domeva
12.11.15,09:48
Plánujeme otvoriť kaviareň. Máme podpísanú Zmluvu o budúcej zmluve o nájme nebytových priestorov. Riadnu Nájomnú zmluvu podpisujeme v decembri 2015, prvé nájomné bude za mesiac december 2015. Otvorenie kaviarne plánujeme až v roku 2016. Momentálne nakupujeme zariadenie a spotrebiče.

Moja otázka je, môžem zariadenie a vybavenie kaviarne účtovať do nákladov už v tomto roku 2015 alebo mi to bude spadať až ako náklady budúcich období, resp. komplexné náklady budúcich období?

Neviem, či tento prípad spadá do Postupov účtovania § 56 odsek 6 ("Časovo sa nerozlišujú, napríklad náklady na prípravu a zábeh výkonov...")

Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.
Dav
12.11.15,11:17
Základná informácia mala byť, či firma už existuje, alebo ide o novozaloženú firmu. Druhá informácia mala byť, aké zariadenie sa kupuje - dlhodobý, alebo spotrebný materiál. Z toho potom výjde aj správna odpoveď. A pri nájomnom je dôležitý aj dátum úhrady nájmu. Za predpokladu, že firma už existuje, je nájomné a vybavenie kaviarne účtovný náklad tohto roku a podľa dátumu úhrady je nájomné buď daňový náklad tohto, alebo budúceho roku. V súvislosti so spotrebou materiálu - spôsob A alebo B- sa časové rozlíšenie nepoužíva, účet 381 sa používa pre služby.Účet 382 súvisí s inými účtovnými prípadmi, nie s otvorením kaviarne. V prípade dlhodobého majetku sa budú účtovať účtovné odpisy od dátumu zaradenia podľa odpisového plánu a testovať na daňové odpisy. Ešte upozorňujem, že účtovnú jednotku je potrebné správne zaradiť podľa kritérií -mikro, malé a veľké a používať postupy, ktoré sa týkajú tejto veľkosti.
domeva
12.11.15,11:51
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Áno, firma už existuje, je to malá účtovná jednotka. Mne hlavne ide o drobný hmotný majetok, ktorý sme už začali kupovať (stoličky, stoly, malé spotrebiče), či ho môžem rovno účtovať normálne na 501AE, aj keď viem, že otvoríme prevádzku až v roku 2016. Nebola som si istá.
Dav
12.11.15,12:48
501 AE
domeva
12.11.15,12:59
Ďakujem!