lilly1210
09.11.15,13:25
Ak zamestnanec ma uvazok na 8 hodin/5 dni v tyzdni, a dva dni po sebe si vzal neplatene volno vzdy na pol dna (4 hodiny teda odrobil) - treba toto volno nahlasovat na SP a ZP? Zapocitavaju sa mu tieto dni do poistenia ako odpracovane?

Dakujem.
kn-alka
09.11.15,12:46
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2015-a.html#141

§ 141. Ide o také skutočnosti, ktoré bránia zamestnancovi vo vykonávaní svojich pracovných povinností a činností a spája sa s nimi niekoľko právnych následkov. Vzhľadom k tomu, že v daných prípadoch nedochádza k výkonu práce, zamestnancovi neprislúcha nárok na mzdu.

Po dobu trvania týchto dôležitých osobných prekážok v práci zamestnanec nie je povinný vykonávať pracovné činnosti, nedostáva po dobu ich trvania mzdu a má zo zákona nárok na poskytnutie pracovného voľna od svojho zamestnávateľa, čím sa jeho neprítomnosť na pracovisku považuje za ospravedlniteľnú a nevykazuje znaky absencie.


T.j.: ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodol na neplatenom voľne, nejedná sa o absenciu, preto sa ani neodhlasuje z SP ani ZP.
ivka70
09.11.15,12:46
Nie, neprerusuje sa poistenie, nic nikam nenahlasujes, ked ide len o par hodin, nie o celu zmenu.
lilly1210
09.11.15,13:31
Dakujem za odpoved.
Myslela som si to.

Pytam sa preto, lebo uctovny program mi jednoducho spocital hodiny neplateneho volna dokopy (aj ked som ich zadala jednotlivo za kazdy den zvlast) a odpocital ich ako cely den a o tolko znizil pocet dni poistenia na ZP aj SP.
Tak som si nebola ista, ci sa nieco nezmenilo.

Mam Money S3 a neviem prist na to, ako to zadat, aby mi pocet dni poistenia neponizoval.
ivka70
09.11.15,14:03
Nahraj o 5 minut menej ako 8 hodin :)
Ale program by mal akceptovat poldenne neplatene volno ...nemas na to nejaky specialny kod?
lilly1210
09.11.15,15:01
to prave neviem, skusala som tam odkliknut kadeco, co by pomohlo,ale nepomohlo. zavolam teda zajtra do Money, ako to treba zadat, aby to program bral a ratal spravne.