PinkyB
05.12.15,17:46
Zdravím, Chcela by som sa spýtať čo sa vám ako, napr. budúcim hosťom v hotelovom zariadení pripadá výstredný personál (recepčná, čašník) s tetovaním alebo piercingom nevkusne alebo práve naopak vám to ne vadí.
Ďakujem.
misomiso
05.12.15,17:05
Vadi ak mam byt uprimny. Samozrejme, ako hostovi mi nezostava ine, ako respektovat slobodu dotycneho jednotlivca ako aj jeho zamestnavatela. Ale ako zamestnavatel by som dal prednost nepotetovanym a bez piercingu a to z viacerych dovodov.
korela
05.12.15,17:06
Odpoveď je tak jednoznačná, že nebolo treba zadávať ani otázku.
BXLmiami
05.12.15,17:53
Môžem povedať za seba.Tetovanie mi vadí ale prežijem,ale z človeka ktorý má pircing v pere,jazyku,nose mi je na vracanie,nemôžem za to.Vstávam a odchádzam.
arizona
05.12.15,18:02
V dnesnej dobe mi to vobec nepride zvlastne,mne to vobec nevadi. Samozrejme s mierou,nie nejaky komplet dotetovany clovek po celom tele. To uz je o inom...

Tu je starsia diskusia,precitaj si nazory. A nabuduce pouzivaj vyhladavac,pred zalozenim novej temy. http://www.porada.sk/t221392-tetovanie-na-pracovisku.html
ivka70
05.12.15,20:40
Myslim si, ze to nepatri do ziadneho zamestnania, kde prichadza zamestnanec do styku s klientom.
Takze rovnako sa to nehodi do hotels ako do banky ci k obchodnikovi.
Tiez by som pri vybere zamestnanca preferovala niekoho bez piercingu ci tetovania.
Pokial ma aj niekto tetovanie, je to jeho osobna vec, ale v praci nesmie byt viditelne, cize len tetovanie, ktore sa da pracovnym odevom prekryt.
buchač
05.12.15,21:23
Podľa mňa je podstata ukrytá v slove ..."výstredný" .

Lebo pre niekoho je už výstrednosť mať rozopnutý golier a neuviazaná kravata...myslím dané zamestnania.
buchač
05.12.15,21:24
...a tiež si myslím, že toto nie je otázka ako téma...toto by mala byť diskusia.
alaya1
06.12.15,08:04
Tetovanie, ak je pekne urobene mi neprekaza. Piercing mi velmi prekaza..
mzdarka renca
06.12.15,08:45
Z môjho pohľadu to nepatrí do hotelu. Bohužiaľ to už na prvý pohľad mení úroveň či už hotela, tak aj reštaurácie.
Personál nemá byť stredobodom pozornosti, ale hostia.

PS: malé a vkusné (to je tiež vec názoru a uhla pohľadu)) mi neprekáža.
Zvedavec89
11.12.15,13:08
Povedal by som, že by mi to vadilo. Tak ako píše Mzdárka Renca, nevrhá to zrovna dobré svetlo na hotel či reštauráciu.