Sindussh
22.11.15,22:47
Dobrý deň. Potrebovala by som kontakt na ľudového liečiteľa Tomáša z obci Neded. Prosím Vás ak viete niečo ozvite sa mi. Ďakujem
Jarka 1
23.11.15,06:18
no však si zavolaj do obce ... obchod, fara, úrad, krčma ... iste o ňom vedie, ak je liečiteľ
Peggynka
23.11.15,06:24
Však napíš tu,budú vedieť :) http://www.neded.sk/kontakt
buchač
23.11.15,06:24
Sindussh
29.11.15,20:52
Ďakujem za nápady, ale už som skúsila všetko. Nikto naňho nevie kontakt, iba že kde býva, ale ked som tam bola nikto mi dvere neotvoril...preto som sem písala
buchač
29.11.15,21:27
Ako si upravila zadanie ?

Myslím si, že nijako....len robíš reklamu.
Terezia13
30.11.15,07:16
zavolaj na obecný úrad, tam najlepšie poznajú svojich ľudí, ale neodporúčam žiadneho liečiteľa, mám zlé skúsenosti
korela
30.11.15,14:15
Ja by som to tak jednoznačne nedokázala povedať. Každý máme svoju cestu. Mne síce liečitelia neublížili, ale kým som našla tie pravé "ruky" , trvalo veľmi dlho, ale nevzdávala som sa nádeje a verila, že ich raz nájdem. Hľadala som, pretože som vedela, že lekári mi nepomôžu.
Toľko budeš búchať na dvere, až sa raz otvoria...
Jarka 1
30.11.15,14:55
Pridala komentár pod môj príspevok. Myslím, že nie je zbehlá na porade.
bodliak
30.11.15,14:59
Poznám Tomáša Bezdedu. Móže byť ?
Sindussh
30.11.15,15:59
Krásne že aj tu sú takýto inteligentní ľudia... poznáte toho liečiteľa, nie! Tak potom tu nevypisujte zbytočné komentáre ďakujem
Sindussh
30.11.15,16:01
Jarka ano som tu nová, ale asi ani nebudem zaregistrovaná dlho. Ešteraz Vám ďakujem za info
korela
30.11.15,16:09
Sindussch, keď sa tu raz zaregistruješ, nemáš šancu sa odhlásiť, si večný člen. Pri prihlasovaní to nie je uvedené.
buchač
30.11.15,16:17
korela (Dnes 16:15) Ja by som to tak jednoznačne nedokázala povedať. Každý máme svoju cestu. Mne síce liečitelia neublížili, ale kým som našla tie pravé "ruky" , trvalo veľmi dlho, ale nevzdávala som sa nádeje a verila, že ich raz nájdem. Hľadala som, pretože som vedela, že lekári mi nepomôžu.
Toľko budeš búchať na dvere, až sa raz otvoria...
======================
Hm...hľadáš, hľadáš...skúšaš jedného,skúšaš druhého...

...a zrazu hop !...a si na vozíku ! ...(nadnesene povedané)...a už ani lekári nepomôžu.
korela
30.11.15,16:27
Neviem vôbec, k čomu si sa chcel vyjadriť, ale bola som zbavená utrpenia. Nebudem tu uvádzať, koľko rokov to trvalo a ako som k tomu prišla. Ale vďačím prozreteľnosti dnes aj za samotnú cestu toho úseku života a aj zbavenie sa utrpenia. Bez liekov.
Žiť tu nebudeme večne nikto v dohľadnej dobe.
Ak to bol pokus o čierny humor, nepobavil.
buchač
30.11.15,16:33
korela (Dnes 18:27) Neviem vôbec, k čomu si sa chcel vyjadriť...Ak to bol pokus o čierny humor, nepobavil.
==============================
Ty si mňa kedy videla,že by som si prdel zo zdravia robil ?
No,občas aj hej...ALE to je iný level.

NIEVIEŠ, čo som chcel ?
Ide predsa o to, že sú liečitelia a LIEČITELIA.
Jeden druh Ťa odrbe o peniaze a dodrbe zdravie.
Ten druhý vylieči aj zadarmo....

Pochopila ???
---------------------------------------------

Ale ako vždy vravievam...nech si každý robí so svojim zdravím, čo len chce.....mne je jedno (aj keď, povedzme, že nie).