Gabriel Líška
29.11.15,08:37
Chcel by som si otvoriť donášku jedla kde by som roznášal jedlá z reštaurácii v meste.Ceny by ostali ako v reštike len by som si účtoval za donášku.Čo všetko by bolo potrebné k tomu vybaviť?
buchač
29.11.15,07:43
Chcel by som si otvoriť donášku jedla kde by som roznášal jedlá z reštaurácii v meste.Ceny by ostaly ako v reštike len by som si účtoval za donášku.
===========================
Pri tomto PRESNOM znení otázky ???
Je to blbosť ako traky....
ivka70
29.11.15,07:45
Mozes, existuju take taxisluzby aj webove stranky zo zoznamom restauracii, ktore takto spolupracuju. Zakaznik zaplati jedlo + donasku/taxi.

Co vybavit, to si uz ako podnikatel musis zistit, kazdopadne to treba dobre preratat, lebo zakaznik nebude preplacat prilis vela len za to, ze mu jedlo privezies, ked ma moznost si objednat v x restauraciach jedlo s donaskou, dost casto v okruhu par km od restauracie s dovozom zdarma.

Najdi si: Dovezieme Vám akékoľvek jedlo rýchlo až k Vám domov!
buchač
29.11.15,07:51
Doplním môj pohľad ?

Tie spomínané taxislužby majú viac áut a vodičov k dispo, čiže vedia obsiahnuť viac reštaurácií a tým pádom viac zákazníkov.

By som chcel vidieť, ako by jeden človek obsiahol viac zákaziek a obehal by viacero reštik a aj doniesol to jedlo na viacero adries.
Nie raz má reštika vlastné auto a nestíha rozvážať.

Tento prípad je proste nestíhačka ...
ivka70
29.11.15,08:03
To uz si musi v podnikatelskom plane premysliet zadavatel ... kazdopadne mozne to je, lebo taka sluzba existuje, co s tym vymysli, je na nom :)
Gabriel Líška
29.11.15,08:14
Keby som nestihal tak to by bolo len dobre lebo to by mi ľudia volali ako blazni a ja by som zarabal peniažky čiže loooove
buchač
29.11.15,08:32
Gabriel Líška (Dnes 10:14) Keby som nestihal tak to by bolo len dobre lebo to by mi ľudia volali ako blazni a ja by som zarabal peniažky čiže loooove
===========================
No schválne :

1. Objednávka z bodu A od reštiky Z
2. Objednávka z bodu B od reštiky Y
3. Objednávka z bodu C od reštiky X
Pričom body A,B,C sú od reštiky Z,Y,X na úplne iných koncoch daného mesta, kde sa NEDÁ zosúladiť čas prípravy a aj samotná donáška...čiže sa predlži dodávka objednaného jedla.
Mimochodom...donáška je o čase do max 45 minút od objednávky...aspoň u nás je to tak.

Nešpecifikuješ mesto - lokalitu, aj to je dôležité...čo aTy chceš, si môžeš dovoliť (možno) v nejakom okresnom meste, ale inak sa (podľa mňa) nechytáš.

-------------------------------------------

Ale šak skús, nik Ti nebráni...a ja už vôbec nie...len dumem pre a proti.
...a tých proti je trochu viac.
kopretinka
29.11.15,08:36
a už si si to prerátal? koľko chceš účtovať za donášku? zarobíš aspoň na benzín? a zarobíš na odvody?
kopretinka
29.11.15,08:38
názov otázky vôbec nevystihuje to,čo chceš robiť.......podľa tvojej otázky som si predstavila,že kúpiš jedlo v reštike a budeš chodiť po meste po uliciach a ponúkať to :eek:
jar88
29.11.15,12:35
Tie odvody budú zrejme tá najpodstatnejšia brzda.