slovakiamail
02.12.15,18:04
Ahojte,

ako sa je mozne pripravit na sud aby mi presla striedavka na 1 krát?

Po rozvode mam dieta par dni v mesiaci ale matka a jej rodina dlhodobo vyvíja osocovanie voci mojej osobe a chcem hlavne byt s malou a aktivne sa podielat o jej vychovu.

Pomoze ked navstivime detskeho psychologa aby to potom nemusel riesit sud a tym sa sud urychly?

Mala cim dalej nechce byt somnou ale cim je s matkou dlhsie tym jej to od malej castejsie.

Nechcem cakat, chcem byt s malou, ale co ked nechce?

Nechcem byt **** a robit to iste cez malu matke.

... ale zase ked som ticho, tak nikto nepozna moj a skutocny nazor - pravdu.

Dakujem za kazdy koment.

D.
alaya1
02.12.15,17:19
- sud pozaduje vyjadrenie sudneho znalca v obore klinicka psychologia
- kolizny opatrovnik navstivi vas terajsi pribytok, aby zistil vasu materialnu, aj bytovu situaciu, su tam presne uvedene podmienky, ktore musite splnit
-musite dokladovat prijem
- ak zijete s inym partnerom, tiez bude posudzovany
- neviem vek dietata, ak je starsie, je vypocute tiez

Ak dieta nema zaujem o pobyt u vas, rodic by mal v prvom rade akceptovat ziadost dietata a potom riesit svoje frustracie zo situacie, ktoru preziva. Nie som zastancom striedavej starostlivosti
slovakiamail
02.12.15,17:45
Ok, mam cakat, ze ma mala o par rokov ani nepozdravi na ulici?

... ked je pod negativnym vplyvom matky voci mne

sorry toto je chore
lujza.j
02.12.15,18:53
už nefungujúca, ale možno si tam niečo načítaš čo sa ti hodí ...kuk... http://www.ligaotcov.sk/obcianske-zdruzenie/

nerátala by som,že na prvý krát....ak velmi chceš treba zabojovať.....jednoduché to nebude...
alaya1
02.12.15,18:58
kazda minca ma 2 strany, to sa tazko hodnoti. Urcite vsak na 1. pojednavani sa to neukonci. To budu tahacky.
misoft
02.12.15,19:16
...a riadne.... Na každé pojednávanie si bude musieť brať nový overal... istotne sa tam dosť toho nakydá.... a decko bude tenisová loptička ...."otĺkané" z jednej i druhej strany....