Dana Bereczková Demčáková
19.11.15,10:10
Poisťovňa mi doručila 13.10.2015 oznámenie, že moja poistná zmluva bola zlikvidovaná a následne mi budú doručené peniaze šekom. Do dnešného dňa šek neprišiel. Na písomnú komunikáciu neodpovedajú. Ich zákaznícka linka a číslo na sekretariát je na dve veci.... Na týchto tel. číslach mi nič nevedia povedať a ani ma nikam prepojiť. Má niekto nejaký kontakt na túto poisťovňu , prípadne ako postupovať ďalej, ako s nimi komunikovať, alebo kam sa obrátiť. Ďakujem
misoft
19.11.15,09:35
Pozri sa, čo píšu, aký termín uvádzajú v liste o tom, kedy budú vyplatené.
Zásadne sa komunikuje písomne a pre istotu doporučene (aby sa nevyhovárali, že im nič nebolo doručené). Na telefóny zabudni - týmto spôsobom nevybavíš nič, pokiaľ by aj nahrávali hovory, po 30 dňoch ich vymažú a dôkaz kontaktu je fuč. A okrem toho - tie osoby na druhej strane i tak vedia prd - melú len to, čo majú pred sebou napísané.
Ak nepomáha písomný styk - potom osobný styk. Ak nepomôže ani toto - tak potom musí nastúpiť moc úradná - vymáhať si svoje súdnou cestou.
Dana Bereczková Demčáková
19.11.15,09:40
v liste pre istotu neuvadzaju lehotu dokedy vyplatia peniaze. na ich web stranke pisu, ze v pripade vyplatenia seku to moze trvat dlhsie t.j. 10 pracovnych dni a tie uz davno uplynuli. Kedze na listy neodpovedaju ostava len osobna navsteva, len tam sa obavam, ze tiez nic nevybavim, ze sa nedostanem dalej ako po recepcnu
kn-alka
19.11.15,09:43
len 10 dní? pri Kooperatíve im to trvalo 6 týždňov
kn-alka
19.11.15,09:47
komunkácia: doporučene list s urgenciou vyplatenia poistenia
Dana Bereczková Demčáková
19.11.15,09:52
ano 10 dni, im zas trvalo 9 mesiacov, kym zlikvidovali poistnu zmluvu. PZ mi skoncila v januari 2015 a v oktobri mi oznamili, ze my budu vyplatene peniaze
Chobot
19.11.15,10:17
Predpokladám, že ide o tú košickú poisťovňu Rapid....
Peggynka
19.11.15,10:46
Riešiť cez NBS (odd. ochrany klienta),tá má dohľad: http://www.investujeme.sk/dohzad-nbs-najviac-staznosti-je-na-poistovne/
misoft
19.11.15,11:09
Len pre zaujímavosť - uveď tú "super" poisťovňu..... Seriózne poisťovne to vybavujú max. do 30 dní.
Dana Bereczková Demčáková
19.11.15,18:10
ide o Rapid life - jeden velky omyl ...
misoft
19.11.15,18:24
A sme doma! Je to jedna veľká podvodnícka "poisťovňa", ktorá ak nezaplatíš, zderie ťa z kože, ale ak má ona platiť - nedočkáš sa! Už niekoľkých o peniaze obabrali....