teruska74
18.11.15,08:29
Dobrý deň ,
chcem vás poprosiť o radu.

Chcem si prenajať byt, no majiteľka bytu je cudzinka. Realizácia obhliadky bytu má byť uskutočnená spoločnosťou Air bnb ,kde majiteľka bytu zašle kľúče od bytu menovanej spoločnosti a oni mi poskytnú kľúče od bytu na dva dni, kde si budem mať možnosť byt pozrieť. Háčik je len v tom, že mám vopred zaplatiť 1 mesačný nájom plus depozit. Pokiaľ sa pre byt rozhodnem ,podpíšem zmluvu a peniaze spoločnosť zasiela majiteľke spolu zo zmluvou . Ak nie, tak peniaze mi spoločnosť vráti.
Máte prosím niekto skúsenosť s takýmto systémom prenájmu. Pravda je, že sa trocha obávam dať toľko penazí .
Ďakujem za pomoc a vaše informácie veľmi mi nimi pomôžete :)
ivka70
18.11.15,07:40
teruska74
18.11.15,07:58
Ďakujem Ivka 70 :)
Nataal
20.11.15,05:20
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či ste zistili niečo viac o tejto spoločnosti alebo či ste teda pokračovali ako vám povedali. Tiež mam takýto istý problem a neviem či im dôverovať. Ďakujem :)
willma
20.11.15,09:10
a čo tak preštudovať link, ktorý je pridaný ?
teruska74
20.11.15,13:20
ja som nedôverovala a nevzala som to...Poprosila som majiteľku o iné riešenie a odpísala mi, že nie ,žiadne iné riešenie nie je .. :)
sito
20.11.15,21:39
Však za to, nebola by si teruška, ale beruška, braná na vidly, možno len 4. Mucholapka nezabrala, dobre si spravila. Ako krimi, každý deň, by to malo byť v správach, verejných ako varovanie. Tu je to za bukom. Uuuž ...