kacenad1
19.11.15,21:13
Prosím vás o radu, robia nám novú strechu v škole a robotníci sa stravujú v ŠJ u nás v škole, vypočítala som si náklady na 1 obed a tolko platia, potom sa to vkladá na bankový účet. ako to budem účtovať oproti bežnému účtovaniu žiakov a zamestnancov. a napríklad som sa pýtala kontrolórky na to a ona mi povedala že to nie je možné ponúkať takéto služby kedže sme nezisková organizácia, no to sa mi nezdá že sa to nemôže. ved si za to zaplatia a nemáme z toho žiadny zisk.
Irona
20.11.15,09:59
Ahoj, Kacena. Kontrolórka asi mala pravdu. Naša škola, resp. školská jedáleň podala ešte niekedy v roku 2003 vtedy na Okresný úrad - štátnemu okresnému hygienikovi návrh na odber stravy, resp. stravovanie cudzích stravníkov v školskej jedálni. Okresný hygienik vydal súhlasné stanovisko s tým, že tento odber stravy nenaruší vyučovací proces a riadne stravovanie žiakov a nebude prekročená kapacita školskej jedálne. Vychádza mi z toho, že ak chcete, aby sa u vás stravovali aj cudzí stravníci, musíte mať povolenie od hygienika.
Papierniková
20.11.15,10:52
nie je pravda, v prípade, že chcú stravu poskytovať cudzím stravníkom je to možné, v prípade, že získajú potrebné povolenia z hygieny, zahrnú činnosť do prevádzkového poriadku jedálne a zároveň budú mať súhlas zriaďovateľa a platné VZN, ktorým bude určený finančný limit na príspevok vo výške potravinových nákladov a réžijných nákladov ... škola nie je neziskovou organizáciou ... ale predpokladám že rozpočtovou .... a tu v zásade nejde o podnikanie ... nakoľko si stravník uhrádza len skutočné náklady bez zisku