Ivan Visnovsky
17.11.15,20:55
Dna 31.10. Som skoncil v starej praci, do dnesneho dna som ale za predosli mesiac nedostal gastrolistky. Viete mi poradit do kedy mi ich ma dat. Nakolko vyplatu som uz dostal kde ich mam aj stiahnute... Dakujem za odpoved.
misoft
17.11.15,22:55
Obráť sa na bývalého zamestnávateľa s tým, že ti bola stiahnutá časť mzdy za stravné lístky, ale ty si ich nedostal. Nakoľko mzda sa vypláca pozadu - mal by si ich dostať.
Ak nevydá - je to ako nevyplatenie časti mzdy.
terezamaria
18.11.15,04:14
Pokiaľ Ti stiahli alikvótnu čiastku za zamestnanca, je potrebné si ich pýtať a ukázať zamestnávateľovi výplatnú pásku. Nedostal si vlastne to, za čo ti bolo stiahnuté vo výplate.
Dáša_
18.11.15,04:42
podľa pravdy, zamestnanci by mali lístky dostávať dopredu, nie pozadu. Nebolo to náhodou tak, že si lístky dostával dopredu? Pamätáš, kedy si dostal lístky prvý krát? Keď si nastupoval?
misoft
18.11.15,06:14
Nevieme, ako to je. Ale ja som to pochopil takto: 31.10. skončil, ale začiatkom októbra lístky už nedostal (zamestnávateľ videl, že odchádza). A teraz pozrel a zistil, že prachy mu za to stiahli. - spomínal som - mzda sa vypláca pozadu.
ivka70
18.11.15,06:31
Ak ste ich dostavali mesiac pozadu podla skutocne odpracovanych dni, tak v rovnakom termine ako ste ich dostavali (ci uz to bol termin vyplat ci treti pracovny den v mesiaci).

Mozno staci oslovit zamestnavatela, kedy si ich mozes prist prevziat alebo kedy ti ich zasle postou.
Terezia13
18.11.15,07:59
zavolaj bývalému zamestnávateľovi, že máš stiahnuté vo výplate za gastrolístky a neboli ti do dnešného dňa doručené, určite sa to vysvetlí