jachtar
01.12.15,18:04
Naložili sme kapustu do kameninového súdka presne tak ako každý rok, 7 dní bublalo teraz už nekysne ,ochutnala som je slaná ale neni kyslá. Čo sa mohlo stať? Ešte nikdy sa my to nestalo. Poraďte čo mám urobiť aby to kyslo ďalej, ďakujem. Babka 12
Terezia13
01.12.15,17:24
veľa záleží od druhu kapusty, ak bola hlava veľmi hustá, kvasenie je slabšie, skús ju preložiť bližšie k radiátoru, ale aby nebola teplá, len niekde bližšie k teplu
mareko
01.12.15,18:23
Dobré je tiež kapustu "popichať" dlhou varechou (niekedy vadí prílišné natlačenie), prípadne pridať troška chleba ...kapusta by mala začať opäť bublať.
pavol54
01.12.15,19:04
2% SOLI ak dáš menej zhnije ak dáš viac nemusí nastať plnohodnotný kvasný proces. Inak ja kvasím kedykoľvek či je jarná kapusta či letná dokonca vlani som mal nedozretú - celkom riedku bola výborná druhý faktor teplota prostredia cca 18oC, do 14 dní sa proces kvasenia ukončí. najlepšie je rovno do pohárov natlačiť namiešanú zmäknutú a zaviečkovať
Anika61
01.12.15,21:45
Zrejme ju máš niekde v chlade- kapusta dobre vykvasí pri teplote nad 15 stupňov C....a ešte po 7 dňoch už nemusí bublať''kvasný proces je miernejší,ale prebieha naďalej-ešte má čas cca 3 týždne kým vykvasí a bude kyslá.