lovesick
08.12.15,13:24
Dobrý deň,

chcela by som sa opytat, ci mi niekto v tomto nevie poradit. Máme zamestnankynu s ktorou sme zaciatkom septembra uzatvorili pracovnu zmluvu na dobu neurcitu so skusobnou dobou3 mesiace. Teraz jej konci tato skusobna doba a po dohodne s danou zamestnankynou sme sa dohodli, ze ona s nami ukonci pracovny pomer v skusobnej dobe a my ju nasledne nato ( hned nasledujuci den ) dame na dohodu o pracovnej cinnosti ( viac to vyhovuje aj jej V par.72 ZP sa nepise o to, zeby to nebolo dovolene.
Ďakujem
jslancik
08.12.15,12:30
a čo chceš poradiť? nepíšeš o veľkosti úväzku. Ak SKUTOČNE dodržíš maximálny rozsahu hodín pre Dohodu, tak nie je o čom. ak nedodržíš, tak sa zaradíš do dlhého radu podvodníkov, ktorí okrádajú poisťovne a zamestnankyňa aj samú seba.
KEJKA
08.12.15,12:32
o prechod sa vo vzťahu k SP nejedná.
treba ukončiť TPP, poslať dokumenty ako pri ukončení TPP, tiež ELDP
poslať prihlášku k DPČ.
lovesick
08.12.15,12:35
nie som ziadnym podvodnikom a nikdy som nim ani nebola. Zamestnankyna z osobnych dovodov nemoze odpracovat cas, ktory ma dohodnuty v zmluve, tak sme sa dohodli ze by presla nadohodu o prac.cinnosti kde je rozsah prace max. 10 hod tyzdene ! Otazka znie: JE POVOLENE ZAKONOM UKONCIT JEDEN DEN PRAC.ZMLUVU V SKUSOBNEJ DOBE ( zamestnankynou ) A NASLEDUJUCI DEN JU ZAMESTNAT NA DOHODU O PRACOVNEJ CINNOSTI? Prac.zmluvu ma na dobu neurcitu uzatvorenu v mesiaci september. ...
kn-alka
08.12.15,12:43
áno, je to povolené
lovesick
08.12.15,12:53
Dakujem pekne za odpoved, to som potrebovala pocut :)