leike
28.11.15,06:33
Dobrý deň,nevedel by mi niekto poradiť,kde uzatvoriť najlacnejšie životné poistenie s pripoistením PN?dnes je na trhu veľa poisťovní,mala som nevýhodnú poistku tak som ju zrušila.ide mi o poistenie tak na 10 rokov.poistenie smrti,dožitia,PN-mam 42r,alebo poradiť poistenie,len PN a straty zamestnania-ďakujem
Peggynka
28.11.15,14:28
romana147
28.11.15,14:34
Mala si nevýhodnú poistku.
Jedenkrát ti to ako skúsenosť nestačilo ?
Katy a R
28.11.15,15:27
Ak sa chceš poistiť - môžeš sa rozhodnúť aj podľa toho, ktoré poisťovňe sú ti "najsympatickejšie" ... a porovnaj si produkty aspoň z troch.
Ale o lacnom poistení sa veru nedá hovoriť - lebo to, čo chceš ty, veru vôbec nebude lacné - a aj to len v prípade dobrého zdravotného stavu (lebo poisťovňa môže aj zamietnuť)
Dobre premyslieť! Prečítať podmienky podrobne (a nie hneď podpisovať) .
leike
28.11.15,15:34
ďakujem stačilo,prezrela som si poistky a podľa mňa všetky sú výhodne pre nich nie pre obyč.človeka,ktorý má vyžiť z mini.mzdy.Tak som si poistila,len PN mesačne za1,50 a po 2 mesiacoch na pn my budú vyplácať 180€
Mária27
01.12.15,18:46
odpovedaj na otázku a nereklamuj
expeeert
01.12.15,21:41
Keď ti ide len o cenu, tak si vyber najlacnejšie, keď ti ide aj o to, čo dostaneš pri nejakej udalosti, tak si pozri podmienky vyplatenia poistenia, výluky a potom sa rozhodni. V zásade každé "lacné" poistenie bude nevýhodné, nakoľko poisťovňa výšku poistenia počíta podľa rizík, ktoré kryje.
Imho ak to ale robíš špekulatívne, že sa poistíš a potom sa snažíš využiť tú poistku, ver tomu, že poisťovne majú na takýchto chytrákov páky a podmienky, ako im to nevyplatiť, ledaže by si bola nejaký poistný podvodník, ktorý už v tom vie chodiť...
Martuk
04.12.15,09:59
Ad1. najlacnejšie vo väčšine prípadov neznamená aj najvýhodnejšie.
Ad2. čo to znamená "nevýhodnú"? V akom zmysle nevýhodnú?
Ad3. najlepšie riešenie pre teba: obehať pár poisťovní s tým že: mám takú a takú predstavu, to a to by som chcela mať kryté a uvidíš za akých podmienok a koľko by ťa to stálo.

lepšia rada neexistuje, teda čo sa týka bodu Ad3., takto po nete ti nikdo nedá fundovanú odpoveď, keďže nikto z nás nevie o tvojej predstave nič.
Martuk
10.11.16,06:38
nerob si tu reklamu!!! dávam neužitočné, už len kvôli tej reklame
Martuk
10.11.16,06:39
znova ti opakujem nerob si tu reklamu!!!
taiko
10.11.16,06:43
uz je tpo napravene :)
buchač
10.11.16,06:45
Agent s teplou vodou by svoj príspevok napísal jasnejšie a bez pravopisných chýb.

Ale opýtam sa :
Massenka ....a Tebe drbe alebo máš absťák ?
Veď poistku vie urobiť každý poisťovák a nie iba Ty.
duves
10.11.16,07:32
tie dva mesiace su štandard, lebo takto to je aj pri poistení úverov cez banky. Ma sa za to, že chrípka nebude trvat viac ako 2 mesiace, takže poistna udalosť može vzniknuť napr. z dovodu úrazu. Alebo z ineho važnejšieho ochorenia a to si treba prečítať čo maju v podmienkach stanovene.