bonitka294
11.11.15,20:29
Vedel by niekto posunúť informácie o firme EUROPE MONEY FUNDAMENT, poskytujú/ vraj / úvery, ale chcú 5 percent zo sumy dopredu. Kto to vlastne je,???
hella1327
19.11.15,13:02
Požadujú 5 percent zo schválenej výšky úveru, plus prvú splátku zaplatiť vopred. Peniaze vraj nabehnú na účet do mesiaca. Je tu niekto, kto vie poradiť, alebo dať adekvátnu odpoved?
karos
27.11.15,14:19
Tak isto my schválili pôžičku a žiadaju 5%ˇa prvú splatku a ešte ani peniaze niesu na učte a uz chcu províziu a prvú splatku je to volake čudné a nepoznam ich vôbec .Tak neviem či je to pravda, boh vie či niesu nejaky podvodníci
Kamča Oborilová
04.12.15,15:05
Presne ako pišete.Požaduju tieto poplatky.po dobu splacania vraj vyšku splatky nenavysia.Pri pravidelnom splacani.tych 5percent vratia pred ukoncenim splacania.t.j o tolkozaplatime menej ako sme požadovali.mne este povedali nech si tu zmluvu este prestudujem.alebo nechsa poradim nejakym pravnikom ak zmluve nerozumiem...
aslesarova
11.02.16,18:33
Na Vašom mieste by som ich ani neoslovila su to podvodníci ja som im naletela ešte v novembri zaplatila som poplatok 305eurplus 55 prvu splatku a je februar a ja som nedostala žiadny uver len mi chodia upomienky že neplatím