kopretinka
10.01.16,08:16
aaaaaaaaaaa :D:D:D:D
Sisa: "nevieme,prečo nás nepozvali"
:D:D:D:D
tak určitééééééé :D

úprimne.....mi je fuck,kto tam je......chleba lacnejší nebude
a kto je prominent...? Hurka?Bekr? nebodaj Modrovský alebo Sajfa?
:eek:
Dáša_
10.01.16,08:20
ono to nie sú celebrity, ale správne pomenovanie by bolo mediálne známi ľudia.
korela
10.01.16,08:34
Ide o obyčajný zraz.
kopretinka
10.01.16,09:06
ono to nie sú celebrity, ale správne pomenovanie by bolo mediálne známi ľudia.
aj to iba na Slovensku,za hranicami po nich ani pes neštekne
misoft
10.01.16,09:30
Aby som pravdu napísal.... Ples v Opere.... pretŕčanie sa "elity" v róbach za stovky €, keď väčšina národa počíta každý cent....


Ja len, že prečo ten náš národ nepočítal každý cent aj na silvestra, ked teda v rôznych ohňostrojoch, delobuchoch, petardách .... vyletela do vzduchu fakt masa peňazí... :D
Dášenka - asi takto......
Na Silvestra sa slaví koniec starého roku a príchod nového roku....
Petardy - všimni si, kto a koľko za ne vysolil. Bujaré hlučné oslavy s množstvom rachotu robili skôr tí, ktorí mali 17-30 rokov, tí, ktorí sa často nechajú kŕmiť rodičmi (a tí im aj dajú na tie petardy), tí ktorí v mnohých prípadoch nemajú na krku starosť o rodinný rozpočet, o deti...
A ešte niečo - priemerne vysolia od 30-100€ na ten rachot (a to je niekedy poriadny).
Ak je to otec rodiny - tak ten často počíta s tými oslavami a pravdepodobne si niečo na túto oslavu uleje bokom a dávno skôr, než len v decembri.
Ale tie celé_v_riti - tie naklušú do super botique, vysolí za topánky 1500€, za róbu 3500€, za kabelku 2500€, za kaderníka vysolí 350€, za vstupenku vysolí 500€ a ukazuje sa, aký je on/a čávo, lebo si to môže dovoliť.
A keď už sme pri tom, že to ide na charitu - ak si to spočítaš, z toho, čo tá celá_v_riti vysolí na okázalé prejdenie po červenom koberci - je len zlomok toho, čo vysolil na to ukazovanie.

Takže - obyčajný národ počíta každý cent a vie, koľko si môže dovoliť na oslavu konca roka.... Celá_v_riti nemusí počítať, pretože tá "na to má" - a je jedno akým spôsobom - a potrebuje to ukázať!
A práve v tomto sú skôr odpadom spoločnosti, ako elitou.
buchač
10.01.16,10:19
Ja mám niekoľko rokov na takéto opičiarničky negatívny názor takže NOU NOU prominent. "Kto platí tene jede". a ani nesledujem kto s kým áno a s kým nie a prečo
Tento poznáš?
Prišla k rodine zbohatlíkov na návštevu stará aristokratická rodina. Pri podávaní kávy naberajú rukou cukor a hosťka hovorí panej domu " Kvôli hygiene, človek odskočí na WC a pod, sa predávajú také klieštiky" Po nejakej dobe znova príde na návštevu a pri káve hovorí " Minule som spomenula klieštiky" nato pani domu " Hneď na druhý deň som ich kúpila a odvtedy visia na WC" Poučenie aj keď si niekto môže dovoliť všetko ostane nevzdelaným (nechcem sedlákov znižovať na úroveň blbcov)
Ja veru tiež...

...a toto poznáš ?
Keď sa hovno dostane na policu, myslí si o sebe, že je torta.
Poučenie je rovnaké, ako si dal Ty.
Aj torta je rozdielna...niektorá suchá, niektorá šťavnatejšia a tie najkvalitnejšie majú aj šľahačku.

Ono v podstate každý slušný a bohatý jedinec sa v podstate za seba hanbiť nemusí.
Horšie je to s jeho predkami...títo majú pošpinené ruky ... a nie raz aj krvou.
Ale hlavne, že sú ctihodní a pred menom majú všeliaké šľachtické tituly.

Onehdá sa aj na Slovensku (po nežnej) uvádzalo do spoločnosti...kúrňa, jednému prišlo z toho zle, čo za dedičky nič nehovoriacich mien sa tam zjavovali...ešte horší oný, ako Ples v opere.
alaya1
10.01.16,10:52
buchac, ty mas problem s kazdym, ci vzdelanym, ci titulovanym, s ciganmi, psickarmi, novacikmi na Porade,s kym teda nemas?
misoft
10.01.16,10:53
buchac, ty mas problem s kazdym, ci vzdelanym, ci titulovanym, s ciganmi, s kym teda nemas?
So mnou......:D:D:D
Dáša_
10.01.16,12:23
Na Silvestra sa slaví koniec starého roku a príchod nového roku....
Petardy - všimni si, kto a koľko za ne vysolil. Bujaré hlučné oslavy s množstvom rachotu robili skôr tí, ktorí mali 17-30 rokov, tí, ktorí sa často nechajú kŕmiť rodičmi (a tí im aj dajú na tie petardy), tí ktorí v mnohých prípadoch nemajú na krku starosť o rodinný rozpočet, o deti...
A ešte niečo - priemerne vysolia od 30-100€ na ten rachot (a to je niekedy poriadny).
Ak je to otec rodiny - tak ten často počíta s tými oslavami a pravdepodobne si niečo na túto oslavu uleje bokom a dávno skôr, než len v decembri.
.


no vieš misoft, len tie peniaze za ten silvestrovský rachot možno v tých rodinách chýbali oveľa viac. Tým celebritám ai tých 1500€ za topánky chýbať nabude. na rozdiel od 50€ na petardy. tie môžu niekde sakra chýbať. Nehľadiac na ten rachot, čo teda rozčuľuje o dosť viacej ľudí....
misoft
10.01.16,12:34
no vieš misoft, len tie peniaze za ten silvestrovský rachot možno v tých rodinách chýbali oveľa viac. Tým celebritám ai tých 1500€ za topánky chýbať nabude. na rozdiel od 50€ na petardy. tie môžu niekde sakra chýbať. Nehľadiac na ten rachot, čo teda rozčuľuje o dosť viacej ľudí....
V jednom máš pravdu.... niekde i tých 50€ bude chýbať. Ale! Tých 50€ "obetuje! len RAZ! Ale taká celá_v_riti sa "neuspokojí" len Plesom v Opere v BA! O chvíľu bude Opernbal vo Viedni ..... a tam predsa niektoré oné predsa nepôjdu v tom, čo už raz plebs videlo... treba predsa nové - takže nové šatičky, nové botičky, nové čačky, nová kabelka.....
Toto je SNOBIZMUS, toto je posmievanie sa tým, ktorý i tých 50€ obetujú raz za rok na "zábavu". Toto je poukazovanie na to, že ONI sú viac, ako zvyšok národa, že ONI sú ELITA, na ktorú plebs má právo len čumieť, ale nikdy nie sa tak mať!

Uvediem - síce mimotemy - Geissenovci - ukazujú, ako žijú milionári. Róbert síce tie prachy nahrabal prácou, dobrým investovaním, svojou firmou, ale Carmen? Bývala modelka (teraz vyzerá ako príšera), ktorej IQ je hlboko pod hodnotou, akú má dokonca i drevený hojdací koník.... A keď ona "zavaláší", že pri jazde kabrioletom bude musieť znova ísť ku kaderníkovi, lebo sa jej "účes" rozfúkal (pritom žiadny riadny účes nemala)....
Na toto len:
https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
buchač
10.01.16,12:41
Ono v podstate každý slušný a bohatý jedinec sa v podstate za seba hanbiť nemusí.
Horšie je to s jeho predkami...títo majú pošpinené ruky ... a nie raz aj krvou.
Ale hlavne, že sú ctihodní a pred menom majú všeliaké šľachtické tituly.



buchac, ty mas problem s kazdym, ci vzdelanym, ci titulovanym, s ciganmi, psickarmi, novacikmi na Porade,s kym teda nemas?

Ale no táááááááák....prečítaj ešte raz a poriadne. Lebo mám dojem, že Ťa naprudilo slovo "titul".
Ale dôležité je to červené... ako tá krv.
Nezabúdaj na históriu...lebo všetky panovnícke rody vzišli z tých bojov o moc.
Nezabúdaj na históriu...lebo aj predkovia tých bohatých emerických rodín držali v rukách tie muškety a neskôr colty.
Nezabúdaj ....atď.
------------------------------
Problém a ja ? Neblázni...ja mám dosť svojich problémov...tu len diskutujem a dávam svoje názory....tie rady už ani tak veľmi nie, ono to občas nemá ani význam.


P.S.:
...a niekto musí byť aj zlý, tzv. čierna ovca, oponent...či ? ;)
To len preto, aby ste z rytmu a cviku nevyšli... :D
lujza.j
10.01.16,12:45
pyrotechniku som tu spomínala už pre silvestrom.... ludia revú,že nemajú peniaze a do vzduchu im nevadí vyhodiť......ich vec ...ich lóve.....ja sa iba priživím kukaním ako ich "peniažky"pekne farebne lietajú.....
Nandrolon
10.01.16,12:47
Sa čudujem, že niekto vôbec zaznamenal alebo nedaj bože ešte sledoval nejaký ples v opere, až teraz čítam že zasa bol.
Pamätám si, že prv to bolo zdarma a potom vyšiel neviem či nie ten riaditeľ orange že sa bude platiť vstupné, ktoré pôjde na charitu. V ten rok boli popísané celé noviny ako niektoré "celebrity" keď mali zaplatiť kvôli tomu vôbec nešli, alebo aspoň nepovedali do poslednej chvíle...
Celebrity si kúpia na seba šaty za 5 000 eur, ale za vstupenku "5 korún" a žrádlo do vlastného bachora je už problém zaplatiť...
Toľko k slovenským oje*ávačským k*rvám, pardón, k celebritám.
korela
10.01.16,14:05
Ja tak trochu nechápem, prečo sa niekto dokáže pozastaviť nad cenou nejakých šiat pri príležitosti plesu. Pre tých zúčastnených je to štandard po celý tok. Iba s nimi zrejme neprichádzate do styku (ani ja).
Na fotkách sa objavia v bulvári väčšinou známe tváre, každý rok tie isté, pretože skutočné osobnosti by nikto nespoznal. Verím, že tam sú.
Ples v opere nie je inak ničím iným ako povinným zrazom. Ak poznáte zmysel slova zraz.
Preto mi nejaké handry nezdvíhajú žlč už roky, iba podstata plesu.
Podobne ako klub Herial. A plno iných, tie sa nezverejňujú. To bolo vždy, aj bude.
korela
10.01.16,14:13
Prečo niekomu prekáža pri Geissenovi Carmen. On si ju vybral za životnú partnerku. Osud? Láska? Netreba riešiť druhých, ide o ich život aj ako ho spolu prežijú.
Nekritizujem tu nikoho za názor, ale u mňa idú tieto veci úplne mimo mňa.
Niekto si môže dať aj nočník na hlavu, so mnou to nepohne. Každý máme svoj život, nechávam žiť aj iných.
alaya1
10.01.16,14:49
Ono v podstate každý slušný a bohatý jedinec sa v podstate za seba hanbiť nemusí.
Horšie je to s jeho predkami...títo majú pošpinené ruky ... a nie raz aj krvou.
Ale hlavne, že sú ctihodní a pred menom majú všeliaké šľachtické tituly.



buchac, ty mas problem s kazdym, ci vzdelanym, ci titulovanym, s ciganmi, psickarmi, novacikmi na Porade,s kym teda nemas?

Ale no táááááááák....prečítaj ešte raz a poriadne. Lebo mám dojem, že Ťa naprudilo slovo "titul".
Ale dôležité je to červené... ako tá krv.
Nezabúdaj na históriu...lebo všetky panovnícke rody vzišli z tých bojov o moc.
Nezabúdaj na históriu...lebo aj predkovia tých bohatých emerických rodín držali v rukách tie muškety a neskôr colty.
Nezabúdaj ....atď.
------------------------------
Problém a ja ? Neblázni...ja mám dosť svojich problémov...tu len diskutujem a dávam svoje názory....tie rady už ani tak veľmi nie, ono to občas nemá ani význam.


P.S.:
...a niekto musí byť aj zlý, tzv. čierna ovca, oponent...či ? ;)
To len preto, aby ste z rytmu a cviku nevyšli... :D

Absolutne nie o tituly, ani tie slachticke :)

tak mozno aj tvoj prastary otec, ci jeho otec mal krv na rukach, nemusel mat ani tituly, nakoniec skoro vsetci muzi bojovali a zabijali vo vojnach. A ze si tvoji predkovia nezabezpecili nejaky panovnicky, si slachticky titul? To je skor o inych veciach, ako krvi na rukach.
alaya1
10.01.16,14:53
Ja tak trochu nechápem, prečo sa niekto dokáže pozastaviť nad cenou nejakých šiat pri príležitosti plesu. Pre tých zúčastnených je to štandard po celý tok. Iba s nimi zrejme neprichádzate do styku (ani ja).
Na fotkách sa objavia v bulvári väčšinou známe tváre, každý rok tie isté, pretože skutočné osobnosti by nikto nespoznal. Verím, že tam sú.
Ples v opere nie je inak ničím iným ako povinným zrazom. Ak poznáte zmysel slova zraz.
Preto mi nejaké handry nezdvíhajú žlč už roky, iba podstata plesu.
Podobne ako klub Herial. A plno iných, tie sa nezverejňujú. To bolo vždy, aj bude.


Korela, osobnosti a prominenti, chodia naozaj na Plas v Opere, ale vo Viedni :). Tu su to len, ako velmi trefne napisala Dasa, medialne zname osobnosti, cest Prof. Traubnerovi, ten je Osobnost.
lujza.j
10.01.16,15:08
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:
alaya1
10.01.16,15:33
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:

Moze byt, ze ma rad spolocnost, to je normalka, ale ze nieco v zivote dokazal, to tiez.
lujza.j
10.01.16,16:26
ja mu neberiem ...čo dokázal....

http://lekar.pluska.sk/15684/mudr-pavol-traubner/hodnotenia


aj kardiochirurg ...tiež v živote niečo dokázal....a
misoft
10.01.16,16:26
Z iného súdka....
Včera som bol (ako v rámci zdravotnej prechádzky :D) v T.... - idem ja k aut. pokladniam a tam 4 stoja. Ale nie preto, že by nefungovali, ale preto, lebo Ukrajinci platili hrivnami!!!!! Pokladňa to však nezoberie! Takže tovar tam museli nechať, utekať do zmenárne (bola síce otvorená, ale zmenárnik akurát zisťoval, či je chlapec :D), takže pre ich "hlúposť" tieto pokladne "stáli" 15 minút..... lebo museli všetko spoločne robiť......
alaya1
10.01.16,16:45
ja mu neberiem ...čo dokázal....

http://lekar.pluska.sk/15684/mudr-pavol-traubner/hodnotenia


aj kardiochirurg ...tiež v živote niečo dokázal....a

podla mna on tam bol osobnostou, v suvislosti s plesom. Mal sa ples volat ples hercov, moderatoroov:)
kopretinka
10.01.16,16:45
ja mu neberiem ...čo dokázal....

http://lekar.pluska.sk/15684/mudr-pavol-traubner/hodnotenia

:eek: úchyl
alaya1
10.01.16,16:49
ja mu neberiem ...čo dokázal....

http://lekar.pluska.sk/15684/mudr-pavol-traubner/hodnotenia

:eek: úchyl
to urazas cloveka podla toho, co napise nejaky nick na stranke? Co ked je to konkurent?
kopretinka
10.01.16,17:09
ja mu neberiem ...čo dokázal....

http://lekar.pluska.sk/15684/mudr-pavol-traubner/hodnotenia

:eek: úchyl
to urazas cloveka podla toho, co napise nejaky nick na stranke? Co ked je to konkurent?
ja ho neurážam,ja sa čudujem.
a tých nickov tam je od januára 2011 do marca 2012 cca 15,potom to asi konkurenciu prestalo baviť ....či?
keby to bolo o nejakej inej profesii,tak by si ani nereagovala.........
alaya1
10.01.16,17:14
Preco by som nereagovala ak nazves cloveka uchylom. Ale napisat na cloveka, ze je uchyl na zaklade nickov je nemiestne. Pozri si v odbornej literature, ako sa vysetruje pri urcitych Dg. tak to potom co povedat o gynekologoch!.
Tweety
10.01.16,17:18
Dobré správy , či cielená predvolebná kampan z penazí EU.? Už mi je z toho na ..... Čo si myslíte, môžem sa mýliť?
lujza.j
10.01.16,17:25
aj mne pijú krf:(
wirgi
10.01.16,17:26
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:

ja ho veru nemám rada , volám ho vyžierka , lebo s prepáčením v každej riti musí byť kde sa zadarmo nažere
lujza.j
10.01.16,17:29
pre mňa sú niektoré profesie ..aj dochtorské odbory .......že dotyčný musí byť trošku "úchyl":D
lujza.j
10.01.16,17:31
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:

ja ho veru nemám rada , volám ho vyžierka , lebo s prepáčením v každej riti musí byť kde sa zadarmo nažere
tak predsa nie som sama....ešte som rozmýšľala...či ešte chodia ked to tam už nie je zadara....
Tweety
10.01.16,17:33
Niektorí chronickí vymetači chodia medzi smotánku aj po rebríku.
alaya1
10.01.16,17:39
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:

ja ho veru nemám rada , volám ho vyžierka , lebo s prepáčením v každej riti musí byť kde sa zadarmo nažere
vstupne 500 eur na osobu :)
Tweety
10.01.16,17:40
Ali, ako si pochodila s reklamáciou?
alaya1
10.01.16,17:44
Ali, ako si pochodila s reklamáciou?

Ako, na nervy :). Bola som tam aj s blockom hodinu. nechali si zarucny list a chcela si nechat aj original blocek. Nedala som ho, telefonovala cez celu republiku, ze ako to ma riesit, ze nechcem dat original blocka. Ved som na nom mala este 5 poloziek v nie malej sume. A to som naozaj neziadala vratit peniaze a stornovat,, ani vymenit za iny kus ale opravit. Tak na reklamacny protokol napisala, ze odmietka dat pokladnicny blok. Ja som jej ho k nahliadnutiu dala, len som ho nechcela nechat tam v prejadni pri reklamacii,Tak uvidim, ako to dopadne.
Tweety
10.01.16,17:46
Tak to fakt neboli fundovaní predavači, ved blok mal byť len k nahliadnutiu.
alaya1
10.01.16,17:47
Tak, ale keby si videla ten pristup. Na zaplakanie. Ved aj minule, na Troch kralov, ked som o tom pisala, si ho chceli nechat, o to islo.
Tweety
10.01.16,17:50
Ale vtedy si ho nemala. Preto nechceli ani prstom pohnúť, či?
alaya1
10.01.16,17:53
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
BXLmiami
10.01.16,18:29
Profesor Traubner patrí alebo patril k zakladateľom plesu a je,alebo bol predsedom židovskej obce na SK a preto bol všade pozvaný.
lujza.j
10.01.16,19:15
je hromada osobností a "osobností" ktorým chutí aj ked len klobása,párek,guláš...hlavne že zadara:D
kopretinka
10.01.16,22:53
Preco by som nereagovala ak nazves cloveka uchylom. Ale napisat na cloveka, ze je uchyl na zaklade nickov je nemiestne. Pozri si v odbornej literature, ako sa vysetruje pri urcitych Dg. tak to potom co povedat o gynekologoch!.
bože,čítaj,čo píšem hotentotsky?? ja ho nenazývam úchyl, ja sa čudujem,že ho tak nazvali iní...si prečítaj tam tie komentáre.Fakt si neviem predstaviť,aká diagnóza sa vyšetruje u neurológa omakávaním prsníkov a čumením do nohavičiek.
Neporovnávaj to s gynekológiou,to je presne to isté,akoby som povedala,že bola som u zubára a pre boha,on chcel,aby som otvorila ústa,nie je úchyl?
korela
11.01.16,06:19
profesor je známy "vymetač"..kde by ten chýbal....:cool:

ja ho veru nemám rada , volám ho vyžierka , lebo s prepáčením v každej riti musí byť kde sa zadarmo nažere
vstupne 500 eur na osobu :)

500 eur sú pre nich drobné.
Veľmi dobre investované peniaze.:)

Samozrejme, okrem zrazu. Ten má ešte väčšiu hodnotu.
Nandrolon
11.01.16,07:00
Drobné ako drobné, v podstate každá jedná suma sa skladá z drobných, aj milión eur.
Žabinka
11.01.16,07:12
Žabinka
11.01.16,07:14
alaya1
11.01.16,08:10
Rozosmialo ma :) . Niekto mal veselu noc :)
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:56
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:53
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 22:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:34
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
lujza.j
11.01.16,08:11
http://www.topky.sk/gl/336657/1691871/Po-skonceni-Plesu-v-opere--Kollar-obskakoval-Heringhovu--damy-s-vykasanymi-suknami-#infopanel

pobavili sme sa s decko na chlapských účesoch:D...jedného tu zabudli štyria mušketieri...iný pribehol asi z futbalového ihriska :eek:

ten čo písal ten článok asi nikdy nemal na sebe dlhé šaty ....žena by to snáď nenapísala....lebo ja si dvíham šaty,aby sa mi do nich nezamotal opatok...alebo som si ich neprišliapla...a nedochrámala sa.... špinavé by boli či sucho či mokro....a vobec ved už si ich neoblečú zas:D
BXLmiami
11.01.16,08:33
Tak to je tá komunita čo nám tu už 40 rokov vymýva mozgy,že pekné ženy majú 180 cm,žiadne prsia,žiadne boky a samá ruka samá noha.
Netreba ho riešiť
vlado 33
11.01.16,08:38
Rozosmialo ma :) . Niekto mal veselu noc :)
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:56
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:53
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 22:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:34
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
A to chceš akože vedieť koho rozčúlilo? No predsa admina sa opýtaj. Ten nereaguje, takže smola. Nejako sa to tu zvečernieva.
alaya1
11.01.16,08:47
Vlado, vsak citaj, co pisem, ze ma to rozosmialo, nechcem vediet nic, len sa na tom bavim :). Pocasie na nic, tak sa ludia aspoin takto realizuju :).
alaya1
11.01.16,08:53
Tak to je tá komunita čo nám tu už 40 rokov vymýva mozgy,že pekné ženy majú 180 cm,žiadne prsia,žiadne boky a samá ruka samá noha.
Netreba ho riešiť

Teda saty mala pekne, to sa musi nechat :).
kopretinka
11.01.16,09:13
Vlado, vsak citaj, co pisem, ze ma to rozosmialo, nechcem vediet nic, len sa na tom bavim :). Pocasie na nic, tak sa ludia aspoin takto realizuju :).
rozosmialo ťa to hneď 2x,to prvé rozosmiatie si vymazala.ja som tiež vyfasovala mínusky na otázky,na ktoré si reagovala iba ty.čiže odtiaľ vietor fúka.mńa to nerozosmialo,ani nerozčúlilo,mne je to úplne ľahostajné a ani by som to sem nedávala,ale rozosmialo ma niečo iné.....tie tvoje vymazané mínusky a potom,že si to sem dala znova :D
Ďakujem,že si ma pobavila :D
korela
11.01.16,09:14
Vlado, vsak citaj, co pisem, ze ma to rozosmialo, nechcem vediet nic, len sa na tom bavim :). Pocasie na nic, tak sa ludia aspoin takto realizuju :).
No, fakt je to do popuku. Však nie si sama s mínusmi.
Dáša_
11.01.16,09:16
baby, a to vás baví sa furt takto doťahovať? Nebolo by jednoduchšie sa navzájom ignorovať? Možno aj ignore list funguje.... LAebo potrebujete vždy každý deň nejaký impulz na naštartovanie?
misoft
11.01.16,09:25
Rozosmialo ma :) . Niekto mal veselu noc :)
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:56
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 23:53
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 22:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:34
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:33
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Neužitočné
10.01.16 21:32
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI
Nerieš..... aspoň vieš, že ťa čítajú....:D
I ja schytám... no a čo?
A niekto potom radí, aby som svoje vymazal....
Tůdle!!!
Raz som nevymazal... niekto, alebo niečo vymazal/o a bolo zle....že?
Takže, ak niečo napíšem, bude to tam, ak ja sám nerozhodnem, že je to blbosť...a ostatní - nech si hádžu a sáču....
A neriešim....
alaya1
11.01.16,10:13
korela
11.01.16,10:34
baby, a to vás baví sa furt takto doťahovať? Nebolo by jednoduchšie sa navzájom ignorovať? Možno aj ignore list funguje.... LAebo potrebujete vždy každý deň nejaký impulz na naštartovanie?
To si komu adresovala? Ak mne, je tam niečo snáď pohoršujúce? V súčasnosti nemusím dávať nikoho na ignore. Ži a nechaj žiť, kým ešte ako-tak žijeme všetci, ako sme tu.
korela
11.01.16,10:46
pre mňa sú niektoré profesie ..aj dochtorské odbory .......že dotyčný musí byť trošku "úchyl":D
Napr. jeden z dôvodov, prečo sem radi chodia na erazmus Taliani je ten, že oni sa nedostanú k pôrodníctvu a gynekológii počas štúdia. To je info asi spred piatich rokov. Teraz si už nespomínam, či išlo aj o prednášky alebo iba o prax. Ale o prax určite. Musela by som sa na to spýtať. Kto by to na nich povedal?
.
Inak, Lui, lekári to ma dané do vienka. To nemôže robiť každý. Predurčení. Naposledy, keď som sedela na pohotovosti v Ružinove, išla po chodbe lekárka, cca 35 - max. 40, tak zdravo vyzerajúcu ženu som nevidela už poriadne dlho. Všetko mala ako má byť, druhý Dávid v ženskom vydaní. Išla som na nej oči nechať.
pavol54
11.01.16,14:45
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
však ti odpísal zo SOI v Prešove že číslo erp dokladu musí byť na záručnom liste vyznačené či? mala si skočiť do svojej alebo manželovej firmy tam si ho oskenovať a strčiť predavačke kópiu na ktorú mala predavačka napísať že videla originál a je s ním totožný a astala vista. eventuálne to mala napísať do reklamačného protokolu.
Niekedy mi to pripadá internet - virtuálny svet. podobne ako tí migranti všetko virtuálni inžinieri a dochtori
pavol54
11.01.16,14:48
Profesor Traubner patrí alebo patril k zakladateľom plesu a je,alebo bol predsedom židovskej obce na SK a preto bol všade pozvaný.
To vieš Zvolenský nemohol byť pozvaný lebo nemá manželku a dvaja v sukniach !!!
misoft
11.01.16,14:51
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
Písal som skôr - bloček je tvojim majetkom, tvojim dokladom vlastníctva. ZL - potvrdený predajňou je dôkazom o tom, že patrí k výrobku zakúpenom u nich. Ak toto v obchode nevedia - SOI by mala konať - obchod zavrieť, ak nepoznajú základy reklamačného procesu....
pavol54
11.01.16,15:08
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
Písal som skôr - bloček je tvojim majetkom, tvojim dokladom vlastníctva. ZL - potvrdený predajňou je dôkazom o tom, že patrí k výrobku zakúpenom u nich. Ak toto v obchode nevedia - SOI by mala konať - obchod zavrieť, ak nepoznajú základy reklamačného procesu....
kvôli tomu sa obchod nezatvára kto im zaplatí škody v prípade že sa skutok nestal? Virtuálny štát, virtuálnymi peniazmi? Tiež uvažujem nad prieskumom ktorý by analyzoval rozsah spotrebiteľského analfebitizmu občanov
alaya1
11.01.16,15:12
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
však ti odpísal zo SOI v Prešove že číslo erp dokladu musí byť na záručnom liste vyznačené či? mala si skočiť do svojej alebo manželovej firmy tam si ho oskenovať a strčiť predavačke kópiu na ktorú mala predavačka napísať že videla originál a je s ním totožný a astala vista. eventuálne to mala napísať do reklamačného protokolu.
Niekedy mi to pripadá internet - virtuálny svet. podobne ako tí migranti všetko virtuálni inžinieri a dochtori

pavol, ak reagujes, precitaj si s porozumenim, kto co pise, lebo u mna reagujes uplne od veci.
misoft
11.01.16,15:19
kvôli tomu sa obchod nezatvára kto im zaplatí škody v prípade že sa skutok nestal? Virtuálny štát, virtuálnymi peniazmi? Tiež uvažujem nad prieskumom ktorý by analyzoval rozsah spotrebiteľského analfebitizmu občanov
Pali - ak predavač/ka nevie, ako postupovať v prípade reklamácie, ak to nevie ani majiteľ obchodu/šéf - nemajú čo v obchode hľadať. Ak sa ozve zákazník, že to má byť tak, ako je to v zákone a obchodník povie nie, lebo to bude tak, ako si on myslí - to nie je analfabetizmus práva u občana/zákazníka, ale analfabetizmus práve u toho obchodníka....
Zákony platia (teda mali by) pre všetkých rovnako, či je to obchodník malého obchodu, alebo veľkoobchodu, či kamenného alebo e-shopu...
pavol54
11.01.16,15:22
Davala som im platny zarucny list. Tak mi to nechceli vziat na reklamaciu, ze musia k protokolu prilozit original blocek. Tak uvidim, ako pochodim.
však ti odpísal zo SOI v Prešove že číslo erp dokladu musí byť na záručnom liste vyznačené či? mala si skočiť do svojej alebo manželovej firmy tam si ho oskenovať a strčiť predavačke kópiu na ktorú mala predavačka napísať že videla originál a je s ním totožný a astala vista. eventuálne to mala napísať do reklamačného protokolu.
Niekedy mi to pripadá internet - virtuálny svet. podobne ako tí migranti všetko virtuálni inžinieri a dochtori

pavol, ak reagujes, precitaj si s porozumenim, kto co pise, lebo u mna reagujes uplne od veci.
vždy čítam s porozumením a so znalosťou získanou z praxe, dalo by sa povedať že reagujem inak ako si to ty predstavuješ a potom to nazveš od veci.
Žabinka
11.01.16,15:27
prepáčte, ale keď si otvorím túto tému, ako by som počúvala obohratú platňu.. čo môžete toľko rozoberať okolo jedného problému.. jednoducho, pri reklamácii je nutný nákupný pokladničný doklad, orginál, ktorý si pracovník vybavujúci reklamáciu musí ofotiť, a orginál musí vrátiť.. záručný list, aj keď poriadne vyplnený, nestačí.. http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
najmä dôležitá časť AKO PRI REKLAMÁCII NENALETIEŤ

K reklamácii je dôležité mať nákupný pokladničný doklad. Nákup je síce možné preukázať aj inými dokladmi (výpisom z účtu pri platbe kartou, záručným listom, čestným prehlásením apod.), avšak absencia pokladničného dokladu môže reklamačný proces pre spotrebiteľa skomplikovať.
pavol54
11.01.16,15:27
kvôli tomu sa obchod nezatvára kto im zaplatí škody v prípade že sa skutok nestal? Virtuálny štát, virtuálnymi peniazmi? Tiež uvažujem nad prieskumom ktorý by analyzoval rozsah spotrebiteľského analfebitizmu občanov
Pali - ak predavač/ka nevie, ako postupovať v prípade reklamácie, ak to nevie ani majiteľ obchodu/šéf - nemajú čo v obchode hľadať. Ak sa ozve zákazník, že to má byť tak, ako je to v zákone a obchodník povie nie, lebo to bude tak, ako si on myslí - to nie je analfabetizmus práva u občana/zákazníka, ale analfabetizmus práve u toho obchodníka....
Zákony platia (teda mali by) pre všetkých rovnako, či je to obchodník malého obchodu, alebo veľkoobchodu, či kamenného alebo e-shopu...
BOL SI PRI TOM? A nechce sa mi veriť že by v zlatníctve pracoval na pozícii predavača s právomocou prijímať reklamácie nejaký polodebil.( ešte tak v predajni zeleniny kde nehrozia veľké manká by som pripustil.) Nehnevaj sa mal som ťa za viac otrelého svetom
pavol54
11.01.16,15:29
prepáčte, ale keď si otvorím túto tému, ako by som počúvala obohratú platňu.. čo môžete toľko rozoberať okolo jedného problému.. jednoducho, pri reklamácii je nutný nákupný pokladničný doklad, orginál, ktorý si pracovník vybavujúci reklamáciu musí ofotiť, a orginál musí vrátiť.. záručný list, aj keď poriadne vyplnený, nestačí.. http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
najmä dôležitá časť AKO PRI REKLAMÁCII NENALETIEŤ

K reklamácii je dôležité mať nákupný pokladničný doklad. Nákup je síce možné preukázať aj inými dokladmi (výpisom z účtu pri platbe kartou, záručným listom, čestným prehlásením apod.), avšak absencia pokladničného dokladu môže reklamačný proces pre spotrebiteľa skomplikovať.
AJ SLOVNE napíšem "užitočné"
misoft
11.01.16,15:34
[BOL SI PRI TOM? A nechce sa mi veriť že by v zlatníctve pracoval na pozícii predavača s právomocou prijímať reklamácie nejaký polodebil.( ešte tak v predajni zeleniny kde nehrozia veľké manká by som pripustil.) Nehnevaj sa mal som ťa za viac otrelého svetom
A ty si BOL tiež pri tom, že tvrdíš, že to pravda nie je? Nehnevaj sa - ani ty nie si veľmi sveta znalý.....
A ku zlatníctvu..... majiteľ je vo väčšine zlatník (niekedy), ale výber tovaru.... je to síce zlato, striebro, chirurgická oceľ... málokedy to však tvorí práve ten zlatník! Väčšinou je to veľkovýroba zlatých, strieborných, oceľových šperkov.... a mnohé predavačky sú fakt len predavačky - vedia predať, ale o tovare vedia len to, čo majú napísané na priloženom papieriku k nemu..... Veď často môžeš kúpiť zlatú retiazku na METRE! Z 10ct zlata!
misoft
11.01.16,15:37
prepáčte, ale keď si otvorím túto tému, ako by som počúvala obohratú platňu.. čo môžete toľko rozoberať okolo jedného problému.. jednoducho, pri reklamácii je nutný nákupný pokladničný doklad, orginál, ktorý si pracovník vybavujúci reklamáciu musí ofotiť, a orginál musí vrátiť.. záručný list, aj keď poriadne vyplnený, nestačí.. http://www.pravaspotrebitela.sk/?page=brochures&itemid=9
najmä dôležitá časť AKO PRI REKLAMÁCII NENALETIEŤ

K reklamácii je dôležité mať nákupný pokladničný doklad. Nákup je síce možné preukázať aj inými dokladmi (výpisom z účtu pri platbe kartou, záručným listom, čestným prehlásením apod.), avšak absencia pokladničného dokladu môže reklamačný proces pre spotrebiteľa skomplikovať.
Zdôrazním slovíčko MAŤ..... a ako si písala - ten sa ofotí, oskenuje a VRÁTI. Používa sa kópia. Ale ak pýta ORIGINÁL, že ten musí byť priložený - ako som písal skôr - toto sú obchodnícki analfabeti, neznalí zákona - takí v obchode nemajú čo hľadať....
pavol54
11.01.16,15:50
pred pár rokmi mi volal majteľ jednej reštaurácie že v mojich výrobkoch sa našli úlomky skla a že konzument požaduje odo mňa náhradu za poškodené zdravie a ža na mňa poženie hygienu a televíziu a pod . Keď vyfučal tak som sa ho spýtal ako na to prišiel že mám platiť a že má odo mňa tovar ? Vraj podľa etikety na pohári. Ja že však nech mi pošle kópiu faktúry a s ňou na moje náklady ten pohár aj s etiketou, záver veterinárnej kontroly na jeho pracovisku a budeme to riešiť . Záver že "môj" tovar bol kúpený u iného obchodníka ktorý je mojim odberateľom. a nakoniec sa zistilo že im pohár spadol a bolo im ľúto vyhodiť obsah. A keby som ho neposlal tam tam kde má človek kruhový sval tak ma "zoderie z kože" Takže pri každej reklamácii si musia obe strany dôsledne hájiť svoje práva a plniť povinnosti.
pavol54
11.01.16,15:58
[BOL SI PRI TOM? A nechce sa mi veriť že by v zlatníctve pracoval na pozícii predavača s právomocou prijímať reklamácie nejaký polodebil.( ešte tak v predajni zeleniny kde nehrozia veľké manká by som pripustil.) Nehnevaj sa mal som ťa za viac otrelého svetom
A ty si BOL tiež pri tom, že tvrdíš, že to pravda nie je? Nehnevaj sa - ani ty nie si veľmi sveta znalý.....
A ku zlatníctvu..... majiteľ je vo väčšine zlatník (niekedy), ale výber tovaru.... je to síce zlato, striebro, chirurgická oceľ... málokedy to však tvorí práve ten zlatník! Väčšinou je to veľkovýroba zlatých, strieborných, oceľových šperkov.... a mnohé predavačka sú fakt len predavačka - vedia predať, ale o tovare vedia len to, čo majú napísané na priloženom papieriku k nemu..... Veď často môžeš kúpiť zlatú retiazku na METRE! Z 10ct zlata!
Kde som tvrdil "že to pravda nie je " ja stále opakujem ako to má byť a nechce sa mi veriť že by tá predavačka nevedela ako to má robiť. a bavili sme sa od samého začiatku o hodinkách
misoft
11.01.16,16:00
A vieš ty čo? Ja som na takúto raz natrafil..... dávnejšie.... tiež nevedela, čo má pri prijímaní reklamácie robiť, čo má vypísať, čo k tovaru na reklamáciu priložiť.... a robila "vraj" tam skoro rok.... (asi nemali reklamácie, alebo nebola prítomná, keď sa nejaká vyskytla)... musela volať šéfku....
buchač
11.01.16,17:35
Sa rehocem nad tými dôchodcovskými "hliadkami" ohľadom cien...
Teraz bol jeden pán v šote normálne sklamaný, že nenašiel chybu pri cene mlieka.

Ale nejak nechápem...šak obchod si môže dať cenu akú chce...že nepredá alebo prerobí, to je už iná.
Tweety
11.01.16,17:37
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
bjuty smis
11.01.16,17:46
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
buchač
11.01.16,17:48
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.

Choď mi niekam......;)
Ty by si chodila niekde po obchodoch a robila zo seba puka ? Lebo ja veru nie...:)
...a nechoď na mňa s tým argumentom, že to robia (povedzme) v rámci prechádzky.
Šak vravím...ceny aké chce obchod, no budú duálne, že oči vybijú...

Precedovi je potrebné pomáhať inak...hlavne v marci....;)


P.S.:
Za tento názor dostanem koľko nesúhlasných ? :rolleyes:
Tweety
11.01.16,17:50
Prečo na mna útočíš? Nenapísala som , že máš ísť.
buchač
11.01.16,18:01
Prečo na mna útočíš?

:eek: :eek: :eek: :eek: :confused: :confused: :confused:


Nenapísala som , že máš ísť.

Takže chodíš ??? :cool:
Aj precedovi pomáhaš....aj precedu budeš voliť ? :rolleyes: :--- :D



P.S.:
Ono stačí len čítať ... a všimnúť si aj smajlíky....a nie sa hneď urážať.
BXLmiami
11.01.16,18:05
No ale to nie len tak hockdo.Ten hrdý pán v telke zdôraznil,že bol nukleárny inzinier.Ch......
Tweety
11.01.16,18:09
Aj ty by si mohol sem tam čítať moje príspevky , hlavne v politike s humorom a možno by si prišiel na to, ako je to s pánom precedom u mna.
misoft
11.01.16,19:03
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
Dáša_
11.01.16,19:37
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D

dnes sme výnimočne pozerali správy. a tam úderka dôchodcov, manželov. sledujú jednu predajňu, či správne uviedli nové ceny mlieka. Uz v starom roku urobili tusim 4 alebo 5 sledovaní, dnes pred kamerami predviedli dalsie a skonstatovali, ze cena správe klesla o 10%. Potom este tieto zistenia poslali cez pocitac do centra :D A dochodcovia majú o zábavku postarané, vôbec ich nevzrušuje napríklad úžasné zvýšenie dôchodkov ani iné veci... ale či klesla cena mlieka z 55 centov na 50 .... No, vedeli to uz starovekom Ríme - chlieb a hry
Tweety
11.01.16,19:43
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
lujza.j
11.01.16,19:47
dnes bodla keramika a to sa mi moc nescelo ísť...štyri misy a dve mydelničky....:D
Žabinka
11.01.16,19:50
dnes bodla keramika a to sa mi moc nescelo ísť...štyri misy a dve mydelničky....:D
šikovná..
Tweety
11.01.16,19:51
dnes bodla keramika a to sa mi moc nescelo ísť...štyri misy a dve mydelničky....:D
Bude z Teba niečo, šikulka.
korela
11.01.16,20:22
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
korela
11.01.16,20:25
No ale to nie len tak hockdo.Ten hrdý pán v telke zdôraznil,že bol nukleárny inzinier.Ch......
No vidíš, a musí zbierať grajciare.
Neviem, čo sú to za hliadky, ale keď to odosielajú niekam do centra, zrejme im z toho niečo kvapne. Na brigády, vzhľadom na vek, ich nikto tak ľahko nevezme.
korela
11.01.16,20:27
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Žiaľ, aj sebe. Keby mohli, určite by radšej presedeli v zime niekde na pláži v teple.
buchač
11.01.16,20:43
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Žiaľ, aj sebe. Keby mohli, určite by radšej presedeli v zime niekde na pláži v teple.

Vravela si, vravíš, že na webe je všetko...a čo si tak ho prejsť ???


Nízke ceny strážia dôchodcovské hliadky

O splnenie agendy Smeru, teda zníženie DPH na niektoré potraviny, sa postarajú aj dobrovoľné „monitorovacie hliadky“. Do predajní ich vyšle Jednota dôchodcov Slovenska, ktorej predseda Ján Lipiansky je verným podporovateľom Roberta Fica. Ministrovi pôdohospodárstva Ľubomírovi Jahnátkovi budú oznamovať, či a ako klesli ceny potravín, na ktoré štát znížil DPH. S monitoringom začnú už v týchto dňoch. Zapisovať si totiž budú aj ceny platné na konci roka pred znížením dane.
https://www.google.sk/search?client=opera&q=d%C3%B4chodcovsk%C3%A9+hliadky&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Sebe veru nie...len precedovi, len jemu...aby si mohol dať fajku.
babka - ježibabka
11.01.16,20:56
Ja som si napríklad ani nevšimla, či sa znížila na niečom DPH. Somariny zo zásady nekupujem a čo potrebujem , na tom cenu neovplyvním, musím to kúpiť či je DPH 10, 20 alebo koľko %.
Nandrolon
12.01.16,05:20
dobrovoľné ale neznamená bezodplatné.
Dobrovoľné je aj zamestnanie a výplata sa tam väčšinou dostáva pravidelne...
pavol54
12.01.16,05:30
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku
BXLmiami
12.01.16,05:46
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
Ing. Ľubomír Janoška
12.01.16,05:50
No ale to nie len tak hockdo.Ten hrdý pán v telke zdôraznil,že bol nukleárny inzinier.Ch......
asi mu niečo ožiarilo :(
korela
12.01.16,06:16
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
Nuž, to je viac ako smutné. Ak zostal a neemigroval, alebo nepracoval v Dubne, tak jeho mzda sa príliš nelíšila od ostatných. Preto dnes v bezmocnosti štiepi jadro pri regáloch.
bjuty smis
12.01.16,06:19
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku


už ked sem opäť ťaháš politiku tak nám vysvetli, čo má kaník s poklesom fondov......
pavol54
12.01.16,06:25
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
pavol54
12.01.16,06:26
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku


už ked sem opäť ťaháš politiku tak nám vysvetli, čo má kaník s poklesom fondov......
no dobre tak za to môže preceda, dobre? spokojný?
bjuty smis
12.01.16,06:31
za čo ? že cena akcií kolíše ?
to nemôžeš myslieť vážne :))
BXLmiami
12.01.16,06:35
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
Nuž, to je viac ako smutné. Ak zostal a neemigroval, alebo nepracoval v Dubne, tak jeho mzda sa príliš nelíšila od ostatných. Preto dnes v bezmocnosti štiepi jadro pri regáloch.
Korela videla som ho v správach a takých ako on sme poznali a báli sa ich.Je rád že môže bonzovať.Bojuje proti imperialistom a teší ho to.Pozri si ho.
taiko
12.01.16,06:40
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku
ved to je normalne, ze akciove trhy kolisu. Zato hadam Kanik nemoze, ci ? Keby hranol furt do toho nesparal, nemuseli by DSS tolko optimalizovat.
Dolezite je ze dlhodobo akciove trhy rastu. Aha tu od roku 1900
taiko
12.01.16,06:47
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
bjuty smis
12.01.16,06:59
ten kaníkov model už dávno neplatí, preceda ho úplne -ako všetko, čoho sa chytí - po..ondil..

ked to nie je o tom, kto to zaviedol, tak na čo ho spomínaš ???

o akej plánovanej strate to tu píšeš ? môžeš byť konkrétnejší? ktorý akciový fond má plánovanú stratu ? a ktorý má stratu ?
taiko
12.01.16,07:00
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku
ved to je normalne, ze akciove trhy kolisu. Zato hadam Kanik nemoze, ci ? Keby hranol furt do toho nesparal, nemuseli by DSS tolko optimalizovat.
Dolezite je ze dlhodobo akciove trhy rastu. Aha tu od roku 1900
Kaník môže za to aký sa zaviedol model, nie za to či hodnota akcií klesá alebo padá. Kto má dosť rozumu a prehľadu tak ukladá svoje úspory tam kam uzná za vhodné nie tam kde mu prikáže štát formou zákonov povinne. O tom to je nie tom či to zle zaviedol kaník a dojepracoval fico. Ak ty vieš na základe svojho prehľadu a znalostí dobre investovať svoje preniaze, prečo vychvaľuješ aké je to dobré ak ich musíš povinne investovať s plánovanou stratou tam kde ti to určí štát? Však pre určitú skupinu sú vybrané dôchodkové spoločnosti povinné či?
toto patri k Starej Blazkovej, tak to prenesiem tam ak dovolis
pavol54
12.01.16,07:07
Pri tovare so zníženou dph musia byť ceny duálne zobrazené, dôchodcovia to kontrolujú. Pomáhajú precedovi.
Nemusia....
...ale chcú.... bo čo keby ich telka brala? :D:D:D
No ak niekto bol naozaj nukleárny fyzik a dopadne ako bonzák,tak to je smutné.Ani telka mu nepomôže.
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
Ale sľúbil že bude informovať a prebiehali aj previerky či nahlási alebo nenahlási z toho boli tie najväčšie bobky. Vieš bola to vtedy dilema (tak ako dnes ak ideš okolo havarovaného auta bez zastavenia a o 500 m ťa má polícia za porušenie zákonných povinností - pretože to bola kamufláž - previerka vodičov) je to nahrané alebo je to skutočné porušenie. Výsledok z nenahlásenia nahraných situácii si sa dozvedel do 24 hodín - zákaz vstupu atď ak niečo skutočne uniklo omylom tak sa to možno ešte ani dnes nevie
taiko
12.01.16,07:12
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
Ale sľúbil že bude informovať a prebiehali aj previerky či nahlási alebo nenahlási z toho boli tie najväčšie bobky. Vieš bola to vtedy dilema (tak ako dnes ak ideš okolo havarovaného auta bez zastavenia a o 500 m ťa má polícia za porušenie zákonných povinností - pretože to bola kamufláž - previerka vodičov) je to nahrané alebo je to skutočné porušenie. Výsledok z nenahlásenia nahraných situácii si sa dozvedel do 24 hodín - zákaz vstupu atď ak niečo skutočne uniklo omylom tak sa to možno ešte ani dnes nevie
Rozumiem, ale to ze slubil, ci pod natlakom, ci podvodne donuteny nieco povedal, este z neho nerobi zleho cloveka. ( ak som teda dobre vydedukoval, ze bonzak = zly clovek, bezcharakterny udavac )
bjuty smis
12.01.16,07:15
kapitán široký bez problémov písal hlásenia na svoju matku a kam to dotiahol.....

je to snád zlý človek ?

ak by bol, tak by sme sa mu " preci " neskladali na dlhy váhostavu....
Nandrolon
12.01.16,07:16
Taiko, on to nielen musel sľúbiť, ale aj plniť, ináč by tam "nebol"...
Aspoň ja som tak pochopil Pavlov príspevok, možno máš nejaké iné chápanie...
pavol54
12.01.16,07:23
ten kaníkov model už dávno neplatí, preceda ho úplne -ako všetko, čoho sa chytí - po..ondil..

ked to nie je o tom, kto to zaviedol, tak na čo ho spomínaš ???

o akej plánovanej strate to tu píšeš ? môžeš byť konkrétnejší? ktorý akciový fond má plánovanú stratu ? a ktorý má stratu ?
Investovať(správne šetriť s možnosťou navýšenia o výnosy)na budúce dôchodky môže každý len tam kde je to povolené - DSS(určil štát pri ich zriaďovaní a nezmenil ani novelami takže nič neprekopal) pokiaľ viem nemôžeš povedať DSS- ke ja chcem investovať napr do výrobcu vozidiel tesla, ale si na nich preniesol plnú moc aby investovali tam kam si myslia že to bude najlepšie že a ak "na konci dňa" bude strata tak ti povedia sory ale poplatky za dobrý úmysel investovať zaplatiť musíte vážený klient. Takže takto chápem pojem plánovaná strata. Ich by štípalo mlieko vtedy ak by znášali dôsledky zlého investovania. Ak ja presvedčím suseda že jeho peniaze zaručene zhodnotím ročne výnosom 10%, tak ho nemôže netrápiť či som mal stratu alebo vyšší zisk.
pavol54
12.01.16,07:25
Taiko, on to nielen musel sľúbiť, ale aj plniť, ináč by tam "nebol"...
Aspoň ja som tak pochopil Pavlov príspevok, možno máš nejaké iné chápanie...
však aj vtedy bolo pri lopatách dosť voľných miest
korela
12.01.16,07:32
Spomínam na nemecký film ako príklad k tejto debate. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivoty_t%C4%9Bch_druh%C3%BDch
Takých dôstojníkov zo Stasi bolo v reálnom živote určite dosť. Ľudia zostávajú ľuďmi, časť z nich sviňami. Jedno vrece je málo.
pavol54
12.01.16,07:34
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
Ale sľúbil že bude informovať a prebiehali aj previerky či nahlási alebo nenahlási z toho boli tie najväčšie bobky. Vieš bola to vtedy dilema (tak ako dnes ak ideš okolo havarovaného auta bez zastavenia a o 500 m ťa má polícia za porušenie zákonných povinností - pretože to bola kamufláž - previerka vodičov) je to nahrané alebo je to skutočné porušenie. Výsledok z nenahlásenia nahraných situácii si sa dozvedel do 24 hodín - zákaz vstupu atď ak niečo skutočne uniklo omylom tak sa to možno ešte ani dnes nevie
Rozumiem, ale to ze slubil, ci pod natlakom, ci podvodne donuteny nieco povedal, este z neho nerobi zleho cloveka. ( ak som teda dobre vydedukoval, ze bonzak = zly clovek, bezcharakterny udavac )
odpoviem takto ak sedíš v rýchliku idúceho stovkou, a zistíš že je plný 4%-ných máš len dve možnosti buď si necháš zuby umyť alebo vyskočíš z idúceho vlaku. Záver: kým sadneš do vlaku tak sa pozri či je ten správny potom je už pozde rozmýšľať, lebo povedia že si ako oni.
korela
12.01.16,07:38
Taiko, on to nielen musel sľúbiť, ale aj plniť, ináč by tam "nebol"...
Aspoň ja som tak pochopil Pavlov príspevok, možno máš nejaké iné chápanie...
však aj vtedy bolo pri lopatách dosť voľných miest
Veď po normalizácii prešlo k lopatám dosť ľudí. Vynahradili si to hneď po 89. Čo poznám, tak prišlo k poriadnej zmene osobnosti za tých 20 r. Nevidieť na vlastné oči, ani neuverím. Ale verím, že zasa nie všetci. Treba však uznať, že si to inteligencia odskákala znova po 48.
bjuty smis
12.01.16,07:55
ten kaníkov model už dávno neplatí, preceda ho úplne -ako všetko, čoho sa chytí - po..ondil..

ked to nie je o tom, kto to zaviedol, tak na čo ho spomínaš ???

o akej plánovanej strate to tu píšeš ? môžeš byť konkrétnejší? ktorý akciový fond má plánovanú stratu ? a ktorý má stratu ?
Investovať(správne šetriť s možnosťou navýšenia o výnosy)na budúce dôchodky môže každý len tam kde je to povolené - DSS(určil štát pri ich zriaďovaní a nezmenil ani novelami takže nič neprekopal) pokiaľ viem nemôžeš povedať DSS- ke ja chcem investovať napr do výrobcu vozidiel tesla, ale si na nich preniesol plnú moc aby investovali tam kam si myslia že to bude najlepšie že a ak "na konci dňa" bude strata tak ti povedia sory ale poplatky za dobrý úmysel investovať zaplatiť musíte vážený klient. Takže takto chápem pojem plánovaná strata. Ich by štípalo mlieko vtedy ak by znášali dôsledky zlého investovania. Ak ja presvedčím suseda že jeho peniaze zaručene zhodnotím ročne výnosom 10%, tak ho nemôže netrápiť či som mal stratu alebo vyšší zisk.


to nie je pravda, každá dss má aj garantovaný fond...

je na tebe, aké chceš podstúpiť riziko....
Dáša_
12.01.16,08:06
Spomínam na nemecký film ako príklad k tejto debate. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivoty_t%C4%9Bch_druh%C3%BDch
Takých dôstojníkov zo Stasi bolo v reálnom živote určite dosť. Ľudia zostávajú ľuďmi, časť z nich sviňami. Jedno vrece je málo.

známy je jeden psychologický experiment, keď skupinu ľudí rozdelili na väzňov a dozorcov. Veľmi krátky čas stačil, aby sa dozorci začali správať jak....

pekný článok na podobnú tému http://blog.aktualne.cz/blogy/marek-vacha.php?itemid=24584

citujem z neho
V Auschwitz na člověka padne děsivá hrůza, že stačilo málo a byli bychom mezi oběťmi, stačilo se narodit o několik desetiletí dříve. Na konci prohlídky ale dopadne ještě jiná hrůza, větší. Chybělo málo, a byli bychom mezi vykonavateli. Stačilo se narodit o pár desítek kilometrů vedle. První otázka po osvobození byla, jak je možné, že toho nějaký národ byl schopen. Otázka se velmi rychle překlopila: existuje vůbec na světě nějaký národ, který by toho nebyl schopen? Dnes si už netroufáme vyloučit nepředstavitelné.
korela
12.01.16,08:22
Čo si myslíš o súčasnosti, vzhľadom na poslednú vetu?
.
Každá prítomnosť sa zrodila v minulosti.
Každá prítomnosť rodí budúcnosť.
misoft
12.01.16,08:27
Očujte - vy!
Stará Blažková je o jeden chlievik vpravo......:D:D:D

Nuž, ráno som rozdrapil okále a čo vidím-nevidím? SLNKO!! Švicilo.... No ale o chvíľu zhaslo... bo mraky še nacahaľi.....
taiko
12.01.16,08:49
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
Ale sľúbil že bude informovať a prebiehali aj previerky či nahlási alebo nenahlási z toho boli tie najväčšie bobky. Vieš bola to vtedy dilema (tak ako dnes ak ideš okolo havarovaného auta bez zastavenia a o 500 m ťa má polícia za porušenie zákonných povinností - pretože to bola kamufláž - previerka vodičov) je to nahrané alebo je to skutočné porušenie. Výsledok z nenahlásenia nahraných situácii si sa dozvedel do 24 hodín - zákaz vstupu atď ak niečo skutočne uniklo omylom tak sa to možno ešte ani dnes nevie
Rozumiem, ale to ze slubil, ci pod natlakom, ci podvodne donuteny nieco povedal, este z neho nerobi zleho cloveka. ( ak som teda dobre vydedukoval, ze bonzak = zly clovek, bezcharakterny udavac )
odpoviem takto ak sedíš v rýchliku idúceho stovkou, a zistíš že je plný 4%-ných máš len dve možnosti buď si necháš zuby umyť alebo vyskočíš z idúceho vlaku. Záver: kým sadneš do vlaku tak sa pozri či je ten správny potom je už pozde rozmýšľať, lebo povedia že si ako oni.
zaujimava paralela. :) No ako vzdy je tam aj tretia moznost :) Sedis, zuby si umyt nenechas a to co povedia ostatni Ti bude ukradnute.
Co sa spravnosti ci nespravnosti vlaku tyka. Tazko hodnotit rozhodnutia ludi, ked sme nechodili v ich topankach. Ja som len chcel naznacit, ze nie su vsetci rovnaki, aj ked sa nachadzaju v tom istom vlaku.
Ing. Ľubomír Janoška
12.01.16,08:54
: Dáša_

Stanfordský väzenský experiment, oplatí sa kuknúť rozhovor s jeho autorom a realizátorom - prof. Zimbardom
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark-civilizace/12.12.2015/
pavol54
12.01.16,09:03
nukleárni fyzici vždy boli bonzáci (Každý bez výnimky podpísal že bude spolupracovať sštb inak by neotváral ani vchodové dvere príslušného výskumného ústavu) Ak niektorý tvrdí niečo iné tak klame.
to by sme nemali hadam takto generalizovat. Ved hadam, to ze nekton nieco podpisal, nemusi nutne znamenat, ze aj na niekoho bonzoval, ci ?
To je ako keby sme napisali, ze vsetci komunisti boli hajzli. Tu sa tiez myslim zhodneme, ze to nie je pravda.
Ale sľúbil že bude informovať a prebiehali aj previerky či nahlási alebo nenahlási z toho boli tie najväčšie bobky. Vieš bola to vtedy dilema (tak ako dnes ak ideš okolo havarovaného auta bez zastavenia a o 500 m ťa má polícia za porušenie zákonných povinností - pretože to bola kamufláž - previerka vodičov) je to nahrané alebo je to skutočné porušenie. Výsledok z nenahlásenia nahraných situácii si sa dozvedel do 24 hodín - zákaz vstupu atď ak niečo skutočne uniklo omylom tak sa to možno ešte ani dnes nevie
Rozumiem, ale to ze slubil, ci pod natlakom, ci podvodne donuteny nieco povedal, este z neho nerobi zleho cloveka. ( ak som teda dobre vydedukoval, ze bonzak = zly clovek, bezcharakterny udavac )
odpoviem takto ak sedíš v rýchliku idúceho stovkou, a zistíš že je plný 4%-ných máš len dve možnosti buď si necháš zuby umyť alebo vyskočíš z idúceho vlaku. Záver: kým sadneš do vlaku tak sa pozri či je ten správny potom je už pozde rozmýšľať, lebo povedia že si ako oni.
zaujimava paralela. :) No ako vzdy je tam aj tretia moznost :) Sedis, zuby si umyt nenechas a to co povedia ostatni Ti bude ukradnute.
Co sa spravnosti ci nespravnosti vlaku tyka. Tazko hodnotit rozhodnutia ludi, ked sme nechodili v ich topankach. Ja som len chcel naznacit, ze nie su vsetci rovnaki, aj ked sa nachadzaju v tom istom vlaku.
ja som v príklade písal len o dvoch možnostiach (tretia možnosť neotvoriť hubu alebo ísť na chodbičku neexistuje)
taiko
12.01.16,09:04
ja som v príklade písal len o dvoch možnostiach (tretia možnosť neotvoriť hubu alebo ísť na chodbičku neexistuje)
no dobre nechajme tak, myslim, ze sme to uz vyriesili :)
jar88
12.01.16,14:20
Spomínam na nemecký film ako príklad k tejto debate. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivoty_t%C4%9Bch_druh%C3%BDch
Takých dôstojníkov zo Stasi bolo v reálnom živote určite dosť. Ľudia zostávajú ľuďmi, časť z nich sviňami. Jedno vrece je málo.

známy je jeden psychologický experiment, keď skupinu ľudí rozdelili na väzňov a dozorcov. Veľmi krátky čas stačil, aby sa dozorci začali správať jak....

pekný článok na podobnú tému http://blog.aktualne.cz/blogy/marek-vacha.php?itemid=24584

citujem z neho
V Auschwitz na člověka padne děsivá hrůza, že stačilo málo a byli bychom mezi oběťmi, stačilo se narodit o několik desetiletí dříve. Na konci prohlídky ale dopadne ještě jiná hrůza, větší. Chybělo málo, a byli bychom mezi vykonavateli. Stačilo se narodit o pár desítek kilometrů vedle. První otázka po osvobození byla, jak je možné, že toho nějaký národ byl schopen. Otázka se velmi rychle překlopila: existuje vůbec na světě nějaký národ, který by toho nebyl schopen? Dnes si už netroufáme vyloučit nepředstavitelné.
Presne tak, stačí vytvoriť podmienky a máme to tu aj bez prisťahovalcov.
Ale je aj druhá strana tej istej mince a to v prípade, že sa prisťahovalec dostane do usporiadaných pomerov, ako v USA.
-------------------------------------------------
Narodený na Haiti a čo v usa dosiahol - predviedol.
https://www.youtube.com/watch?v=lIvW4IBGNsE
Damien ESCOBAR
jar88
12.01.16,14:46
ja som v príklade písal len o dvoch možnostiach (tretia možnosť neotvoriť hubu alebo ísť na chodbičku neexistuje)
no dobre nechajme tak, myslim, ze sme to uz vyriesili :)
Myslím že ste oko obyčajne, nič nevyriešili.
Jeden tvrdí, že bola možnosť ísť, alebo neísť s nimi a druhý, čo v tom režime prd zažil, tvrdí že by išiel z kupé von do uličky. (predpokladám, že si predstavuje bez následkov)
------------------------------------
Ja so to zažil a nie raz. Vždy sa tvárili, že sa o nič nejedná a že je to len pohovor.
Jasné že mali pravdu. O nič v skutočnosti nešlo, stačilo každý mesiac napísať a podpísať, že ste si nič zvláštne na kolegovi v zahraničí nevšimli. Že sa s nikým nekontaktoval a tak ďalej.
-------------------------------------
Jasné že som to odmietol podpísať a za dva mesiace som aj tak pracoval vonku. Myslel som si, že to majú dobre vyšpekulované bu bu bu, ale omyl. Po návrate domov ma znova vyzval môj vedúci na návštevu policajta. Vraj nech si vyberiem termín a on príde priamo na pracovisko. Vraj ak sa teraz nedohodneme, už ma na tú robotu nebude môcť pustiť a bude ma musieť vymeniť pre neschopnosť. Jasné že mi oznámil aj meno toho neschopného straníckeho kádra. Jasné, že som si okamžite uvedomil, že ma kolegovia budú považovať za sprostejšieho, ako bol ten truľko.
--------------------------
Každý si to ľahko zdôvodnil, "debil pustil 80 000 Kčs za pol roka, výmenou za nezmyselnú česť a 40 000 ročne". Taká bola doba a charakter Čechoslovákov.
misoft
12.01.16,15:05
mimotemy
@pavol54: Keď cituješ, skracuj to a neopakuj všetky citácie, ktoré sú jedna do druhej vnorené. Potom jeden tvoj príspevok zaberá celú jednu stranu v prehliadači. A zopakuj si Návod, ako sa pracuje s Poradou.
pavol54
12.01.16,15:33
ja som v príklade písal len o dvoch možnostiach (tretia možnosť neotvoriť hubu alebo ísť na chodbičku neexistuje)
no dobre nechajme tak, myslim, ze sme to uz vyriesili :)
Myslím že ste oko obyčajne, nič nevyriešili.
Jeden tvrdí, že bola možnosť ísť, alebo neísť s nimi a druhý, čo v tom režime prd zažil, tvrdí že by išiel z kupé von do uličky. (predpokladám, že si predstavuje bez následkov)
------------------------------------
Ja so to zažil a nie raz. Vždy sa tvárili, že sa o nič nejedná a že je to len pohovor.
Jasné že mali pravdu. O nič v skutočnosti nešlo, stačilo každý mesiac napísať a podpísať, že ste si nič zvláštne na kolegovi v zahraničí nevšimli. Že sa s nikým nekontaktoval a tak ďalej.
-------------------------------------
Jasné že som to odmietol podpísať a za dva mesiace som aj tak pracoval vonku. Myslel som si, že to majú dobre vyšpekulované bu bu bu, ale omyl. Po návrate domov ma znova vyzval môj vedúci na návštevu policajta. Vraj nech si vyberiem termín a on príde priamo na pracovisko. Vraj ak sa teraz nedohodneme, už ma na tú robotu nebude môcť pustiť a bude ma musieť vymeniť pre neschopnosť. Jasné že mi oznámil aj meno toho neschopného straníckeho kádra. Jasné, že som si okamžite uvedomil, že ma kolegovia budú považovať za sprostejšieho, ako bol ten truľko.
--------------------------
Každý si to ľahko zdôvodnil, "debil pustil 80 000 Kčs za pol roka, výmenou za nezmyselnú česť a 40 000 ročne". Taká bola doba a charakter Čechoslovákov.
ozaj virtuálny svet z virtuálny člove.k ty si chcel ako chlapec zdupkať cez čiaru so zbraňou a potom ťa pustili pracovať von a ešte väčšie kliny nemáš? potom si všetkých zbil cestou z krčmy
pavol54
12.01.16,17:49
Som zhrozený: skrátka investor z ameriky príde ukáže že tu sa bude vrtať hľadať ropa tu sa bude ničiť životné prostredie a nedokáže ho nikto zastaviť horšie ako v americkej indiánskej rezervácii a nikto sa nepýta majiteľov pozemkov či súhlasia s prejazdom cez ich pozemky hlavne že posielame vojakov chrániť niečie ekonomické záujmy do Afganistanu a oni si prinesú sem svoju ochranku Buchi daj z baronov za mňa "chce se mi blejt"
buchač
12.01.16,18:08
Som zhrozený: skrátka investor z ameriky príde ukáže že tu sa bude vrtať hľadať ropa tu sa bude ničiť životné prostredie a nedokáže ho nikto zastaviť horšie ako v americkej indiánskej rezervácii a nikto sa nepýta majiteľov pozemkov či súhlasia s prejazdom cez ich pozemky hlavne že posielame vojakov chrániť niečie ekonomické záujmy do Afganistanu a oni si prinesú sem svoju ochranku Buchi daj z baronov za mňa "chce se mi blejt"

...a na čo ???
Václav Postránecký by sa mohol ugrcať a nič z toho...

Si myslíš, že to snáď dopadne jak v tom filme..."Gadžove z Baverly Hill "...???
Gadžove utrú huby a nabalí sa niekto iný/í...
pavol54
12.01.16,18:18
Som zhrozený: skrátka investor z ameriky príde ukáže že tu sa bude vrtať hľadať ropa tu sa bude ničiť životné prostredie a nedokáže ho nikto zastaviť horšie ako v americkej indiánskej rezervácii a nikto sa nepýta majiteľov pozemkov či súhlasia s prejazdom cez ich pozemky hlavne že posielame vojakov chrániť niečie ekonomické záujmy do Afganistanu a oni si prinesú sem svoju ochranku Buchi daj z baronov za mňa "chce se mi blejt"

...a na čo ???
Václav Postránecký by sa mohol ugrcať a nič z toho...

Si myslíš, že to snáď dopadne jak v tom filme..."Gadžove z Baverly Hill "...???
Gadžove utrú huby a nabalí sa niekto iný/í...
že by sa odvtedy investori(správnejšie rabovači) poučili?
misoft
12.01.16,21:07
ozaj virtuálny svet z virtuálny člove.k ty si chcel ako chlapec zdupkať cez čiaru so zbraňou a potom ťa pustili pracovať von a ešte väčšie kliny nemáš? potom si všetkých zbil cestou z krčmy
Pali.... veď je to náš "Truhlík" - všade bol, všetko videl, všetko urobil..... Vyvyšuje si tu svoje EGO, mysliac si, že mu to zhltneme i s navijákom.... a zatiaľ zo seba šaša robí.....
Každý kráľ mal svojho šaša, teda i Porada ho už konečne má :D:D:D
pavol54
12.01.16,21:51
ozaj virtuálny svet z virtuálny člove.k ty si chcel ako chlapec zdupkať cez čiaru so zbraňou a potom ťa pustili pracovať von a ešte väčšie kliny nemáš? potom si všetkých zbil cestou z krčmy
Pali.... veď je to náš "Truhlík" - všade bol, všetko videl, všetko urobil..... Vyvyšuje si tu svoje EGO, mysliac si, že mu to zhltneme i s navijákom.... a zatiaľ zo seba šaša robí.....
Každý kráľ mal svojho šaša, teda i Porada ho už konečne má :D:D:D
internet je plný virtuálnych ľudí ktorí žijú vo virtuálnom svete a nakoniec niektorí tejto virtualite uveria čistá schyza
jar88
13.01.16,10:11
ozaj virtuálny svet z virtuálny člove.k ty si chcel ako chlapec zdupkať cez čiaru so zbraňou a potom ťa pustili pracovať von a ešte väčšie kliny nemáš? potom si všetkých zbil cestou z krčmy
Pali.... veď je to náš "Truhlík" - všade bol, všetko videl, všetko urobil..... Vyvyšuje si tu svoje EGO, mysliac si, že mu to zhltneme i s navijákom.... a zatiaľ zo seba šaša robí.....
Každý kráľ mal svojho šaša, teda i Porada ho už konečne má :D:D:D
internet je plný virtuálnych ľudí ktorí žijú vo virtuálnom svete a nakoniec niektorí tejto virtualite uveria čistá schyza
Čo tu stále nariekate za tým virtuálnym svetom, kde ste sa považovali za hrdinských ochrancov ľudovodemokratického sveta. Odišli ste ako mladí sprostí z nejakého blbákova do armádneho blbákova. Tam vás napumpovali bludmi o imperialistických hrozbách a slepou vierou, že ak by ste neboli vstúpili do armády, skapali by ste niekde v prdelákove.
------------------------------------------------------------------------------
Množstvo rokov ste prežili v izolácii od skutočných ľudských záujmov. Ignorovaní a obchádzaní verejnosťou a po 89 ste zistili, že nikto o vás nemá záujem. Vláda totiž zistila, že s takými kádrami, aké predstavujete vy, žiadnu vojnu nevyhráme a ani do NATO nás s vami nevezmú.
Jediné, čoho ste boli schopní, bolo šaškovanie a to všeobecne a vždy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ešte raz vám pripomeniem, že nejeden vysokopostavený dôstojník sa mi vyplakal na rameni a nejedného som nechal zagrcaného a pošťatého v jarku. Jednoducho stratené a frustrované úbožiatka. Každý z nich sa na ďalší deň vypytoval, ako bolo a čo bolo a ako som skončil ja.
Dostali vždy tú istú odpoveď "juchali ste s kočkou - paničkou a tak som sa spakoval a o polnoci som bol v kasárňach".
Nandrolon
13.01.16,10:21
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))
- som sa nasmial, díky !!!! :-)
jar88
13.01.16,10:32
Ale mohol si zareagovať aj na toto.
Dodnes nevíme, co se vlastně stalo, nevíme, kde byl člověk, kde byla naše věda, naše filosofie, naše náboženství, že tomu nedokázaly zabránit?
Až potom by sme sa nasmiali.
Mohol reagovať aj misoft, pavol54 a aj buchač.
---------------------------------------------------------------
Oni v takýchto prípadoch jednoducho prehodia vyhybku a začnú si splietať truhlíkoviny.
Nandrolon
13.01.16,10:37
jar88 - ja sa k vašej komunistickej filozofii neviem relevantne vyjadriť, lebo som primladý a na ZVS som bol už po prevrate 12 mesiacov, takže zrejme to už bolo trochu iné ako keď si kradol "samopale" a chcel strieľať :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- vyjadrujem sa iba k tomu, k čomu sa vyjadriť môžem. neurochirurgovi tiež nebudem mudrovať do oboru, predpokladám, že ty by si mu presne povedal čo kde má prečistiť a čo kde vystrihnúť v mozgu :-))))))))))))))))))))
lujza.j
13.01.16,10:47
mňa dnes potešilo slniečko...ešte svieti....u psa v izbe som umyla okno....čo potešilo moje orchidky hned majú viac luxov...:D
Žabinka
13.01.16,10:49
a mňa potešilo, že lujzu potešilo slniečko..:D
taiko
13.01.16,10:50
mňa dnes potešilo slniečko...ešte svieti....u psa v izbe som umyla okno....čo potešilo moje orchidky hned majú viac luxov...:D
eeej veru aj u mna v Goude vykuklo ponad tujku :) len tie orchidei mi nie a nie kvitnut. Ja to s nimi neviem a hotovo :)
lujza.j
13.01.16,10:52
mňa dnes potešilo slniečko...ešte svieti....u psa v izbe som umyla okno....čo potešilo moje orchidky hned majú viac luxov...:D
eeej veru aj u mna v Goude vykuklo ponad tujku :) len tie orchidei mi nie a nie kvitnut. Ja to s nimi neviem a hotovo :)
tai....neverím....šak nič s nimi ja nerobím.....mne na každom okne kvitnú...na šecke svetové strany...:)
jar88
13.01.16,11:23
jar88 - ja sa k vašej komunistickej filozofii neviem relevantne vyjadriť, lebo som primladý a na ZVS som bol už po prevrate 12 mesiacov, takže zrejme to už bolo trochu iné ako keď si kradol "samopale" a chcel strieľať :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- vyjadrujem sa iba k tomu, k čomu sa vyjadriť môžem. neurochirurgovi tiež nebudem mudrovať do oboru, predpokladám, že ty by si mu presne povedal čo kde má prečistiť a čo kde vystrihnúť v mozgu :-))))))))))))))))))))
Snáď nechceš porovnávať vedomosti a skúsenosti chirurga a vedomosťami socialistického gumáka. Dokonca neurochirurga.
Ešte si tu nečítal môj príspevok o neurochirurgii, alebo správnej výžive, steroidoch a podobne.
Ale že som kompletne zdravý to som tu už neraz napísal. Jem čo chcem, koľko chcem a kedy chcem. Jem všetko čo mi chutí - surové, varené, pečené, dusené, studené, sterilizované, sušené. Jem všetko ovocie, všetku zeleninu, všetko mäso, vajcia, syry, múku, cukor, olej , masť. Vôbec nepozerám na BIO, EKO, GMO a podobné sprostosti, ale tiež nikomu nevnucujem, že aj on to tak má robiť a potom bude v 60 ke vitálny, pri 80 kg a 182 cm s pol centimetrovou vrstvou pevného podkožného tuku.
jar88
13.01.16,11:25
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
taiko
13.01.16,11:26
mňa dnes potešilo slniečko...ešte svieti....u psa v izbe som umyla okno....čo potešilo moje orchidky hned majú viac luxov...:D
eeej veru aj u mna v Goude vykuklo ponad tujku :) len tie orchidei mi nie a nie kvitnut. Ja to s nimi neviem a hotovo :)
tai....neverím....šak nič s nimi ja nerobím.....mne na každom okne kvitnú...na šecke svetové strany...:)
mna nemaju radi, ked pojdem domov autom tak Ti ich donesiem :D
taiko
13.01.16,11:32
jar88 - ja sa k vašej komunistickej filozofii neviem relevantne vyjadriť, lebo som primladý a na ZVS som bol už po prevrate 12 mesiacov, takže zrejme to už bolo trochu iné ako keď si kradol "samopale" a chcel strieľať :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- vyjadrujem sa iba k tomu, k čomu sa vyjadriť môžem. neurochirurgovi tiež nebudem mudrovať do oboru, predpokladám, že ty by si mu presne povedal čo kde má prečistiť a čo kde vystrihnúť v mozgu :-))))))))))))))))))))
Snáď nechceš porovnávať vedomosti a skúsenosti chirurga a vedomosťami socialistického gumáka. Dokonca neurochirurga.
Ešte si tu nečítal môj príspevok o neurochirurgii, alebo správnej výžive, steroidoch a podobne.
Ale že som kompletne zdravý to som tu už neraz napísal. Jem čo chcem, koľko chcem a kedy chcem. Jem všetko čo mi chutí - surové, varené, pečené, dusené, studené, sterilizované, sušené. Jem všetko ovocie, všetku zeleninu, všetko mäso, vajcia, syry, múku, cukor, olej , masť. Vôbec nepozerám na BIO, EKO, GMO a podobné sprostosti, ale tiež nikomu nevnucujem, že aj on to tak má robiť a potom bude v 60 ke vitálny, pri 80 kg a 182 cm s pol centimetrovou vrstvou pevného podkožného tuku.
:D:D:D:D Ty si fakt ina maska :D
Nandrolon
13.01.16,11:41
Jar, daj ešte pečeňové testy a rozbor moču :-))))))))))))))))))))) nech to tu máš komplet a na jednom mieste :-)), no nič, idem do ZA, večer popozerám.
ps: "pevný podkožný tuk" to je niečo ako "mäkký vták, aby netlačil" :-)
buchač
13.01.16,11:46
Mohol reagovať aj misoft, pavol54 a aj buchač.
---------------------------------------------------------------
Oni v takýchto prípadoch jednoducho prehodia vyhybku a začnú si splietať truhlíkoviny.

Neber meno nadarmo...
Ja na poniektoré diskusie radšej šmarím takú výhybku...až do het.




jar88 - ja sa k vašej komunistickej filozofii neviem relevantne vyjadriť, lebo som primladý a na ZVS som bol už po prevrate 12 mesiacov, takže zrejme to už bolo trochu iné ako keď si kradol "samopale" a chcel strieľať :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- vyjadrujem sa iba k tomu, k čomu sa vyjadriť môžem. neurochirurgovi tiež nebudem mudrovať do oboru, predpokladám, že ty by si mu presne povedal čo kde má prečistiť a čo kde vystrihnúť v mozgu :-))))))))))))))))))))
Snáď nechceš porovnávať vedomosti a skúsenosti chirurga a vedomosťami socialistického gumáka. Dokonca neurochirurga.
Ešte si tu nečítal môj príspevok o neurochirurgii, alebo správnej výžive, steroidoch a podobne.
Ale že som kompletne zdravý to som tu už neraz napísal. Jem čo chcem, koľko chcem a kedy chcem. Jem všetko čo mi chutí - surové, varené, pečené, dusené, studené, sterilizované, sušené. Jem všetko ovocie, všetku zeleninu, všetko mäso, vajcia, syry, múku, cukor, olej , masť. Vôbec nepozerám na BIO, EKO, GMO a podobné sprostosti, ale tiež nikomu nevnucujem, že aj on to tak má robiť a potom bude v 60 ke vitálny, pri 80 kg a 182 cm s pol centimetrovou vrstvou pevného podkožného tuku.

Tak buď rád a nerieš zbytočne.
Podobne aj ja...a ma srdí, ak niekto takto koná...nebudem menovať (wabi ;))...
Lebo aj takí sa nájdu na nete, čo by ešte aj jedincovi bez nôh boli schopní doporučiť prechádzky ...
taiko
13.01.16,12:06
potesilo, ba priam rozrehotalo

Mladí židovskí mládenci zašli za ctihodným rabínom a položili mu otázku, ktorá ich trápila:
"Rabi, je dovolené pri štúdiu Talmudu fajčiť ?"
Rabín sa na chvíľu zamyslel a odpovedal:
"To v žiadnom prípade. Ale je dovolené pri fajčení študovať Talmud."

:D:D
pavol54
13.01.16,12:48
ozaj virtuálny svet z virtuálny člove.k ty si chcel ako chlapec zdupkať cez čiaru so zbraňou a potom ťa pustili pracovať von a ešte väčšie kliny nemáš? potom si všetkých zbil cestou z krčmy
Pali.... veď je to náš "Truhlík" - všade bol, všetko videl, všetko urobil..... Vyvyšuje si tu svoje EGO, mysliac si, že mu to zhltneme i s navijákom.... a zatiaľ zo seba šaša robí.....
Každý kráľ mal svojho šaša, teda i Porada ho už konečne má :D:D:D
internet je plný virtuálnych ľudí ktorí žijú vo virtuálnom svete a nakoniec niektorí tejto virtualite uveria čistá schyza
Čo tu stále nariekate za tým virtuálnym svetom, kde ste sa považovali za hrdinských ochrancov ľudovodemokratického sveta. Odišli ste ako mladí sprostí z nejakého blbákova do armádneho blbákova. Tam vás napumpovali bludmi o imperialistických hrozbách a slepou vierou, že ak by ste neboli vstúpili do armády, skapali by ste niekde v prdelákove.
------------------------------------------------------------------------------
Množstvo rokov ste prežili v izolácii od skutočných ľudských záujmov. Ignorovaní a obchádzaní verejnosťou a po 89 ste zistili, že nikto o vás nemá záujem. Vláda totiž zistila, že s takými kádrami, aké predstavujete vy, žiadnu vojnu nevyhráme a ani do NATO nás s vami nevezmú.
Jediné, čoho ste boli schopní, bolo šaškovanie a to všeobecne a vždy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ešte raz vám pripomeniem, že nejeden vysokopostavený dôstojník sa mi vyplakal na rameni a nejedného som nechal zagrcaného a pošťatého v jarku. Jednoducho stratené a frustrované úbožiatka. Každý z nich sa na ďalší deň vypytoval, ako bolo a čo bolo a ako som skončil ja.
Dostali vždy tú istú odpoveď "juchali ste s kočkou - paničkou a tak som sa spakoval a o polnoci som bol v kasárňach".
a ešte ti aj francuzáka dávali a kruhový sval rozťahovali no dobre ti môj pupuško ale to sme už čítali, niečo novšie nemáš?
Oliwa
13.01.16,12:49
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
A čo na to Tvoje pľúca? :rolleyes: Zrejme zdravé a ružovučké ako detská prdelka... :)
taiko
13.01.16,13:09
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
A čo na to Tvoje pľúca? :rolleyes: Zrejme zdravé a ružovučké ako detská prdelka... :)ja si myslim, ze pluca ani nie su potrebne, ak jeden dokaze dychat kozou ako jogin
pavol54
13.01.16,14:17
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
tak ty si tiež závislák mal by si navštíviť Okrúhlicu.
Jedného lampasáka si možno videl opitého grcať - záver všetci lampasáci boli opilci.
analogicky
jedného detského primára zobrali do vyšetrovačky pre zhromaždovanie detského porna - záver všetci detskí lekári sú pedofili
Takto si to myslel že?
bjuty smis
13.01.16,14:22
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
pavol54
13.01.16,14:36
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha
jar88
13.01.16,14:59
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
A čo na to Tvoje pľúca? :rolleyes: Zrejme zdravé a ružovučké ako detská prdelka... :)
Neviem, či ružovučké, nebol som ešte u lekára.
Ale sú v takom stave, že dokážem chodiť, pracovať na dome, pobehovať a klusať a dokonca aj bežať. Bežať v pravom zmysle slova bežať. Nie vláčiť nohy po zemi, ako naši mladí so zdravým životným štýlom.
--------------------------------------
A ty ako Olivva? Ty máš plúca asi ružovučké, a čo behanie po schodoch, alebo z kopca do kopca? To ti niekedy voňalo?
jar88
13.01.16,15:09
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha
O akej fikcii to tu píšeš. Všetci ste boli úchyláci. Sám si to tu pred pár dňami písal, teda chvastal sa tým, čím by sa normálny chlap nikdy nepochválil. A ty že to mladosť.
V dobách keď sam ja ako civil (17) chodil denne na zamilované rande, ty si čučal na internáte a sníval o ceckoch. Keď si sa prvý krát dostal k nahej dievčine, tak zjavne v spoločnosti ostatných neukojených. Tak mlč a nepíš somariny.
Nandrolon
13.01.16,15:15
Jar, spravne som pochopil, ze si este od narodenia :-))))))))))))))))))) nebol u lekara?
Lebo si to tak napisal...
Taiko: a ti, co dychaju kozou, dokazu odnaucit od fajcenia /cigariet/ "obratenim buniek...
A zaroven nosia kozmodisk :-)
pavol54
13.01.16,15:17
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha
O akej fikcii to tu píšeš. Všetci ste boli úchyláci. Sám si to tu pred pár dňami písal, teda chvastal sa tým, čím by sa normálny chlap nikdy nepochválil. A ty že to mladosť.
V dobách keď sam ja ako civil (17) chodil denne na zamilované rande, ty si čučal na internáte a sníval o ceckoch. Keď si sa prvý krát dostal k nahej dievčine, tak zjavne v spoločnosti ostatných neukojených. Tak mlč a nepíš somariny.
keď myslíš tak máš určite pravdu ako vždy, a na tom rande si bol sám alebo ste boli dokonca dvaja? a ten sex bol skutočný alebo virtuálny(ešte raz a bude prvý raz tak si to myslel) ak tu niekto píše somariny tak ja to nie som
kukučka
13.01.16,15:31
len sa tu vystatujte, baróni...neviem a ani nechcem vedieť ako to na vojne chodí...len viem, že neďaleký sused pochoval syna, čo mu ho veliteľ na izbe zastrelil, žiadne cvičenie...:mee:
korela
13.01.16,15:45
Stávajú sa, žiaľ, tieto nešťastia. Aj medzi bežnými vojakmi.
korela
13.01.16,15:58
O tomto sa v spoločnosti vie?
http://www.teraz.sk/ekonomika/tazobna-spolocnost-ohlasila-skus/175913-clanok.html
Ťažobná spoločnosť ohlásila vrty na severovýchode SR, ľudia protestujú
korela
13.01.16,16:03
A zabudol som 15 až 20 káv a k tomu 20 až 30 cigariet denne.
Alkohol len veľmi výnimočne a málo.
A čo na to Tvoje pľúca? :rolleyes: Zrejme zdravé a ružovučké ako detská prdelka... :)
Neviem, či ružovučké, nebol som ešte u lekára.
Ale sú v takom stave, že dokážem chodiť, pracovať na dome, pobehovať a klusať a dokonca aj bežať. Bežať v pravom zmysle slova bežať. Nie vláčiť nohy po zemi, ako naši mladí so zdravým životným štýlom.
--------------------------------------
A ty ako Olivva? Ty máš plúca asi ružovučké, a čo behanie po schodoch, alebo z kopca do kopca? To ti niekedy voňalo?
To si síce väčšina mužov predpojato myslí, ale nie je to tak. Aj ženy majú radi turistiku.
A či niekto dokáže behať po schodoch, nezáleží iba od stavu pľúc.
buchač
13.01.16,16:21
O tomto sa v spoločnosti vie?
http://www.teraz.sk/ekonomika/tazobna-spolocnost-ohlasila-skus/175913-clanok.html
Ťažobná spoločnosť ohlásila vrty na severovýchode SR, ľudia protestujú

...a v ktorej spoločnosti?
Myslíš Ples v Opere ? ;) :D :D :D
...a možno sa aj o tom niekde v zákulisí vravelo...jeden nikdy nevie...aj keď pochybujem, že celévonej z Markízy by na to mali.

Už sa nejaká emerická spoločnosť snažila dostať k uránu neďaleko KE...no bol z toho solídny povyk...dokonca aj Raši sa pridal, ide o Košické lesy-rekreačnú oblasť.
https://www.google.sk/search?client=opera&q=Ra%C5%A1i+a+ur%C3%A1n&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl
misoft
13.01.16,17:21
a mňa potešilo, že lujzu potešilo slniečko..:D
A mňa potešilo, že vás potešilo......:D:D:D
misoft
13.01.16,17:29
Čo tu stále nariekate za tým virtuálnym svetom, kde ste sa považovali za hrdinských ochrancov ľudovodemokratického sveta. Odišli ste ako mladí sprostí z nejakého blbákova do armádneho blbákova. Tam vás napumpovali bludmi o imperialistických hrozbách a slepou vierou, že ak by ste neboli vstúpili do armády, skapali by ste niekde v prdelákove.
------------------------------------------------------------------------------
Množstvo rokov ste prežili v izolácii od skutočných ľudských záujmov. Ignorovaní a obchádzaní verejnosťou a po 89 ste zistili, že nikto o vás nemá záujem. Vláda totiž zistila, že s takými kádrami, aké predstavujete vy, žiadnu vojnu nevyhráme a ani do NATO nás s vami nevezmú.
Jediné, čoho ste boli schopní, bolo šaškovanie a to všeobecne a vždy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ešte raz vám pripomeniem, že nejeden vysokopostavený dôstojník sa mi vyplakal na rameni a nejedného som nechal zagrcaného a pošťatého v jarku. Jednoducho stratené a frustrované úbožiatka. Každý z nich sa na ďalší deň vypytoval, ako bolo a čo bolo a ako som skončil ja.
Dostali vždy tú istú odpoveď "juchali ste s kočkou - paničkou a tak som sa spakoval a o polnoci som bol v kasárňach".

No bisťu.... ešte aj plukovným psychológom bol......
A že vraj absolútne zdravý....... tůdle! Jedno máš veľmô, ale veľmô nemocné... toto v dutine lebečnej..... volá sa to mozog (ak vôbec máš, ale asi hej, keď píšeš, len ti závity chýbajú - máš ho totálne vygumovaný a ešte navyše nalakovaný....)
jar88
13.01.16,17:46
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha
O akej fikcii to tu píšeš. Všetci ste boli úchyláci. Sám si to tu pred pár dňami písal, teda chvastal sa tým, čím by sa normálny chlap nikdy nepochválil. A ty že to mladosť.
V dobách keď sam ja ako civil (17) chodil denne na zamilované rande, ty si čučal na internáte a sníval o ceckoch. Keď si sa prvý krát dostal k nahej dievčine, tak zjavne v spoločnosti ostatných neukojených. Tak mlč a nepíš somariny.
keď myslíš tak máš určite pravdu ako vždy, a na tom rande si bol sám alebo ste boli dokonca dvaja? a ten sex bol skutočný alebo virtuálny(ešte raz a bude prvý raz tak si to myslel) ak tu niekto píše somariny tak ja to nie som
Pavol54, ja som vianoce a nový rok neprežíval s Poraďáckou - virtuálnou rodinou, ako niekto tu v tejto nezmyselnej debate. Stačí si pozrieť príslušné dátumy a je vymaľované.
----------------------------------------------------
Mňa do tej virtuálnej pakárne neťahaj.
(Ale zároveň nič proti tomu nemám.) Každý máme to svoje, na čom nám záleží.
jar88
13.01.16,17:51
Čo tu stále nariekate za tým virtuálnym svetom, kde ste sa považovali za hrdinských ochrancov ľudovodemokratického sveta. Odišli ste ako mladí sprostí z nejakého blbákova do armádneho blbákova. Tam vás napumpovali bludmi o imperialistických hrozbách a slepou vierou, že ak by ste neboli vstúpili do armády, skapali by ste niekde v prdelákove.
------------------------------------------------------------------------------
Množstvo rokov ste prežili v izolácii od skutočných ľudských záujmov. Ignorovaní a obchádzaní verejnosťou a po 89 ste zistili, že nikto o vás nemá záujem. Vláda totiž zistila, že s takými kádrami, aké predstavujete vy, žiadnu vojnu nevyhráme a ani do NATO nás s vami nevezmú.
Jediné, čoho ste boli schopní, bolo šaškovanie a to všeobecne a vždy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ešte raz vám pripomeniem, že nejeden vysokopostavený dôstojník sa mi vyplakal na rameni a nejedného som nechal zagrcaného a pošťatého v jarku. Jednoducho stratené a frustrované úbožiatka. Každý z nich sa na ďalší deň vypytoval, ako bolo a čo bolo a ako som skončil ja.
Dostali vždy tú istú odpoveď "juchali ste s kočkou - paničkou a tak som sa spakoval a o polnoci som bol v kasárňach".

No bisťu.... ešte aj plukovným psychológom bol......
A že vraj absolútne zdravý....... tůdle! Jedno máš veľmô, ale veľmô nemocné... toto v dutine lebečnej..... volá sa to mozog (ak vôbec máš, ale asi hej, keď píšeš, len ti závity chýbajú - máš ho totálne vygumovaný a ešte navyše nalakovaný....)
A ty čo máš v závitoch, teda okrem znalosti Excelu a podobne.
Podotýkam, že hodnotné "gro", ti tam začalo pribúdať až po príchode slobody. A ešte k tomu z Ameéériky.
pavol54
13.01.16,19:56
O tomto sa v spoločnosti vie?
http://www.teraz.sk/ekonomika/tazobna-spolocnost-ohlasila-skus/175913-clanok.html
Ťažobná spoločnosť ohlásila vrty na severovýchode SR, ľudia protestujú
hej strana 44 čas 19.49 - to nie je téma ktorá by zaujala, rovnako ani TTIP
kukučka
13.01.16,21:07
jar88
14.01.16,04:36
O tomto sa v spoločnosti vie?
http://www.teraz.sk/ekonomika/tazobna-spolocnost-ohlasila-skus/175913-clanok.html
Ťažobná spoločnosť ohlásila vrty na severovýchode SR, ľudia protestujú
hej strana 44 čas 19.49 - to nie je téma ktorá by zaujala, rovnako ani TTIP
A čo by si povedal na správu, že Saudská arábia ide predávať svoj zdroj petrodolárov. Cena ropy nezadržateľne padá a nepomáhajú ani neustále boje a terorizmus v celej oblasti. Rusi plačú a bojujú (robia bordel) a ropa stále ide dole. Čím to asi bude? Že by predsa len neviditeľná ruka trhu fungovala.
bjuty smis
14.01.16,06:00
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha

ajajajajáááj...niekomu sme brnkli na citlivú strunu...

spoznal si sa ??

1. bolo to v tachove v roku 1990 ( pluk prokopa velkého, ked chceš tak presne )
spomínaný nadporučík ***** bol v tú sobotu skutočne dozorný útvaru
hned ráno mi dal prachy aby som išiel kúpiť chlast -ked chceš tak konkrétne, tak hanácku vodku a 10 pív...
ked sme to vychlontali tak ma ožratý naháňal po devetárni, že som už spomínaná kurva ( konkrétne senecká ) a že ma odje..e....
na druhý deň- v nedelu si ma zavolal zástupca velitela pluku -jeho môžem aj vymenovať,- bol to správny chlap- podplukovník ( v tom čase ) vývlek - východňár.
Potom - už za samostatnosti -bolo z neho nejaká vysoká šajba, lebo som ho vídal v tv.
prvý krát som ho videl v civile.....nejaká špina gumácka mu to natrela...vypytoval sa ma na to-samozrejme všetko som zaprel...

2. nemal súkromnú...
3. z tých sprostostí, čo tu trepeš mám pocit, že tie žaby žereš priam vidlami...
kde také niečo píšem...zacituj to prosím...
kde píšem, že mi chodili niečo hlásiť kontráši...chlapče, tebe ten oriešok v kotrbe úplne vygumovali....

ked sa na to opýtaš slušne, aj to ti vysvetlím.....
taiko
14.01.16,06:13
Nepotesilo.
Uz ani v juhovychodnej Azii nemaju pokoj od tych dementov, co si Koran povykladali ako pexeso
http://svet.sme.sk/c/20072167/v-indonezskej-jakarte-doslo-k-vybuchom-a-strelbe-hlasia-obete.html
:)
A to sa nam tam vzdy tak paci, ked tam sme
taiko
14.01.16,06:31
potešilo čítanie: Ako som vozil Kórejčanov (http://www.dailymale.sk/articles/ako-som-vozil-korejcanov-i-uvod-do-incomingu-frankfurt_3589)
kukuc, ze potesilo? You've made my day :D Sa na mna kolega dival, ci som sa nezblaznil :D, tak som sa rehotal.
Ze " ....rumunská rómka, ktorá zošle pradávnu cigánsku kliatbu na moje semenníky, ak jej poradím zle....." :D:D:D:D
S tymto soferom, by som chcel ist na pivko :D
misoft
14.01.16,06:49
ja som na vojne tiež videl grcať vela lampasákov...ožratých som videl asi všetkých..
kto bol na vojne a nevidel ????

ožratí na mna mierili nabitou pištolou, že som kurva a zastrelia ma...konkrétne gumák, s ktorým sme dovtedy spolu chlastali...

.najlepší bol uj, čo ožratý stratil pištol a potom to 3 dni vyšetrovali kontráši....a to by som teda mohol pokračovať...
bolo to v tachove, prosím pekne....
ten o čiernych baronoch sa ti tak vryl do pamäti že fikciu podávaš ako fakt začínaš si mýliť realitu s predstavami, to je vážne. No schválene povedz kde to bolo a kedy.
1. nabitú pištol mohol mať len dozorný útvaru a strieľajúci na strelnici.
2. ak mal súkromnú pištolku to nebola otázka profesie ale získaného povolenia nosiť zbraň
3. tebe kontráši prišli nahlásiť že vyšetrujú stratu prebuď sa keď sa stratila pištol tak sme ani nevedeli či to vyšetrujú vyšetrovanie vykonávali komisie stanovené veliteľmi počnúc útvarom a končiac okruhom.
a čo máš lysohlávky alebo THC ? V čechách bozkávali jeden druh žiab to tiež pomáha

ajajajajáááj...niekomu sme brnkli na citlivú strunu...

spoznal si sa ??

1. bolo to v tachove v roku 1990 ( pluk prokopa velkého, ked chceš tak presne )
spomínaný nadporučík ***** bol v tú sobotu skutočne dozorný útvaru
hned ráno mi dal prachy aby som išiel kúpiť chlast -ked chceš tak konkrétne, tak hanácku vodku a 10 pív...
ked sme to vychlontali tak ma ožratý naháňal po devetárni, že som už spomínaná kurva ( konkrétne senecká ) a že ma odje..e....
na druhý deň- v nedelu si ma zavolal zástupca velitela pluku -jeho môžem aj vymenovať,- bol to správny chlap- podplukovník ( v tom čase ) vývlek - východňár.
Potom - už za samostatnosti -bolo z neho nejaká vysoká šajba, lebo som ho vídal v tv.
prvý krát som ho videl v civile.....nejaká špina gumácka mu to natrela...vypytoval sa ma na to-samozrejme všetko som zaprel...

2. nemal súkromnú...
3. z tých sprostostí, čo tu trepeš mám pocit, že tie žaby žereš priam vidlami...
kde také niečo píšem...zacituj to prosím...
kde píšem, že mi chodili niečo hlásiť kontráši...chlapče, tebe ten oriešok v kotrbe úplne vygumovali....

ked sa na to opýtaš slušne, aj to ti vysvetlím.....
Keď už.... áno, našli sa exoti, ktorí chlastali i v službe.... ale raz kosa na kameň narazí..... takže si nemysli, že sa mu to prepieklo.... v osobnom spise to na 100% mal = koniec odmenám, koniec povyšovaniu, koniec postupu
Vývlek (ak je to on - tak Jaroslav Vývlek - poznal som ho osobne - správny chlap v tom, že chcel, aby šlo "podľa predpisov", ale s ľudmi málokedy zaobchádzal ľudský, bol nadriadený, tak sa aj podľa toho správal.... A na okraj.... bol som pod jeho velením dlhú dobu, potom ho nahradil iný, ktorý mu hore šéfoval - Maxim (mimochodom - prísny veliteľ, ale so mnou osobne kamarát....)
bjuty smis
14.01.16,07:01
áno jaroslav...mal takú správnu športovú postavu...

ja som bol pisár( pisár - motocyklista :))a vychádzal som s ním dobre
ale nadávali naňho teda poriadne....
misoft
14.01.16,07:05
áno jaroslav...mal takú správnu športovú postavu...

ja som bol pisár( pisár - motocyklista :))a vychádzal som s ním dobre
ale nadávali naňho teda poriadne....
Takže vlastne si mal štígro.... na pisárov nedal dopustiť...
V mojej ére som sa s nim stretával min. 2x do týždňa....a niekedy moc príjemné to nebolo.... a to som nebol obyčajný oný.... bol som vyšší dôstojník....
bjuty smis
14.01.16,07:11
hej, okrem svojej vyšportovanej postavy ( vtedy mal okolo 150 kg ) bol známy svojím hlasovovým prejavom....a ked začal ručať, tak jeho tvár vždy zalial jemný rumenec :))))
Oliwa
14.01.16,07:52
Chlapci, nechýba Vám tu téma Čo sa mi na vojenčine stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo? :rolleyes: Na také retro-lampasácke spomienky... :) Lebo to, na čo tu zvyknete s nostalgiou spomínať, sa Vám určite nestalo dnes... :D
lujza.j
14.01.16,08:08
misoft
14.01.16,08:32
hej, okrem svojej vyšportovanej postavy ( vtedy mal okolo 150 kg ) bol známy svojím hlasovovým prejavom....a ked začal ručať, tak jeho tvár vždy zalial jemný rumenec :))))
No to ručal, ako taký tur....:D .... a za mojej éry mal 120kg......teda taký tur.....;)
taiko
14.01.16,08:35
Chlapci, nechýba Vám tu téma Čo sa mi na vojenčine stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo? :rolleyes: Na také retro-lampasácke spomienky... :) Lebo to, na čo tu zvyknete s nostalgiou spomínať, sa Vám určite nestalo dnes... :D
ale ved ich potesilo, ze ich to vtedy potesilo a ze si na to spomenuli :D
misoft
14.01.16,08:39
ale ved ich potesilo, ze ich to vtedy potesilo a ze si na to spomenuli :D
Bingo! Trafil si! Veď nás teší, že už ho nemusíme vídavať...
lujza.j
14.01.16,09:04
no ked chlapi o vojne...ženy tu začnú spomínať čo ich potešilo,nepotešilo a iné "fajnovosti" pri pórode:D:---
misoft
14.01.16,09:13
No a čo? Veď predsa - nie je to pekná spomienka, keď vidíš ten ružový uzlík....prvýkrát?
Dáša_
14.01.16,09:13
no ked chlapi o vojne...ženy tu začnú spomínať čo ich potešilo,nepotešilo a iné "fajnovosti" pri pórode:D:---
presne to isté o tých porodoch som chcela konštatovať :D
taiko
14.01.16,09:18
ejha . A to co je za paralela, ze vojna <-> porod ? :)
bjuty smis
14.01.16,09:24
no aby mal kto bojovať...
Oliwa
14.01.16,09:26
ejha . A to co je za paralela, ze vojna <-> porod ? :)
No asi nezmieriteľnosť "funkcií"... ;)
bjuty smis
14.01.16,09:52
No a čo? Veď predsa - nie je to pekná spomienka, keď vidíš ten ružový uzlík....prvýkrát?


misoft, aj tu mám pre teba jednu peknú spomienku :))))))))))

http://img.cas.sk/img/4/galleryBig/396199_vojaci-vojak-spievajuci-spievanie-michalovske-kasarne-spievanie-spev-jaroslav-vyvlek.jpg?time=1253247583&hash=3e3ced5c4ce153908aab887be46cd5ad
korela
14.01.16,09:53
Pavol54, ja som vianoce a nový rok neprežíval s Poraďáckou - virtuálnou rodinou, ako niekto tu v tejto nezmyselnej debate. Stačí si pozrieť príslušné dátumy a je vymaľované.
----------------------------------------------------
Mňa do tej virtuálnej pakárne neťahaj.
(Ale zároveň nič proti tomu nemám.) Každý máme to svoje, na čom nám záleží.

jar88, takéto súkromné podpásovky sa mi vôbec nepáčia. Reagovať na súkromie, to je asi už tá posledná zbraň, ktorá sa môže využiť a zneužiť.
Asi si vieš predstaviť, koľko ľudí strávi Vianoce samo. Moja mama po úmrtí brata nechcela byť ani u jedného z nás až do jej smrti. Na 1. aj. 2. vianočný sviatok už áno. Toto si udržovala cez 20 rokov.
Použil si veľmi nechutný argument.
Ja som iba čakala, kedy čas príspevkov pri sviatkoch niekto zneužije. A stalo sa. Mohol si si to odpustiť.
korela
14.01.16,10:07
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
korela
14.01.16,10:09
V krajine otvorenej náruče sa upravujú diskusie. Vivat demokracia.
taiko
14.01.16,10:09
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
taiko
14.01.16,10:11
V krajine otvorenej náruče sa upravujú diskusie. Vivat demokracia.
kolko? :)
Nandrolon
14.01.16,10:15
Aj jar88 trávil Vianoce s milovanou osobou, so svojím "ja" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
korela
14.01.16,10:17
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
Neviem, v akom rozsahu majú záujmy, zrejme hospodárske, ale raz som si vypočula, prečítala? preslov ich ministerky, prečo si nemôžu dopestovať svoje plodiny, ale začínajú byť odkázaní na dovoz z Ázie. Pripomenulo mi to náš stav. Čo je za týmito projektmi, ktorými sa vytvára závislosť a vedomá previazanosť, ktorá bude zväzovať ruky a ďalšie štátne rozhodnutia? Kto sa zapredáva v mene zvrátených ideí. Toto nemôže byť prirodzený jav.
jar88
14.01.16,10:30
Pavol54, ja som vianoce a nový rok neprežíval s Poraďáckou - virtuálnou rodinou, ako niekto tu v tejto nezmyselnej debate. Stačí si pozrieť príslušné dátumy a je vymaľované.
----------------------------------------------------
Mňa do tej virtuálnej pakárne neťahaj.
(Ale zároveň nič proti tomu nemám.) Každý máme to svoje, na čom nám záleží.

jar88, takéto súkromné podpásovky sa mi vôbec nepáčia. Reagovať na súkromie, to je asi už tá posledná zbraň, ktorá sa môže využiť a zneužiť.
Asi si vieš predstaviť, koľko ľudí strávi Vianoce samo. Moja mama po úmrtí brata nechcela byť ani u jedného z nás až do jej smrti. Na 1. aj. 2. vianočný sviatok už áno. Toto si udržovala cez 20 rokov.
Použil si veľmi nechutný argument.
Ja som iba čakala, kedy čas príspevkov pri sviatkoch niekto zneužije. A stalo sa. Mohol si si to odpustiť.
Ten kto zostal sám, časom musí prísť na to, prečo sa to stalo.
Naviac, nepoužil som to, ako argument, že nežijem vo virtualite. Tí obmedzenci (nebudem ich menovať) si musia uvedomiť prečo žijú iba na internete. Inak sa nezmenia a budú tu častovať vulgárnosťami slušných za to, že sú slušní a šťastní.
-----------------------------------------------------------------
Mňa tu nejeden z nich nazval, zlodejom, zbohatlíkom, eštébakom, truhlíkom, vševedkom, a čo ja viem čím ešte. Pritom ma ani jeden z vás nemôže poznať. Oni to píšu len a len v snahe zhovadiť už aj tak dosť zhovadenú pravdu. Píšu čisté výmysly a sprosté urážky.
-------------------------------------------------------------
Ty si tiež mala takú zvláštnu reakciu, že len pľúca nestačia. Čo si tým chcela povedať?
jar88
14.01.16,10:33
Aj jar88 trávil Vianoce s milovanou osobou, so svojím "ja" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ako reagovať na takúto zvrátenosť nemohúcneho?
Asi ti tie steroidy klopú na mozog.
Ja som pred dvomi rokmi nechal liečiť psa - zverolekár navrhol, že ak mu nenechám dať steroidy, do rána mi skape. Dodnes má na srsti viditeľný fľak mladej srsti, a je trošku sprostejší. Bojí sa petard a aj búrky.
jar88
14.01.16,10:36
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
Neviem, v akom rozsahu majú záujmy, zrejme hospodárske, ale raz som si vypočula, prečítala? preslov ich ministerky, prečo si nemôžu dopestovať svoje plodiny, ale začínajú byť odkázaní na dovoz z Ázie. Pripomenulo mi to náš stav. Čo je za týmito projektmi, ktorými sa vytvára závislosť a vedomá previazanosť, ktorá bude zväzovať ruky a ďalšie štátne rozhodnutia? Kto sa zapredáva v mene zvrátených ideí. Toto nemôže byť prirodzený jav.
Aké konkrétne zvrátene idei máš na mysli?
A o akých štátnych rozhodnutiach píšeš v súvislosti so zviazanými rukami.
jar88
14.01.16,10:40
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
Prečo píšeš v tých náznakoch? Veď tu nieje cenzúra.
1. Aké záujmy v Ázii?
2. Kam sa majú mať možnosť stiahnuť?
Nandrolon
14.01.16,10:41
Aj jar88 trávil Vianoce s milovanou osobou, so svojím "ja" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ako reagovať na takúto zvrátenosť nemohúcneho?
Zvátenosť? veď to ty si mal zvrátené chúťky typu "nos v zadku" nedávno :-)))
taiko
14.01.16,10:44
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
Prečo píšeš v tých náznakoch? Veď tu nieje cenzúra.
1. Aké záujmy v Ázii?
2. Kam sa majú mať možnosť stiahnuť?
Dufam, ze sa neurazis, ked s Tebou nebudem diskutovat.

Mne sa dnes pacilo, ze sa moj zajac konecne osmelil a nezdupkal, ked som dal ruku do klietky. Jeho sestra je odvazna, len on je akysi "opatrny" :)
jar88
14.01.16,11:04
taiko, veď au je zasa v pozore. Mysleli, že to majú zvládnuté.
no ved prave. Oni su podla vsetkeho doma v bezpeci, lebo doma to podla mna maju zvladnute, ale ich zaujmy v Azii su na tom horsie. V najhorsom sa stiahnu. Len NL, DE, FR, BE, etc sa nemaju kam stiahnut, lebo to doma nezvladli
Prečo píšeš v tých náznakoch? Veď tu nieje cenzúra.
1. Aké záujmy v Ázii?
2. Kam sa majú mať možnosť stiahnuť?
Dufam, ze sa neurazis, ked s Tebou nebudem diskutovat.

Mne sa dnes pacilo, ze sa moj zajac konecne osmelil a nezdupkal, ked som dal ruku do klietky. Jeho sestra je odvazna, len on je akysi "opatrny" :)
Diskutovať nemusíš, kludne si píš aj o zajačikoch.
jar88
14.01.16,11:09
Aj jar88 trávil Vianoce s milovanou osobou, so svojím "ja" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ako reagovať na takúto zvrátenosť nemohúcneho?
Zvátenosť? veď to ty si mal zvrátené chúťky typu "nos v zadku" nedávno :-)))
Vidím, že ani tebe inteligencia nechýba.
Raz pochopíš aj ten vtip o nose v zadkú a aj to, prečo ti nechýba inteligencia.
korela
14.01.16,15:33
Uzavretý národ, nepustia k sebe len tak kohokoľvek, ale svojich si "pestujú" dôsledne ako rastlinku. Je ich.
http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/japonska-zeleznicni-spolecnost-denne-jezdi-pro-jedinou-diven/r~386d3f54b90311e5bc8c002590604f2e/
Japonská železnice denně jezdí pro jedinou dívenku. Zastávku zruší, až dokončí školu
korela
14.01.16,15:59
jar88
Neviem, či ružovučké, nebol som ešte u lekára.
Ale sú v takom stave, že dokážem chodiť, pracovať na dome, pobehovať a klusať a dokonca aj bežať. Bežať v pravom zmysle slova bežať. Nie vláčiť nohy po zemi, ako naši mladí so zdravým životným štýlom.
--------------------------------------
A ty ako Olivva? Ty máš plúca asi ružovučké, a čo behanie po schodoch, alebo z kopca do kopca? To ti niekedy voňalo?

[QUOTE="jar88"]
Ty si tiež mala takú zvláštnu reakciu, že len pľúca nestačia. Čo si tým chcela povedať?
jar88, iba to, čo som napísala. Neviď za všetkým zbytočne iný úmysel, dvojzmysel, poddžub.

Prajem ti, aby ti dobré zdravie ešte dlho vydržalo a mohol si behať po kopcoch ako kamzík.

Totiž kondícia akú opisuješ, nezáleží iba od stavu pľúc. Sú aj iné telesné orgány a ich dg, ktoré dajú človeku stopku a musí sa prispôsobiť novému stavu.

Stačí anémia, srdce, končatiny, stavy po haváriách, psychika, a má človek po kopcoch. Ak by sa veľmi, ale veľmi chcelo našej lekárke, tak by ti určite ešte dg doplnila. Buď rád, že ti zdravie slúži.
korela
14.01.16,16:20
kolko? :)
Ako koľko?
misoft
14.01.16,16:45
No a čo? Veď predsa - nie je to pekná spomienka, keď vidíš ten ružový uzlík....prvýkrát?


misoft, aj tu mám pre teba jednu peknú spomienku :))))))))))

http://img.cas.sk/img/4/galleryBig/396199_vojaci-vojak-spievajuci-spievanie-michalovske-kasarne-spievanie-spev-jaroslav-vyvlek.jpg?time=1253247583&hash=3e3ced5c4ce153908aab887be46cd5ad
Bože!!! Skoro ma pepka klepla!!!!!

Toto mi viacej nerob!!!

:D:D:D
misoft
14.01.16,16:51
Uzavretý národ, nepustia k sebe len tak kohokoľvek, ale svojich si "pestujú" dôsledne ako rastlinku. Je ich.
http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/japonska-zeleznicni-spolecnost-denne-jezdi-pro-jedinou-diven/r~386d3f54b90311e5bc8c002590604f2e/
Japonská železnice denně jezdí pro jedinou dívenku. Zastávku zruší, až dokončí školu

Hej - to som videl.... i hneď som si pomyslel na naše železnice.

Slovenská železnica zruší jediný spoj kvôli 15-tim cestujúcim - a ni nepočkajú, kým budú v dôchodku.....

:D:D:D

Iný kraj, iný prístup k zákazníkom.... tam si vážia cestujúcich - i keď na druhej strane - aby to ekonomicky využili, tak vlaky v čase špičky sú full naplnené i pomocou tlačičov cestujúcich do vagónov...
alaya1
16.01.16,16:07
terezamaria
16.01.16,16:15
Velmi ma to potesilo
http://www.cas.sk/clanok/341992/rozboril-sa-vybral-na-stuzkovu-misky-ktora-ochrnula-na-cypre-fotky-ktore-vhanaju-slzy-do-oci.html
Čítala som to a tiež ma to veľmi potešilo, písala som aj pod článkom komentár....
taiko
18.01.16,06:40
potesilo
vseobecnu veselost vzbudil vo vlaku sprievodca, ktory sa pri kontrolovani listkov zamotal a po skontrolovani ludi v dvernom priestore sa vybral naspat a chcel kontrolovat ludi, ktorych uz skontroloval.
Az vyzva jedneho spolucestujuceho "reku tu ste uz boli, musite na druhu stranu ist " ho prebrala :)
taiko
18.01.16,08:18
V krajine otvorenej náruče sa upravujú diskusie. Vivat demokracia.
kolko? :)
:D a s cim presne nesuhlasis, drahy minuskovac? Ci mala byt otazka "kedy?", alebo snad " kam?"
taiko
18.01.16,08:40
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
bjuty smis
18.01.16,14:03
potešilo ma, že cena elektrickej energie klesla za posledné roky o 60 %...
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/380316-energie-este-zlacneju/
buchač
18.01.16,14:05
potešilo ma, že cena elektrickej energie klesla za posledné roky o 60 %...
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/380316-energie-este-zlacneju/

To sú tie "Dobré správy"....;)
Žabinka
18.01.16,14:23
potešilo ma, že cena elektrickej energie klesla za posledné roky o 60 %...
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/380316-energie-este-zlacneju/

To sú tie "Dobré správy"....;)
mňa potešilo vyúčtovanie elektriky vo firme.. preplatok 261€ a zníženie mesačných platieb o cca 20€..
pavol54
18.01.16,15:13
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
ak preložíš
buchač
18.01.16,15:19
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
ak preložíš
Súhlas !!!
misoft
18.01.16,15:27
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
Hmmmm... štvrtá industriálna revolúcia - čo to len bude?
http://i.ytimg.com/vi/-Fz16FFuoUY/maxresdefault.jpg
až kým
http://t.wallpaperweb.org/wallpaper/movies/1280x1024/MatrixSystemAnomalybyEnCrypt.jpg
a nakoniec
http://consciouslyenlightened.com/wp-content/uploads/2015/07/matrix780023.jpg
taiko
18.01.16,17:49
potešilo ma, že cena elektrickej energie klesla za posledné roky o 60 %...
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/380316-energie-este-zlacneju/
a to za liter, ci za meter stvrocovy? :D
taiko
18.01.16,17:50
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
ak preložíš
juj chlapci, nezartujte. Ked neviete prelozit, tak necitajte ;). Ja nemozem vasu nevedomost riesit. :)
taiko
18.01.16,17:57
Pacilo:

http://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond

Boze, co nas to len caka ? :) Uz sa neviem, dockat, len dufam, ze nas to nezomelie moc.
Ale detickam nasim zavidim.

Inac velmi, velmi zaujimavy clanok. Mozno by sa aj u starej blazkovej dalo o nom diskutovat
Hmmmm... štvrtá industriálna revolúcia - čo to len bude?
.....
až kým
.....
a nakoniec
....
no veru iste obavy v tom clanku su namieste.
misoft
18.01.16,18:39
juj chlapci, nezartujte. Ked neviete prelozit, tak necitajte ;). Ja nemozem vasu nevedomost riesit. :)
A keď nevedia - šak ujo G. vie..... predsa existuje G.. Translator.....
buchač
18.01.16,18:47
A keď nevedia - šak ujo G. vie..... predsa existuje G.. Translator.....

Dušan, šak neblázni...!!!
Používam Strýka G. prekladač pravidelne...je to dobrá pomôcka...
ALE
Goole vie veľa, ale nie je všemocný...hlavne pri tej engliš, kde jedno slovo pri preklade vyhodí X možností. Ergo, pri preklade odbornejšieho článku a bežných výrazov vznikajú teda riadne onačiny.

...a to nevravím, že takto niekto zvykne žartovať a dávať linky v engliš z oblasti medicíny, ktoré sú ešte poprepletané ďalšími odkazmi na iné linky.

Konečný výsledok je dokonalý miš-maš.
misoft
18.01.16,19:02
A keď nevedia - šak ujo G. vie..... predsa existuje G.. Translator.....

Dušan, šak neblázni...!!!
Používam Strýka G. prekladač pravidelne...je to dobrá pomôcka...
ALE
Goole vie veľa, ale nie je všemocný...hlavne pri tej engliš, kde jedno slovo pri preklade vyhodí X možností. Ergo, pri preklade odbornejšieho článku a bežných výrazov vznikajú teda riadne onačiny.

...a to nevravím, že takto niekto zvykne žartovať a dávať linky v engliš z oblasti medicíny, ktoré sú ešte poprepletané ďalšími odkazmi na iné linky.

Konečný výsledok je dokonalý miš-maš.
Ja viem, že nie je dokonalý (ako náš pán pre.......da), ale pokiaľ niekto si preloží, niečo samo sa v hlave doloží. Mozog (aspoň dobre fungujúci) si to vie doplniť.
taiko
18.01.16,20:59
pacilo

https://youtu.be/c5qEJncn8Ms

ten chlap je proste fenomenalny :) Nosic sice nie celkom dobre pristal :), ale predsa....cely project je cool
taiko
19.01.16,06:57
som si uvedomil ze tou 4 tou priemyselnou revoluciou som tu mimotemovu diskusiu rozputal, tak som to presunul k Starej Blazkovej. Dufam, ze sa nehnevame :)
misoft
19.01.16,15:07
Janko S. búral autom, odmietol fúkať, šiel na pohotovosť v policajnom doprovode. Po troch hodinách ho brali na JISku (vraj infarkt). A zábery z telky..... chodil si z ambulancie do ambulancie po svojich ako geroj, pričom stará pani, sediac na vozíčku, ledva dych lapajúc, musela čakať - a to mala slabé srdce. Holt - je niekto rovný a "rovný"....
bjuty smis
19.01.16,16:14
Tazky sok....alebo na srot?
lujza.j
19.01.16,16:18
hovädo ožralé...
Nandrolon
19.01.16,16:42
To bol náš János Szlota. Nemala tá audina do ktorej to zozadu "nabořil" náhodou maďarské EČ?
Možno si povedal: "Keď musíš, tak musíš!"
:-))))))
misoft
19.01.16,16:57
Keď mu nedali tank, tak to skúsil alternatívne....:D
buchač
19.01.16,17:02
Vraj dostal infarkt....;)

Aby som Slopovi nekrivdil...MOHOL ho dostať...ALE...
Nandrolon
19.01.16,17:18
Ja som cital, ze s "podozrenim na infarkt". To moze mat kazdy jeden z nas hocikedy. Pritom skutocne ho nikto z nas mat nemusi.
Ak im povedal, ze ma asi infarkt a trval na tom, vyvratit "na ceste" sa to nijako neda. Takze ho boli povinni transportovat do zariadenia, kde ich zrejme uplatil pre dalsi postup...
Kreatinkinazu mu na ceste nezistia a EKG je iba prvy orientacny nastrel.
Mila123
19.01.16,17:24
ako sa dostanem v PN MHD zo stanice do NÚRCH? neviem sa tam nejako preklikať....
ak by niekto mal čas, chuť a pomohol by.....
ďakujem
misoft
19.01.16,17:32
Tu: mapa HMD PN https://imhd.sk/pn/mapa-schema-fullscreen/1505/Linky-MHD-20151213
Z vlakovky sa musíš dostať do stredu PN >4< na Kolonáde prestup na >8<
misoft
19.01.16,17:52
taiko
19.01.16,18:16
fuuuha
fajna turistika?
https://youtu.be/KbtZfzxX44o
misoft
19.01.16,18:23
Dobré na zvýšenie adrenalínu.
A niečo podobné:
https://www.youtube.com/watch?v=agpjiYQcYi0
Síce pevnejšie, ale keď sa dole pozrieš, dosky nevidíš, len tú hĺbku.....
taiko
19.01.16,18:25
Dobré na zvýšenie adrenalínu.
A niečo podobné:
Síce pevnejšie, ale keď sa dole pozrieš, dosky nevidíš, len tú hĺbku.....
kokso v tom adrenaline by som sa aj utopil :D
misoft
19.01.16,18:30
A čo potom toto?
https://www.youtube.com/watch?v=dn-ZuF-eirw
Od skla po dno "len" 4000 stôp....teda 1219m....
pavol54
19.01.16,18:38
To bol náš János Szlota. Nemala tá audina do ktorej to zozadu "nabořil" náhodou maďarské EČ?
Možno si povedal: "Keď musíš, tak musíš!"
:-))))))
tomu pred ním by som zobral vodičák za rýchle cúvanie, však advokát Kuric by to vysvetlil správne. a tých simulantov plná nemocnica Janko si mal sadnúť do prostriedku na tom vozíku a ostatní sa mali liečiť tak že by chodili dookola a by ho zdravili , až by sa uzdravili a problém sestričiek by bol vyriešený
misoft
19.01.16,18:51
tomu pred ním by som zobral vodičák za rýchle cúvanie, však advokát Kuric by to vysvetlil správne. a tých simulantov plná nemocnica Janko si mal sadnúť do prostriedku na tom vozíku a ostatní sa mali liečiť tak že by chodili dookola a by ho zdravili , až by sa uzdravili a problém sestričiek by bol vyriešený
Nááá...šak aj tam prišiel....a odrazu Janíčko Slopta mal "infarkt"... istotne rada právnika....šak to použije voči policajtom, vodičovi druhého auta, iným pacientom, že z toho všetkého dostal infarkt....
buchač
19.01.16,19:05
tomu pred ním by som zobral vodičák za rýchle cúvanie, však advokát Kuric by to vysvetlil správne. a tých simulantov plná nemocnica Janko si mal sadnúť do prostriedku na tom vozíku a ostatní sa mali liečiť tak že by chodili dookola a by ho zdravili , až by sa uzdravili a problém sestričiek by bol vyriešený
Nááá...šak aj tam prišiel....a odrazu Janíčko Slopta mal "infarkt"... istotne rada právnika....šak to použije voči policajtom, vodičovi druhého auta, iným pacientom, že z toho všetkého dostal infarkt....

RESUMÉ ???

Vzhľadom k okolnostiam, dobrému právnikovi, následnému priznaniu sa k vine, ...blá, blá...dôjde k nasledujúcemu rozsudku :

Vinný a odsúdený na podmienečný trest a vzatie papierov do čistiarne na dobu určitú.

Inak povedané ..."vlk (právo) sa nasýti a baran (slota) ostane celý"...
Viď podobné kauzy...Cuper alebo Ďuračka. Týchto síce zachránila imunita, ale podstata ostáva.
kopretinka
19.01.16,19:14
A čo potom toto?
https://www.youtube.com/watch?v=dn-ZuF-eirw
Od skla po dno "len" 4000 stôp....teda 1219m....

fuj.....kedysi bola v TN predajňa Zlatá fatima,poschodie malo sklenenú podlahu,hore sa šlo výťahom a keď si vystúpil z výťahu,tak si stúpil priamo na to sklo,nedalo sa inak...ja som cúvla naspäť do výťahu,aj keď logika mi hovorila,že veď všetci ostatní tam v kľude chodia,môj žalúdok povedal NIE bleeee .
misoft
19.01.16,22:04
Nandrolon
20.01.16,04:35
A čo potom toto?
https://www.youtube.com/watch?v=dn-ZuF-eirw
Od skla po dno "len" 4000 stôp....teda 1219m....
Mal by tam prísť Remi Gallard a v strede vytiahnuť spod kabáta 5-kilové kladivo, že ako by sa všetci na tom skle tvárili
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
taiko
20.01.16,05:56
A čo potom toto?
https://www.youtube.com/watch?v=dn-ZuF-eirw
Od skla po dno "len" 4000 stôp....teda 1219m....
Mal by tam prísť Remi Gallard a v strede vytiahnuť spod kabáta 5-kilové kladivo, že ako by sa všetci na tom skle tvárili
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
Polutovali by ho a oznacili za blazna. Ta konstrukcia totiz vydrzi zemetrasenie 8 stupna :)
buchač
20.01.16,06:04
Mal by tam prísť Remi Gallard a v strede vytiahnuť spod kabáta 5-kilové kladivo, že ako by sa všetci na tom skle tvárili
:-)))))))))))))))))))))))))))))))

Hm...z desiatich by traja okamžite pustili hnedú kontrolku do gatí...zvyšok by spanikáril jak sviňa...
Holt, psychika nepustí...a to aj napriek hrúbke skla a iných zabezpečovacích okolností.