peter484848
11.11.15,18:43
mam problem s reklamaciu dal som reklamovat mobilny telefon kedze som nebol informovany do 30dni ako bolo napisane v reklamaci ze ma budu kontaktovat tak som sa zastavil v predajni na 40den tak mi povedali ze akurat dnes prisiel MT zo servisu a ze je opraveny ale s ty ze vystavili fakturu ze ju musim zaplatit. ale mi nevolali ani ma neinformovali ze aka bude cena opravy alebo ci to chcem opravit tak som to odmietol zaplatit.poradi mi niekto ?
Oliwa
11.11.15,18:07
Preštuduj si reklamačný poriadok predajného miesta - v predajni alebo na nete. Ide Ti o tých 10 dní alebo o výšku faktúry?
Cena opravy nie je dôvodom na nezaplatenie faktúry.
viktorviktor
11.11.15,19:49
V § 622 /Občiansky zákonník/ sú upravené práva spotrebiteľa v prípade tzv. odstrániteľných vád.
•Pri odstrániteľnej vade má spotrebiteľ právo, aby bola bezplatne, včas a riadne odstránená

http://www.biznis.sk/data/files/730_os_postup_pri_uplatnovani_reklamacii.pdf
peter484848
11.11.15,20:51
ide mi aj o tych 10dni a o tu fakturu ze som nebol informovany ze ci to chcem za taku sumu opravit a ci s tym suhlasim .
kopretinka
11.11.15,22:05
upresni-reklamácia alebo oprava? lebo počas záručnej doby sa za opravy neplatí.
peter484848
12.11.15,13:41
oprava v ramci zarucnej doby lenze telefon prisiel as na 40 den a stym ze je opraveny a nebol som informovany ci to chcem opravit a kolko by to stalo..tak oni to opravili a vystavili fakturu
lujza.j
12.11.15,13:56
Takze si telefon pokazil a dal opravit....
peter484848
12.11.15,14:06
jedna sa o telefon CAT.kedze ide o nerozbity,prachuodolny,vodeodolny...ale mne sa jedna iba o to ci mohli predlzit 30dnovu lehotu a ci ma nemali kontaktovat.
misoft
12.11.15,21:22
No teda - riadne si to poplietol!
Reklamuješ MT a odrazu máš platiť faktúru za opravu. Tak si reklamoval, alebo dal opraviť?
Pretože pokiaľ si reklamoval závadu, ktorú si nespôsobil - nič sa neplatí, ak je to v záručnej dobe!
Pokiaľ ti však vystavili faktúru - reklamáciu neuznali a urobili z toho bežnú opravu.
A tu by sa mali držať zákona o ochrane spotrebiteľa - ak je MT od doby kúpy u teba do 12 mesiacov - reklamáciu môžu zamietnuť len na základe ODBORNÉHO posudku! A pokiaľ by to bolo do 6 mesiacov od kúpy - považuje sa to za výrobnú vadu (a teda pre zamietnutie opäť odborný posudok).
Zo zákona majú 30 dni na vybavenie reklamácie - a teraz je dôležité, či prišiel tam, kde si ho reklamoval do 30 dní, alebo až potom. Ak už po 30 dňoch - ani nemusíš preberať MT a rovno môžeš odstúpiť od zmluvy a musia ti vrátiť prachy - dôvod - nedodržanie reklamačných podmienok a porušenie zákona.
Ale ak ho mali do 30 dní - je TVOJA chyba, že si sa nezaujímal o stav priebehu reklamácie a čakal si na ich oznam. Je potrebná i tvoja iniciatíva.
buchač
12.11.15,21:34
peter484848 (Dnes 15:06) jedna sa o telefon CAT.kedze ide o nerozbity,prachuodolny,vodeodolny...
============================

Ale NIE o BEZPORUCHOVÝ...;)
peter484848
13.11.15,22:26
Dakujem za presne vyjadrenie.este k teme .kedze telefon bol rozbity a ked som ho odovzdal tak mi napisali do reklamacie kedze sa jedna o nerozbitny telefon ziadame o jeho reklamaciu..Povedali ze ma budu kontaktovat do 30dni.ale neurobili tak. tak som prisiel s prace a na 40 den co je 10dni po 30dnovej lehote som prisiel do predajne a spytal sa na MT a povedali mi ze akurat dnes prisiel na predajnu cize na ten 40den ..povedali mi ze to dlhsie trvalo lebo nemohli zohnat suciastku na MT - konkretnejsie displey.a ano na tu predajnu kde som ho odovzdal tak tam som prisiel na ten 40den..
misoft
13.11.15,22:32
Nuž - ak oni sami potvrdili, že nedodržali 30-dňovú lehotu - máš právo odstúpiť od zmluvy a žiadať späť kúpnu cenu. Teba nemá čo zaujímať, že mali problémy. V prípade, ak nemôžu dodržať lehotu, boli povinní ti to oznámiť a ty by si sa potom rozhodol, či pristúpiš na dlhšiu lehotu, alebo nie. Môžeš však žiadať "kompenzáciu" - zľavu na tovare. Ale v každom prípade - ak sa rozhodneš prevziať ho - NEPLAŤ žiadnu faktúru, pretože v rámci reklamácie a v záruke je to pre zákazníka BEZPLATNÉ (pokiaľ však neuznajú reklamáciu na základe odborného posudku, ktorý vyjadrí úmyselné poškodenie - vtedy sa platí).
Za uznanú reklamáciu sa nič neplatí.
peter484848
13.11.15,22:53
urcite su si toho vedomi lebo hned zamesnankyna volala niekde vysie nieakemu sefovi ze je to po lehote tak sa vyhovorili ze kvoli tomu displeyu a ze tu predajnu kontaktovali len mali nespravny email zevraj tak mi to vysvetlili ale povedali mi len ze telefon je opraveny ale vystavili fakturu na 97e. tak zas volala ze preco ta fakutura..tak mi povedala ze tu fakturu ide prefotit a poslat ze to presetria takze som odisiel bez MT s tym ze ma budu kontaktovat ked to vyriesia ..takze neviem ci bola uzana zaruka alebo nie..ale myslim ze ma mohli kontaktovat ci ho chcem opravit alebo nie keby tu reklamaciu neuznali..a nie bez mojho vedomia opravit a vystavit fakturu
misoft
14.11.15,20:15
No i to je pokrok.... asi im to tiež vŕta v hlavách. Pretože teraz TY si pánom situácie! Ty rozhoduješ, čo budeš v budúcnosti chcieť.
peter484848
14.11.15,20:19
Okey takze mozem kludne trvat na odstupenie kupno....zmluvy ?..Dakujem za radu