foresterbig
22.11.15,21:05
Pozdravujem,potrebujem poradiť z mobilnou navigáciou Waze.Stiahol som si novú verziu waze a buď neviem alebo už nieje možnosť zobrazit všetky hlásenia v postupnosti od najbližších po nazvzdialenejšie.Keď by mi niekto poradil ako na to tak by som bol povdačný.
bomo
23.11.15,10:09
Klikneš na šípku vpravo dole (kde sa nahlasujú hlásenia), vyberieš dole možnosť "Všetky hlásenia", klikni na "Všetky" a uvidíš ich zoradené podľa vzdialenosti...

EDIT: Pre iOS verziu fórum podpory uvádza: "Press the top navigation toolbar where the turn-by-turn directions are listed and then press 'Reports Ahead'"
foresterbig
23.11.15,11:27
Díky bombo ale práveže toto je stará verzia kde sa to dalo ale už je vydaný update pri ktorom sa to nedá,alebo dá ale nedokážem na to prísť.Ja mám iPhone a na OS IOS.Na android ešte nieje vydaná nová verzia a na starej ako si mi predviedol na screenoch to fungovalo bzproblémovo.
bomo
23.11.15,11:28
Aha, jasne. Ja mam android a pre andorid este nie je nova verzia, takze teda neviem pomoct :(
bomo
23.11.15,11:31
Na fóre podpory píšu: "Press the top navigation toolbar where the turn-by-turn directions are listed and then press 'Reports Ahead'."
foresterbig
24.11.15,12:56
Díky bomo ale tá možnosť u novej verzii nieje,iba sa dajú zobraziť hlásenia po zadní ciela a to na trase ale nie lubovolne tam kde sa človek nachádza aby sa vedel vyvarovať nebezpečenstvu.Keď to bude aj na android tak možno na to prídeš ja som asi lama.Ahoj