Janikg
06.11.15,16:46
Dobrý deň, mám telefón Lenovo P70 a rada by som ho spárovala s autom,ale len niektoré kontakty, či funkcie. je to možné?
jslancik
06.11.15,15:49
nevieme, aké máš auto, či to podporuje. Mobil, pokiaľ má bluetooth, by nemal byť problém.
Štandardne sa spáruje funkcia telefonovania a hudba. A "iba niektoré kontakty" - tým myslíš čo? ty si v aute vyberieš pri listovaní zoznamom, komu ideš volať.
Janikg
06.11.15,15:55
Myslela som, či môžem spárovať len niektoré kontakty a aplikácie, nie všetky. Či to sa dá nejako blokovať v mobile,alebo v aute.
ivka70
06.11.15,18:11
A ako budes vyberat, ktore kontakty?
a ake funkcie chces sparovat?
s akym autom?
jslancik
06.11.15,20:05
Aky by to malo zmysel? Nechapem zmysel takej selekcie.
Janikg
06.11.15,20:44
chcela som spárovať len zopár kontaktov, ktoré najčastejšie používam, žiadne aplikácie,ani sms...a auto Peugeot,ale to je asi jedno,aké auto,či?
ivka70
06.11.15,20:49
Myslim si, ze netusis, co chces vlastne robit.
Aplikacie z telefonu sa s autom nesynchronizuju, neviem, ci si predstavujes, ze na auute by si hrala nejaku hru , ktoru mas v mobile ciako :) a co sa tyka telefonneho zoznamu, nemusis si ho dat skopirpvat do auta po pripojeni, staci ti natukat si tie kontakty, ktore chces mat v aute, priamo do telefonneho zonamu v aute.
A nie je jedni ake auto, lebo SW na komunikaciu s telefonom ma kazde auto trochu iny.
Janikg
06.11.15,21:34
Vieš, ja tomu veľmi nerozumiem, preto som sa obrátila na Poradu:-)..a veľmi Ti ďakujem, že máš so mnou trpezlivosť. Jednoducho, len som si tam chcela dať zopár kontaktov a nič viac,preto som chcela vedieť,či sa mi do auta neskopíruje všetko, čo mám v mobile, pretože nič iné tam mať nechcem:-)
buchač
06.11.15,21:46
Ak si myslíš, že po zmene textu otázky sa zmení aj odpoveď, tak si na omyle.


Ako spárovať /nespárovať/ určité aplikácie z mobilu
31.10.15 10:57
Janikg
http://www.porada.sk/t273846-ako-sparovat-nesparovat-urcite-aplikacie-z-mobilu.html#post2786372
Janikg
07.11.15,09:12
Nerozumiem Tvojej narážke...ľudia tu píšu,aby si navzájom pomohli, nie aby to komentovali od veci...Ja tiež robím, čo môžem,aby som sa dozvedela, čo potrebujem, myslím, že tým nikoho neurážam a ty ke´d pomôcť nevieš, tak to aspoň nekomentuj, nestojím o to...
misoft
07.11.15,10:53
Milá moja - nevyskakuj. Prečítaj si toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
A povinne!

Pretože ťa upozornil na fakt, že dupľuješ otázku/časť otázky.
Mala si možnosť čakať odpoveď v predchádzajúcej otázke a nie zakladať ďalšiu.
Janikg
07.11.15,13:41
Ja nevyskakujem, len som vyjadrila svoj názor. Keďže som sa nedočkala odpovede, s ktorou by som bola spokojná, v domnienke, že som to asi hodila do zlej rubriky, tak som to dala do inej. Čo je na tom také hrozné, že ma tu idete teraz rozsekať? Stačilo ma na to normálne upozorniť, nie povýšeneckými komentármi a ja by som to pochopila a stiahla sa. Pravidlá sú pravidlá, ospravedlňujem sa a budem si to pamätať nabudúce. Pekný víkend všetkým.
misoft
07.11.15,13:52
Mimochodom - odpoveď si dostala - jslancik ti odpovedal.
Uvedom si jedno - spárovanie = zdieľanie dát medzi dvoma prístrojmi. Teda ty si len vyberieš, čo sa bude zdieľať - hudba, kontakty - ale ešte filtrovať kontakty na "chcem/nechcem" - to sa už nedá. Tie kontakty - to je jeden súbor v telefóne. Ak chceš, ak to rádio/auto podporuje - stiahni kontakty do rádia a tam si vyber.
Janikg
07.11.15,14:46
Ďakujem Ti, to som chcela vedieť...