udaje z mojich aj manželkinych prijmoch v hrubom vyšlo o 10 eur viac tak neviem ....aky je dalši postup dcera už prevzala rozhodnutie da sa ešte odvolat ...a ako zistim či postupuju tak ako je napisane v tychto dotaznikov ....mam šancu to nejak skontrolovat ......alebo byt ticho aby dcera vôbec doštudovala
pepsikova
05.11.15,14:50
na rozhodnutí musí byť čas na odvolanie a preto požiadajte o prepočítanie...ak by aj nebol určený čas na odvolanie, aj tak môžeš požiadať o prepočítanie z dôvodu nezmenenia príjmu a rovnakej situácie v rodine..