maatosimo
24.11.15,20:31
​Zaujmalo by ma ci je v poriadku ked mi pred dvoma dnami urobili zakladovu dosku a uz na nu idu davat hydroizolaciu z asfaltovych pasov. To znamena ze to zacali pentrovat a asi spajat izolaciu len po krajoch. (neje lepsie to celoplosne natavit?). Beton je este vlhky tak ze by sa dalo do neho este spachtlov podpisat. Je to OK nemoze to mat nejaky vpliv na izolaciu, alebo v buducnosti na statiku kedze ten beton sa uzavrie a postupne sa budena nom staviat? Ako sa da zistit ci je takyto beton uz vizrety a ci sa moze pokracovat tak ako som uz pisal vyssie?
buchač
24.11.15,21:26
marleau
25.11.15,05:30
Keby si to zadávateľ chcel vyhľadať v googli, tak to urobí a nedá otázku na Poradu. Isto nie je tak blbý. Zrejme chce čo to o tom aj podiskutovať.
buchač
25.11.15,06:09
marleau (Dnes 07:30) Keby si to zadávateľ chcel vyhľadať v googli, tak to urobí a nedá otázku na Poradu. Isto nie je tak blbý. Zrejme chce čo to o tom aj podiskutovať.
======================
Keby bolo keby...boli by sme dávno v nebi.

Nie s takými blbými otázkami som sa už stretol na Porade...

Ale šak diskutuj s ním, koľko len chceš...a môžeš dať chlapcovi aj odkaz na fotky v Tvojom profile na tie TVOJE stavby v Nemecku (mimochodom ,nič moc)...alebo mu rovno pošli telefónne číslo.
----------------------------------

...a Tvoja nejaká múdra odpoveď je kde ?
Šak daj dačo...podiskutujeme...
marleau
25.11.15,07:36
Nič moc sú tvoje drísty, ty pištoľník.....
buchač
25.11.15,07:40
Hehehe...
Ja viem aspoň kvalitne strieľať...

Ale šak nezavádzaj,neodbočuj....PORAĎ dotyčnému...diskutuj.
Ja nemusím...ja si svoju stavbu zvládam sám...;)
misoft
25.11.15,08:16
@marleau - keby zadávateľ nebol lenivý, tak by si to mal najskôr hľadať sám a inde, lenže zadávateľ je taký LENIVÝ, že to chce ako na striebornom podnose.
Odkaz pre @maatosimo - nahodil som nové pneumatiky, ešte nie sú nafúkané - môžem na nich jazdiť? Odpoveď: môžeš, ale potom si kúp nové pneumatiky.
Tak isto je to i s tým tvojim betónom. Nevyzretý a ty už naň ideš nadrbať penetrák a izoláciu. Betón, ak chceš, aby bol OK a pevný - jednoznačne musí vyzrieť. Inak všetko rozbi a začni dosku robiť od začiatku.
jezo421
25.11.15,09:09
Ze beton musi vyzriet aby dosiahol konecnu pevnost je pravda, ale ani penetrak ani hydrobit mu vo vyzrievani nebrani. Takze tvoje prirovnanie je trochu mimo. Byt zadavatelom otazky, skor sa bojim, cim budu dalej murovat. U nas bolo rano -10. Robosom obvykle zmrznuty kleber nevadi :-)