Allure1984
30.11.15,18:50
Pekny vecer prajem, rada by som Vas poziadala o radu. V zamestani som podala 9.11.15 vypoved dohodou ku dnu 30.11.15. V zmluve je uvedeny pri vypovedi parag.62 ZP. Pri nastupe do prace na pohovore bola ustne dohodnuta vyplata 450€ netto, ale v zmluve je iba 456€. Odmeny boli teda iba ustne. V zmluve je uvedenych 40hod.tyzdenne. Lenze za mesiac oktober mi bolo za 188hod. poslanych 383€ netto ako vyplata. Napriek tomu ze vypovedna lehota je jeden mesiac siahli mi na odmeny, nebolo to nijak podlozene pisomne. Mam narok na doplatenie odmien resp.odpracovanych hodin nadcas? Kam sa mozem obratit na pomoc? Byvala sefka nekomunikuje so mnou a sidlo firmy je v Prahe. Taktiez som pocas vypovednej lehoty ostala od 13.11. PN. V zmluve nieje nikde dodatok o naroku mzdy pre zamestnavatela pri nenastupeni do prace pocas vyp.lehoty. Zamestnavatel teda nemoze pozadovat nahradu? Praca bola zaradena do 2.stupna narocnosti. Vopred Vam velmi pekne dakujem za pomoc a radu.
fortunka
01.12.15,00:20
Ak mas plat dohodnuty ustne a na papiery nieco ine, plati to co je v zmluve. Ak vo vypovednej lehote neprides do prace tak je to absencia.
avalik
01.12.15,00:57
Ak mas zmluvne dohodnutu zakladnu mzdu 456 eur (je to minim. mzda pre 2.st. nar.), tak tolko mas aj dostat za odpracovany cely mesiac. Odmeny nie su narokova sucast platu a uz vobec nie dohodnute ustne.
Ak si vykonavala pracu nadcas patri ti priplatok alebo nahradne volno - ak sa tak rozhodnes § 121.
Vypoved dohodou nexistuje. Ak si dala vypoved (§67), tak plati vypovedna doba podla § 62 a zacina plynut od 1.12.2015.
Ak si navrhla skoncenie prac. pomeru dohodou (§60) k 30.11.2015 a zamestnavatel sa pisomne vyjadril, ze suhlasi, tak tvoj PP skonci uvedenym dnom, nie je tam vypovedna doba.
Ak si od 13.11. na PN tak pocitaj s este mensou vyplatou za november.