Roman Arpas
16.11.15,11:48
Ahojte, planujem kupu bytu v Moste pri BA, konkretne Bratislavska ulica. Odradza ma ten smrad z druztva. Sice chodim okolo ale osobne som to nepocitil. Je pravda ze tam je neunosny smrad?
Nemalo sa to druzstvo rusit?
korela
16.11.15,11:03
Nemala by sa skôr zastaviť výstavba, pokiaľ tam to družstvo bude? Choď tam občas ráno, na obed, večer, a urob si sám obraz o tej oblasti. A hlavne v lete. Mne by viac prekážali lietadlá. A za chvíľu sa bude stavať obchvat, premávku budeš počuť stále, a hlavne v noci.
Roman Arpas
16.11.15,11:18
No tak ja byvam vo vrakuni a hluk lietadiel mi je dost znamy. Mne ide skor o ten smrad. Jeden vravi ze je to obcas a dalsi ze stale. Tak preto neviem. Preto sa pytam
BXLmiami
16.11.15,11:21
Aj keby skončilo družstvo,orná pôda tam ostane a príde nový majiteľ.
korela
16.11.15,11:29
No tak ja byvam vo vrakuni a hluk lietadiel mi je dost znamy. Mne ide skor o ten smrad. Jeden vravi ze je to obcas a dalsi ze stale. Tak preto neviem. Preto sa pytam
No áno, ale nad nimi je priamo letová zóna, pristávacia, keď už klesajú. Ty si ešte bokom. Lietadlo v sezóne každých 5 min. pomaly. Sa pozri na letisko- prílety, odlety a ich frekvenciu. A tá sa bude pravdepodobne časom iba zvyšovať.
Ten kravín, zisti si smer prevládajúceho vetra. Ako ďaleko by si bol od neho. Ale z toho nič dobré nekuká. Vychádzajú tam tie byty lacnejšie? Ak áno, máš hneď aj odpoveď.
Roman Arpas
16.11.15,11:35
Ty si z mostu?
No tie lietadla by osm prezil, kedz esom aj zvyknuty, ale ten smrad, no neviem.
korela
16.11.15,11:41
Poznám to tam.
lujza.j
16.11.15,11:46
rannú špičku si si vyskúšal z mosta?v tvojom čase odchodu z vk?byt nový...či niekto predáva..kolko tam býval?
v moste končia-začínajú niektoré pristávacie dráhy...
lujza.j
16.11.15,12:02
...že smrad celé leto je tam....
misoft
16.11.15,12:22
Podľa mapy: Bratislavská, bočná vetva - Most pri Bratislave..... je na opačnom konci, ako je runway letiska. Je v však v letovom koridore a pri vzlete (i keď existujú hlukové normy pri vzletoch lietadiel) akurát nad tým inkriminovaným miestom piloti dávajú skoro maximálny ťah. Hluk teda bude dosť výrazný. Okrem toho - keďže je to vo vzletovom koridore, pri spaľovaní leteckého benzínu v prúdových motorov vznikajú i nejaké splodiny - a tie tam budú i padať. Vzdialenosť od prahu dráhy 3700m
A to družstvo - to je fakt dosť blízko...
Môj názor - nem vhodná lokalita na pohodové bývanie.
korela
16.11.15,13:14
Aj keby skončilo družstvo,orná pôda tam ostane a príde nový majiteľ.
Najskôr všetko padne na občiansku výstavbu. Je otázkou možno desaťročia, kedy sa spojí Most s BA. Od Biskupíc sa už plánuje výstavba smerom na Most, pozdĺž Odeskej, ktorá končí v Moste.
Všetko sa zabetónuje. Tzv. Piaty hon, kat. územie.