bui
02.06.06,14:54
Sme firma s.r.o., kde spolocnici pracuju no nemaju uzatvorene s firmou ziadne pracovne zmluvy..pocas roka neberu ziaden plat. Su zamestnani na v inych firmach... Pracuju,...vo svojom volnom case,... s.r.o. si ich pracu fakturuje ...teda ma vynosy....a oni dostanu odmenu za pracu az pri rozdeleni zisku...bude to teda podiel na zisku..nie odmena..jednoducho pracuju s vedomim, ze pracuju pre svoju vlastnu firmu a budu si delit zisk...
Stale ma trapi, ci to tak moze byt. Kde by som to nasla, resp. k akemu poradcovi mame ist?
liba2
02.06.06,13:21
Sme firma s.r.o., kde spolocnici pracuju no nemaju uzatvorene s firmou ziadne pracovne zmluvy..pocas roka neberu ziaden plat. Su zamestnani na v inych firmach... Pracuju,...vo svojom volnom case,... s.r.o. si ich pracu fakturuje ...teda ma vynosy....a oni dostanu odmenu za pracu az pri rozdeleni zisku...bude to teda podiel na zisku..nie odmena..jednoducho pracuju s vedomim, ze pracuju pre svoju vlastnu firmu a budu si delit zisk...
Stale ma trapi, ci to tak moze byt. Kde by som to nasla, resp. k akemu poradcovi mame ist?... spoločníci si rozdelia podiel na zisku , teda netreba to vnímať ako odmenu za prácu - nie sú v pracovnom pomere. Takto to robia mnohí, najmä v jednoosobovej sro.
bui
02.06.06,13:50
takze na to nemoze nikto pozerat ako na ciernu pracu?