arizona
01.12.15,19:35
Bola som na nakupoch vo vzdialenejsom meste. Kupovala som viacero kusov odevov. Predavacka mi zabudla z jedneho svetra odstranit cip,co som si vsimla az doma.

Nemate niekto skusenost,ako tento cip odstranit bez rizika,ze znehodnotim farbou sveter? Pravdupovediac,nechce sa mi opat cestovat do obchodu...
( pre rypalov...mam blok,tovar som neukradla)
misomiso
01.12.15,18:39
Neviem aky mas typ, ale odstranuje sa to zvycajne silnym magnetom. Ten vo vnutri pritiahne taku segerku a ten pin sa potom da vytiahnut. Ja som to raz rozoberal nesilne mechanicky, nastastie tam nebola ziadna farba.
Dáša_
01.12.15,18:49
aj mne sa to raz stalo, našťastie u nás bol obchod, kde mali rovnaké zabezpečovacie na odevoch, tak mi to bez problémov odstránili. Netuším, prečo som nepískala...
arizona
01.12.15,19:14
Maly,asi 2cm magnet asi nebude stacit,vsak?
arizona
01.12.15,19:16
Keby som piapala,aspon by som hned prisla na chybu. Tiez nechapem,preco sa to nespustilo...Neviem,ci obchody maju rozlicne zariadenia,ani neviem,ci mi to budu ochotne niekde odblokovat
viktorviktor
01.12.15,19:26
Navštív pár obchodov, pri vstupe sa niektoré neodblokované vecí hlasite prihlásia a v danom obchode ti to odlokujú ak budú chcieť aby si nakupila aj u nich
/okolo ihly sú zapadnuté tri guličky, tie sa magnetom naraz odtiahnu a ihlu uvolnia, podľa mňa tam tiež nebude náplň, zober kombinačky a ihlu odštipni
arizona
01.12.15,19:59
Je tam aj upozornenie,ze je tam farebna napln,ktora vystrekne po poskodeni,takze nechcem riskovat silou
kopretinka
01.12.15,21:07
takéto majú v kiku,či ako sa to volá...........k nám tiež chodia so zabudnutými pípatkami,ale my nemáme tento typ s farbou.