Anna2911
09.11.15,13:36
Dňa 7.10.2015 som na základe e-mailu z Mall odovzdala kuriérovi poškodenú zásielku s Odstúpením spotrebiteľa od zmluvy a kuriér mi dal Preberací list. Ku dnešnému dňu mi nebola daná žiadna odpoveď a taktiež mi nevrátili 62€. Na dotazy e-mailom som nedostala žiadnu odpoveď a na telefonický hovor mi pani povedala, že to vybavuje pani Pavúčková. Dnes po zazvonení mi hovor bol zrušený. Čo ďalej? Ďakujem
Zásielku som obdržala z Mall a po rozbalení som zistila, že kotlík je na viacero miestach poškodený - odretý. Poslala som správu a dohodla som si dátum, kedy príde kuriér a prevezme zásielku spolu s vyplneným tlačivom, ktoré mi poslala pani z Mall Odstúpenie spotrebiteľa od zmluvy. Kuriér vyplnil Preberací list a zásielku zobral do Mall. Bol to kuriiér, ktorý mi už v minulosti priviezol zásielky. V správe, kde mi bol oznámený deň odvozu zásielky je napísané, že do 14 dní mi vrátia finančnú čiastku. K dnešnému dňu žiadna čiastka, ani písomná informácia, čo je s reklamáciou.
arizona
09.11.15,12:57
Aku poskodenu zasielku? Dosiel ti poskodeny tovar,alebo si reklamovala v zar.dobe? Posielala si odstupenie od zmluvy,alebo o co sa jednalo v komunikacii tym mailom? Dala si malo informacii na dostatocnu odpoved.

Doplnenie: Napis im mail,kde im daj termin dokedy ti maju poslat peniaze na ucet. Ziadaj vratit sumu za tovar a plus postovne,ktore si zaplatila.
Upozorni ich,ak do daneho dna nebudu peniaze na ucte,ze vec postupujes na vysetrenie SOI.
A samozrejme nezabudni napisat svoje cislo uctu,kde ti maju poslat peniaze.
misoft
09.11.15,15:06
Ja jej dám svoju odpoveď.